657 Shares 3089 views

Włosy wypadają po urodzeniu – co robić? Resuscytacja włosy w domu

Bardzo często młodych matek, które właśnie rozpoczęły się przyzwyczaić do nowego życia i ledwo odsunięte od niedawna doświadczonych żywych emocji, w obliczu nieoczekiwanego problemu: włosy wypadają po porodzie. Co robić w takich sytuacjach i jak zapewnić im pomoc w nagłych wypadkach?

Są przerażeni znaleźć całe sekcje włosów na grzebieniu, usunąć je z ubrania i gorączkowo poszukuje wszelkich informacji, metod i narzędzi, które pomogą im w rozwiązywaniu problemów już wrze. Pytania na temat dlaczego włosy wypadają po porodzie, co robić i jak je odzyskać, można umieścić kobiety na postoju. Istnieje ogromna liczba przepisów, tradycyjnych metod i produktów kosmetycznych, które pomagają w leczeniu chorób i osłabionych włosów. Dla bardziej efektywnych wyników ważne jest, aby zrozumieć przyczyny tej nagłej zmiany ich stanu. Spróbujmy zrozumieć, dlaczego włosy wypadają po porodzie, i co jest powodem.

Po pierwsze, organizm po prostu doświadczony najsilniejszy stres – to cała ciąża
Dał wszystkie swoje witamin i składników odżywczych do dziecka, oczywiście, że po urodzeniu dziecka, jest on znacznie osłabiony. Ponadto, w ciekawym stanie produkować duże ilości specjalnego hormonu – estrogenu, który pozytywnie wpływa na wzrost włosów i paznokci. To dzięki nim, że problem włosy nie martwi się o ciebie w czasie ciąży. Po porodzie, produkcja estrogenów spada do normalnego poziomu, co powinno znaleźć odzwierciedlenie we włosach.

Po drugie, włosy wypadają z nieprawidłowej diety i zaburzeń snu. Często młode matki są w stresie i niepokoju na ich mały skarb, który jest ciągle płacze z powodu faktu, że ból brzucha lub ząbkowanie. Podziały i zły nastrój nie zamierza korzystać włosy.

Ale chcemy uspokoić cię od razu. Poniżej odpowiedź na swoje niekończące się pytania: „Dlaczego włosy wypadają po porodzie, co robić?”

Jak dziwne, jak może się wydawać, ale matek, które karmią swoje dzieci piersią, wypadanie włosów nie jest tak zauważalny. Wynika to z faktu, że hormon Ballance w ciele kobiety odzyskuje naturalny.

Ważne jest, aby stworzyć dobrą postawę psycho-emocjonalne i podejście do wszystkich przypadków z łatwością i radością, spróbuj mniej przygnębieni, więcej czasu na spacer na świeżym powietrzu i snu przez co najmniej 8 godzin dziennie. obowiązki domowe można również podzielić się z mężem, albo poprosić o pomoc kogoś z najbliższej rodziny – tak można ulżyć sobie trochę i zrobić swój wygląd.

Gdy włosy wypadają po urodzeniu, co robić? Oto kilka zaleceń:

1) Zrób to tylko reguła czesać suche włosy. Nie suszyć suszarka do włosów.

2) Grzebień najlepsze wykorzystanie naturalnej tkaniny z rzadką brodą. Dobrze nadaje się drewniane grzebienie.

3) Istnieje wiele przepisów na maskach domowych, które są bardzo dobrze pomóc, jeśli włosy wypadają. Najlepiej jest, aby pomóc cebulę, musztardę i jaj Maska do włosów.

4) Wykonać masaż głowy – będzie to nie tylko korzystny dla włosów, ale również pomóc, aby odpocząć i odzyskać siły.

5) Spróbuj wyciąć włosy, aby usunąć końce posechennye i suche – zdrowe włosy rosną szybciej i łatwiej się rozczesują.

6) szpilki i gumki nie mają dużo włosy ciągnąć.

Jak widać, sekret urody włosy naprawdę jest proste! Wystarczy, aby uzyskać niezbędną pewność siebie i dobry humor. Przeprowadzenie tych prostych zasad, to na pewno wróci do włosów dawną połysk i sprężystość, a siebie – dobre samopoczucie i urodę.