383 Shares 5757 views

Piękne brwi do okrągłej twarzy

Wszyscy marzą o jasnym wyraziste wyglądać gwiazdek ekranie telewizora. Makijaż artyści uważają, że ważną częścią brwi twarz i jak zrobić kształt brwi, zależy od wielu rzeczy. Dla okrągłej twarzy pięknej, a dokładnie prawej brwi stanowią 30 procent ogółu makijażu. Poprawna forma, trochę błyszczyk i dzień spektakularny obraz jest tworzony. Aby to sprawdzić, spróbuj zrobić makijaż na twarz, stosując się do następujących wskazówek.

Podstawowe zasady korekty brwi

Głównym trendem mody dzisiaj – naturalność i naturalność. Dlatego też nie jest bardzo dużo do wyrywania brwi do okrągłej twarzy. Najlepiej jest trzymać się istniejących form, chociaż niektóre korekta być nadal prowadzone.

Przede wszystkim należy zdefiniować linię zaczynając brwi. W tym celu lustro wyciągnąć wyimaginowaną linię od końca skrzydła nosa do góry. Wszystkie włosy, które są bliżej nosa, powinny zostać usunięte. Linia ta będzie początkiem brwi.

Teraz określić miejsce gięcia i brwi Arch. Narysować linię taką samą linię wyimaginowany przez skrzydło końca nosa do końca źrenicy. Gdzie linia przetnie z brwiami, łuk odbędzie.

Następnie narysować linię przez skrzydła nosa i oczu mety. Przecięcie kończące kształt brwi do okrągłej twarzy. Trzy główne punkty: początek i koniec łuku pomogą stworzyć idealny kształt.

Jako „roślina” brwi twarz

Posiadamy profesjonalny wizażystów istnieje termin „roślina twarz brew”, czyli po prostu nie przyjąć formę i uwzględniać specyfikę całej osoby.

Wraz z wiekiem, długość włosów na brwi zwiększona, dzięki czemu rysy twarzy są bardziej szorstkie. Czasami po prostu nierówna długość włosów. Aby rozwiązać ten brak szczotka grzebień górę do czoła i najbardziej wystające włosy starannie przycięte.

Konieczne jest również, aby wyregulować położenie brwi łukowych poprawnie. Dla okrągłej twarzy nanieść linię wizualną przez linię każdego brwi. Koniec i początek brwi powinny znajdować się na tym poziomie. To powiększa oczy i tworzy efekt liftingu. Nie ma innej opcji, gdy koniec nieznacznie wyższa. W każdym razie do końca nie powinna być niższa od tego poziomu. Jeśli linia brwi poniżej widok był smutny, górna zwis powiek. Tak więc osoba będzie wydawać smutny, sfrustrowany i zmęczony.

Wiele dziewcząt uważa, że jeśli robimy brwi nad oczami bardziej otwarty. W praktyce jest odwrotnie, często z powodu wypowiedzi brwi podnoszenia ciężkich może stać się głupie. Gdy nie są bardzo wysokie czoło dla okrągłej twarzy, następnie podbrovnogo zwiększa przestrzeń. W związku z tym, przy najmniejszym zwis górnej powieki zwis zwiększa efekt. I oko, zamiast otworzyć zmniejszona.

Inną cechą związana z ekspresją twarzy. Oczy zamknięte sam wyraz twarzy, a na drugim otwarte. Więc najlepiej przed rozpoczęciem wyrywanie brwi, narysować nowy kształt. Gdy kłamiemy, wszystkie mięśnie twarzy zrelaksowany i grawitacja nie został odwołany, więc kształt kłamstwa nie powinna być regulowana.

Jak makijaż brwi

Makijaż najlepiej jest kupić szczotkę ze skosem końcowej, żelu i cień do koloru twoich brwi. Jeśli masz bardzo lekkie brwi, najlepiej jest pomalować je w profesjonalnym salonie kosmetycznym.

Teraz możemy przystąpić do kreślenia. Po pierwsze, szczotka ze skośnym końcem konturu zewnętrznego konturu. Jeśli chcesz, aby dać wyraz determinacji, łuk brwi lekko podkreślić, zrobić ostrzejsze. Na romantyczny obraz Wręcz przeciwnie, wszystkie linie powinny być gładkie i gładkie. Teraz świeci pociągnięcia pędzlem w kierunku wzrostu brwi i malować cieniu.

Następnie, żel do włosów grzebienie jeden do jednego. Żel jest również bardzo dobrze nadaje się, gdy brwi rosną w różnych kierunkach, powodując kontur jak to się kruszy, a twarz wygląda na zaniedbany. Ustalające włosy, można natychmiast uzyskać dokładny i zadbany wygląd. To, jak łatwo jest zrobić piękny makijaż, tylko prawidłowe wypełnienie brwi dla okrągłej twarzy.