482 Shares 7814 views

Hair Oil

Od czasów starożytnych, kobiety wykorzystywane różne oleje wzmocnić włosy i ich jedzenie, i zapewnić, że nabyli zdrowy blask. Najbardziej znanym są rycynowy, łopianu, olej lniany, olej z oliwek, kiełków pszenicy. Spójrzmy na każdy z nich z osobna.

Olej rycynowy do włosów

Gatunek ten jest od dawna znany ze swoich właściwości leczniczych. Olej stosowany w kompozycji masek zwiększa korzenie włosów i przyspieszenie wzrostu. Jego głęboki efekt nawilżający pomaga zaoszczędzić jest zbyt suche, łamliwe, przebarwienia i martwe spalone włosy. Efekt ten jest przydatny do skóry głowy skłonnej do łupieżu. Przy regularnym stosowaniu oleju rycynowego na włosy kończy moc może chronić je przed zniszczeniem i przekrojach. Maski do włosów często zawierają go w swoim składzie. Jeśli chcesz, aby zwiększyć wartość odżywczą maskę, konieczne jest, aby dodać dodatek oleju rycynowego w to kruszyna, migdałów, pestek winogron lub innego typu. w szczególności istotne dla oleju włosów, rozmarynu lub sosny też różnią się tym, że są one bardzo przydatne w składzie maski. Są one na tyle tylko przez kilka kropli.

Olej migdałowy do włosów

Ale jego korzystne właściwości znane są również wystarczająco szerokie. Jest wytwarzany z ziaren nasion migdałów, zarówno gorzkich i słodkich, przez gorąco lub na zimno. Bogaty skład olejku migdałowego pozwala na bardzo efektywne wykorzystanie w kosmetologii i medycynie. Jest to jasny, żółtawy płyn o przyjemnym smaku i zapachu. Olej ten ma działanie przeciwzapalne, normalizuje funkcjonowanie gruczołów łojowych, przyspiesza wzrost włosów i czyniąc je ładne i błyszczące. Można go używać w swojej czystej postaci kilka razy dziennie, przez czesanie włosów, grzebień, który spowodował olej. W celu wzmocnienia jego działanie, można dodać kilka kropel dowolnego olejku. Ponieważ skuteczność środków będzie znacznie wyższa. Można wcierać olejek bezpośrednio do korzeni włosów. Wtedy to osiągnąć maksymalny efekt.

Olej lniany do włosów

Od dawna znane, a ich korzystne właściwości. Uzyskuje się ją bezpośrednio z nasion lnu. Można poprawić wygląd i kondycję włosów, nawet jeśli regularnie jeść, a ponadto można go używać jako część różnych masek do włosów. To pomaga we wzmocnieniu włosów, przywrócenie uszkodzonych struktur, dzięki czemu są silniejsze i bardziej błyszczące, zapobiegając utracie i przyspiesza wzrost. Dzięki niemu można pozbyć się rozdwojonych końcówek, łupieżu i innych problemów. Jednak, aby osiągnąć prawdziwie pozytywny efekt należy wykonać procedurę regularnie przez kilka tygodni lub nawet miesięcy. Nadaje się do różnych rodzajów włosów, gdyż nie czyni ich tłuszczu i bardzo szybko wchłania. Może on być stosowany w postaci czystej lub rozcieńczonej.

Oliwa z oliwek do włosów

Był on używany piękna w starożytnym Rzymie, dzięki czemu można dowiedzieć się z ich doświadczeń. Do skutku, to muszą być stosowane właściwie. W związku z tym, że jest nieco ogrzewano na łaźni wodnej, która pozwoli na bardziej skutecznie odżywiają cebulki skóry i włosów. Olej powinien być starannie rozłożone na całej długości włosa przez grzebień lub wacikiem. Korzenie włosów należy zwrócić szczególną uwagę, rozcierając go tak dokładnie jak to możliwe. Wtedy godzin włosy trzeba owinąć celofan i ręcznikiem. Dopiero wtedy można zmyć.

Olej z kiełków pszenicy włosów

Ten produkt można wcierać w korzenie włosów, bez wcześniejszego przygotowania. W razie potrzeby może on być stosowany w zestawie z innymi olejami. Jest możliwe, aby upuścić trochę pomarańczowo lub sosny olejku, a następnie na włosy kompozycji. Podobnie jak w innych przypadkach, włosy powinny być przez chwilę opatulony w celofan i ręcznik dla najlepszego efektu.