880 Shares 1476 views

Grzebień do brody – akcesoria stylowych mężczyzn

Jaki prezent wybrać dla współczesnego człowieka? Jeśli on ma brodę i wąsy, a następnie zdecydować, to nie jest trudne. Fakt, że roślinność na powierzchni nowoczesnych i stylowych mężczyzn powinien wyglądać zadbane. Dlatego wielkim darem jest w tym przypadku do grzebienia wąsy i brodę.

oznaką męskości

Najpierw trzeba znaleźć dobry styl wygląd wspomnianego biżuterii. To jest po jego jedynym wsparciem. Broda mogą być noszone w celu skorygowania kształtu twarzy. To pozwala zmienić kształt podbródka, uczynić go bardziej męski. W każdym razie, zarost powinien wyglądać prawidłowo i równomiernie. Zaniedbany zarost lub rzadkie odwołanie dodaje.

Oznacza to, że brody są często z powodu tych powodów:

  1. osobistych preferencji.
  2. Pragnienie, aby wyglądać bardziej męsko.
  3. Korekcja konturów twarzy i funkcji.

Oczywiście duże znaczenie ma opinia płci pięknej. Jeśli dziewczyna jest atrakcyjna mężczyzn noszących brody, możliwe jest, aby poprawić swój wizerunek w tym kierunku. Ale nie „nosić” na sposób bycia zwolennikiem gladkovybritoy skóry.

Aby broda wyglądała nowocześnie i skutecznie, powinno zapewnić prawidłowość następujących procedur:

  1. Regularne mycie.
  2. Suszenie z czystym ręcznikiem.
  3. Stosowanie olejów.
  4. Czesanie specjalną szczotkę lub grzebień.
  5. Dając pożądany kształt za pomocą wosku.

Dlatego też, oprócz pociągów specjalnych opiekunów na strony powinna być zawsze czesać brodę.

Szczotka lub grzebień

Aby utworzyć najbardziej korzystny wizerunek, pożądane jest, aby kupić kilka akcesoriów. Szczotka jest zaprojektowane tak, aby kształt brody, masując skórę. Wraz z nim, jest dystrybucja sebum na włosach. Jednocześnie zmiękcza zarost i uzyskuje piękny połysk. Tak więc, stymulacja prowadzi gruczołów łojowych. Celem jest grzebień całkowicie zrozumiałe. Jest to zorganizować, aby rozwikłać i wyrównać włosy.

Szczotka i grzebień do brody wymaga okresowego czyszczenia. Może to polegać na cotygodniowe sprzątanie. W tym celu wystarczy użyć szamponu i wody. Brudny przedmiot – to niehigieniczne. Szczególnie przyjemne doznania podczas korzystania z tego grzebień broda przynosi.

Społeczność nowoczesny Beardy

Wyjście produktów pod znakiem towarowym Borodist prowadzone przez ustanowionego pracy własnej produkcji. Podobnie działa tylko niewielką liczbę firm. Dlatego nabycie takich towarów jako specjalny brodą szampon, olej i grzebienia najlepiej skontaktować prawdziwych koneserów i profesjonalistów.

Borodist firma jest dość młoda. W krajach WNP, skupia wszystkie przedstawiciele silniejszej płci, preferując odpowiedni styl. Społeczność Beardy powstał pod koniec 2012 roku. Iw krótkim czasie udało mu się wzrosnąć do 50 tys. Uczestników. Nieco później, projekt skierowany do produkcji męskich kosmetyków zostało zorganizowane.

Specjalny grzebień marka Borodist

Firma „Borodist” Luksusowy grzebień do brody i wąsów. Jest on wykonany z brązu. Jest to bardzo wygodne do noszenia przez cały czas. Produkt wygląda reprezentacyjny. Jej końce są zaokrąglone, tak aby szczotkowanie wygodniejsze.

Wielkość tego obiektu jest bardzo mała. Jest to idealne miejsce dla ludzi, dla których broda – to nie tylko zarost. Współczesny człowiek tworzy taki obraz ze znacznej części zobowiązania. On dumnie nazywa borodachom, co zazwyczaj wyglądają jak schludne i zadbane.

Niewielki rozmiar i waga miłe z twojej strony – są to cechy takiego grzebienia. Jej dość krótkie i duże zęby są najlepszym rozwiązaniem do pielęgnacji grubego zarostu. Jeśli jest grzebień do brody Borodist improwizowany arsenału, a następnie nakłada się na włosy troskliwy środki ssać łatwe. To może być oferowane przez specjalnym olejem samej firmy.

produkty Borodist

Zazwyczaj, przemysł kosmetyczny uwagę przywiązuje się do pracowników piękne panie. Ale w środowisku niemal każdy ma brodę noszenia przez mężczyzn. Pracownicy Borodist firm dobrze wiedzą, jak zrobić biżuterię Ta męska wyglądał naprawdę niesamowite.

Pod tą marką produkowane zestawy, które mają wszystko, czego potrzeba do opieki osoby roślinności. Tak więc, jednym z jej produktów jest unikalna składana szczotka do włosów brody. Jest kompaktowy, dzięki czemu można podjąć temat z nim. Poza wyglądem grzebień choć dość prosty, ale jednocześnie solidny.

orzech fornir jest używany do uchwytu. Zasłona wykonana ze stali nierdzewnej. Z wyglądu przypomina produkt niebezpieczny „brzytwa”. Podobny obiekt w rękach każdego człowieka wygląda imponująco i stylowy. I oczywiście, nikt na złożonym woreczku domyśli, że produkt jest całkowicie bezpieczny. Ten „brzytwa” jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą zaskoczyć innych.