134 Shares 2058 views

Runo długie włosy – urok i elegancja

Runo – to świetny sposób, aby dać cienkiej sierści wspaniały dźwięk. Moda na natłuszczonej tyłu włosach pojawiła się dawno temu. Nawet w okresie panowania królów pań noszących updo, której podstawą było. Teraz w ten sposób dając objętość są często dla fryzur ślubnych i wieczorowych, niż w życiu codziennym. Jednak runa długie włosy, pozbawiony naturalnej gęstości i blasku, jest w stanie dokonać nawet codzienną fryzurę urok i elegancję. Dokonywanie ilość krótkim i średnim włosy – to jest bardzo proste, wystarczy obejrzeć kilka filmów instruktażowych. Ale żeby stworzyć bouffant długie włosy nie jest to, że wielu z płci pięknej. Wynika to z faktu, że długie włosy z powodu jego surowości nie może być specjalny manipulacja.

Krok po kroku

W tym artykule dowiesz się jak zrobić runo długie włosy, włosy średniej długości i krótkie. Wykonaj poniższe czynności.

1. Czy trzeba tylko runo na nowo umyte włosy. Jeśli po umyciu więcej niż trzy godziny, prawo runo nie uda. Wynika to z faktu, że skóra głowy stanowiły już niewielką warstwę tłuszczu, z powodu którego objętość jest bardzo szybko znikają, jeśli to zrobić. Należy używać kojący balsam – chroni włosy przed uszkodzeniami i daje elastyczność i sprężystość loków.

2. Po umyciu włosy muszą być suszone suszarka, głowica wygięte do przodu. Gorące powietrze pozwoli podnieść ich od korzeni.

3. Gdy włosy są suche, można przystąpić do polaru. Aby utworzyć będzie musiała grzebień z kilka zębów (idealnej shpikul – specjalne narzędzie do runa) i utrwalenie paznokci. Weź mały punkt i rozpocząć „bije” go z dala od korzeni do końców. Dla wygody, można wstępnie oddzielić nici i je naprawić spinki.

4. Aby wysokości naturalny wygląd i naturalne, trzeba zostawić na samym szczycie pasma nienaruszone, obejmie cię backcombed włosy.

5. Po backcombing nici się wszystkie niezbędne masażu grzebienia i lekko przesunąć dziewiczych nici na górze w celu wygładzenia powierzchni.

6. Końcowy etap wyznaczy objętość otrzymanego przy użyciu lakieru. Przy okazji, dzięki czemu można stworzyć bouffant włosy na długie, średnie i krótkie.

Jeżeli wszystkie powyższe punkty, zrobiłeś dobry uczynek, to runo będzie utrzymywać się przez kilka godzin. Jak zrobić fryzurę na długich włosach z nap? Najpierw trzeba dać objętość włosów, a dopiero potem przystąpić do tworzenia najwięcej fryzury. Na przykład, jeśli chcesz zrobić wysoki kucyk z drzemki, a następnie utworzyć wolumin początkowo a następnie zwijaj włosy w koński ogon. Układanie na długie włosy – to jest zawsze trudniejsze niż na włosach średniej i, przede wszystkim, na krótkim odcinku. Bez względu na to jak długo i grube włosy masz, najważniejsze – skąd wiesz, jak sobie z nimi radzić. Korzystanie runo, można urozmaicić nawet najbardziej tępy i niepozorny włosy. W przypadku wystąpienia problemów podczas instalacji, można znaleźć w wyspecjalizowanych witryn. Można tam znaleźć informacje o tym, jak robić zdjęcia stylizacji długie włosy zilustrować to wszystko.