781 Shares 9848 views

Jak zrobić sobie kwiat włosy

Każda kobieta przynajmniej raz w życiu dręczą pytania o co się ubrać, jak zrobić makijaż, fryzurę, co do tego czy innego zrobić sprawę. Ten artykuł pomoże poradzić sobie ze swoimi wątpliwościami w jak pięknie umieścić włosy.

Fryzura „kwiat włosy” mogą mieć znaczenie w życiu codziennym i na wakacjach. Można zrobić go do pracy, albo nawet do własnego ślubu, ponieważ opcje kolor włosów można znaleźć niezliczone. Jest to wspaniały fryzury z polaru i z wykorzystaniem farb, pianek i żeli. A tam jest skromna i na co dzień, gdzie może zaistnieć potrzeba tylko kilka gumek, kilka szpilek i niewidoczne.

Jeśli masz krótkie włosy (powyżej ramion), to nie ma powodu, aby być zdenerwowany, że fryzura „kwiat włosach”, nie dostaniesz. Wise styliści i fryzjerzy dawna wymyślić własnego uznania dla dziewcząt i kobiet, raczej krótkie loki. Najważniejsze jest to, że nie są one krótsze niż 10-15 cm.

W celu dokonania kwiat z włosów, prosimy o lakier, lokówki i niewidoczne. Dokładnie przeczesać włosy na całej długości, wybrać miejsce na głowie, gdzie chcesz, aby ten fryzurę. Najlepiej jest zrobić kwiat z włosów z boku, a nie z tyłu, jeśli masz krótkie włosy. Wstępnie umyć włosy i nałożyć piankę ze średnią utrwaleniu. Wysuszyć suszarka do włosów tak, by włosy były lekko wilgotne. Śruba z rolki, która nie powinna być zbyt duża – o średnicy około 3-4 cm dosushit włosów i przejść z wagi kolejnych 2-3 godzin ..

Po odkręcić je i posypać lakieru do włosów łagodnym utrwaleniu. Zbierają się w świątyni w koński ogon. Rozpocząć splot skok, w ten sposób usuwając jedno pasmo ogona. Następnie zaczynają ciągnąc kosmyki warkocze, starać nie za dużo, tak że włosy nie trzyma, ale nie na tyle mocno, że była ilość. Po tym, posypać obficie lakieru włosy. W połowie drogi, gdzie nie był zespół, można dołączyć dekoracyjny kwiat we włosach. Aby fryzura wyglądała bardziej elegancko, mogą być tkane kulki lub posypać brokatem lakier. Ogólnie rzecz biorąc, można użyć dowolnej biżuterii, która będzie do gustu i podejścia do sprawy, do którego przygotowują. Kwiat włosy jednocześnie nadal będzie głównym elementem włosy.

Jeśli masz długie włosy, to nawet łatwiej zrobić taką samą stylistykę, a opcje masz dużo więcej. Można wybrać dowolne miejsce na głowie, aby go utworzyć. Niech będzie z tyłu głowy. Twist włosy w kucyk i warkocz warkocz. Wyciągnij nici z niego i owinąć go wokół gumy. Zabezpieczyć wszystkie niewidzialne, szpilki i lakierów. Ta opcja codzienne fryzury „Kwiat włosy.”

Nie ma innej opcji, jak stylizacja, oplatania prostu nie mają klasyczny warkocz z trzech pasm, podobnie jak w poprzedniej wersji, a „rybi ogon”. Aby to zrobić, należy podzielić włosy w kucyk na dwie równe nici. Z każdej części małego wybierz ten, który chcesz przenieść się w przeciwnym kierunku. Potem znowu, ciągnąć kilka pasm warkocze i owinąć wokół zamka ogonowej. Ten wariant samych fryzury będą mieli trochę elegancki i wspaniały. Przy takiej ciekawej stylizacji może nawet nie trzeba ozdoby do włosów. Kwiat może mieć dobrą konkurencję dla innych akcesoriów.