454 Shares 3861 views

Środki na wzrost brwi: zalecenia i opinie

Brwi – jeden z najbardziej wyrazistych części ludzkiej twarzy, więc właściwa troska o nich jest bardzo ważne. Częste stosowanie surowych kosmetyki, wyrywanie i usuwanie włosów może znacznie zepsuć nawet najbardziej elegancki charakteru danych. Z tego powodu wiele kobiet są dziś zaskoczony poszukiwanie i pozyskiwanie skutecznego leku, który może znacznie poprawić stan brwi.

Przyczyny słabej dynamiki brwi

Wybór środków na wzrost brwi i jego bezpośredniego stosowania należy rozpocząć od określenia przyczyn, które blokują lub utrudniają wzrost włosów w tej dziedzinie. Przyczyn tego może być kilka:

 • Predyspozycje genetyczne. Rzadkie i spłowiałe brwi przy urodzeniu nie są rzadkością.
 • Stosowanie kosmetyków i chemii dekoracyjnych barwienie, bielenie. Zawierają one substancje mają bardzo negatywny wpływ na strukturę włosa.
 • Trwałe usuwanie włosów z tej samej części brwi. Z tego powodu systematycznego niszczenia mogą stać się słabe lub w ogóle przestają rosnąć.
 • Brak składników odżywczych, powodując, że nie jest już w pełni wykonywać swoje podstawowe funkcje.
 • Wpływ stresu i zmęczenia, zmian związanych z wiekiem i zaburzeń hormonalnych. Taki stan organizmu i spowalniają wzrost włosów.
 • Obecność chorób ogólnoustrojowych w organizmie. W tym przypadku, pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić, aby je rozwiązać.

O istniejących różnych sposobów rozwiązania problemu

Kobiet niezadowolonych z wyglądu swoich brwi, prędzej czy później zaczynają szukać sposobu, aby pomóc im powrócić do dawnej urody i naturalności. Współczesny rynek przemysłu kosmetycznego oferuje wiele cudownych leków: żele, emulsje, odżywki, serum i więcej. Wszystkie one różnią się znacznie pod względem składu i kosztów. Takie środki wzrost brwi mogą być zarówno oparte na zastosowaniu naturalnych składników i zawierają syntetyczne składniki czynne.

Również dla tych celów, można skorzystać z wielowiekową spuściznę przodków. Tradycyjne receptury, aktywując wzrost brwi, oleju i innych produktów naturalnych, przekazywana z pokolenia na pokolenie, przez cały okres czasu ustabilizowania się mocno. Nie zapominaj, że stosowanie jakichkolwiek środków powinna towarzyszyć prawidłowej i regularnej pielęgnacji.

Miękkie Profesjonalne kosmetyki

Preparaty te składają się głównie z olejów naturalnych i ekstrakty z roślin lub owoców z zespołem dodawania witamin i pierwiastków śladowych. Przyczyniają się one do żywienia, nawodnienia, wzmocnienia, przywrócić słaby i zniszczone włosy, a może być rozwiązanie problemu małej lub wielkiej Ponadto podczas korzystania z kosmetyków składniki aktywujące wzrost. Wśród opcji dostępnych na rynku, można wybrać, na przykład, środki do wzrostu brwi Xbrow Almea, żel do brwi przez Talika, surowica Adonia BrowRevive.

Osoby opiekujące się środki dostępne w postaci olejów, balsamy, płyny. Nowoczesne leki są wyposażone w specjalne szczotki, które sprawiają, że stosowanie bardzo wygodny zawsze i wszędzie. Bardzo często producenci mogą umieścić je na równi z silnych leków stymulujących wzrost, aczkolwiek wyniki w tym przypadku będzie bardziej skromne i funkcjonalne. Dlatego bardzo ważne jest, przed zakupem dokładnie przeanalizować całą gamę produktów, zapoznać się ze składem każdego proponowanego produktu.

kosmetyczne, żele, serum, emulsji stymulujący wzrost brwi

Takie narzędzia do szybkiego wzrostu brwi powinny cechować się obecnością w składzie co najmniej jeden z następujących składników czynnych:

 • Keratyna – najważniejsze białko, jednym z podstawowych materiałów budowlanych włosów. Wśród preparatów zawierających składnik – żel wzmacniających Alloton Cilange FEG surowicy wzrost keratyny kosmetycznych z Helso firmy.
 • aminokwasy, tauryna, arginina, glicyna, lizyna. Są one zbliżone do materiału białkowego włosów. Tutaj należy wspomnieć o stymulant wzrostu Alerana.
 • Glukozamina – naturalny składnik złożonego cukru, którego składniki są zaniku powstawania tkanki łącznej. Przykładem jest środkiem do wzrostu rzęs, brwi Evolash.

W stosunku do światła pomocą w pełni rozwiniętych w oparciu o naturalne ekstrakty, takie leki powinny być stosowane większej ostrożności ścisłym przestrzeganiu tryb producenta i podano dawkę. Zwykle jest leczenie wymiana przypadek.

Hormonalne promotory wzrostu brwi

Takie preparaty można nazwać najbardziej zaawansowanym na bieżąco. Środki te zawierają specjalne substancje, które obejmują syntetyczne analogi hormonów – lub naturalne prostaglandyny o działaniu hormonalnym – biopeptide. Rynek jest reprezentowana przez następujące leki w tej kategorii:

 • Na podstawie biopeptid: Advanced Lash oznacza Advanced Line, Hyper Stretch z Oriflame.
 • Na podstawie prostaglandyn fluid Hairplus z Facevolution.

Producenci obiecują wysoką jakość i szybkie rezultaty z ich stosowania. Jeśli leki z peptydami są stosunkowo bezpieczne, w przypadku prostaglandyn należy brać pod uwagę możliwość wystąpienia działań niepożądanych, w tym zaczerwienienie, dyskomfort i swędzenie w oczach, przemijające zaburzenia widzenia. Hormonalne brwi wzrostu są przeciwwskazane w okresie ciąży i laktacji. Choć można je kupić w każdym sklepie kosmetycznym, użyj pożądane jest, aby przeprowadzić pod nadzorem lekarza.

Tradycyjne przepisy na wzrost brwi

Podczas swojej długiej historii, dla tych celów, tradycyjna medycyna opracowała imponujący arsenał sposobów. Proponuje użyć jako płyny, które przyspieszają wzrost brwi, napary z ziół lub suszonych kwiatów, takich jak rumianek, mięta, nagietek, chaber i nagietka. Je, przemywa i suszy się, konieczne jest wypełnienie z wrzącej wody lub gorącego mleka i pozwolić naparu na noc. W godzinach porannych można rozpocząć przebieg procedur. Namoczone w otrzymanej wlewu gaziki potrzebnych dwa razy dziennie stosowanej do brwi, która odbyła się 20-30 minut.

W celu zwiększenia i stymuluje wzrost włosów przy użyciu świeżego soku z marchwi z dodatkiem ciekłej witaminy A. podpaski lub tamponu z mieszaniny stosuje się do miejsca przeznaczenia 15 minut. Również w tym celu można spróbować zastosowanie suszone figi. Innym znanym ludowym sposobem na wzrost brwi – to napar z czosnku z czerwonym pieprzem. Taka kompozycja skutecznie aktywuje spalanie uśpione mieszki włosowe.

Stosowanie olejów dla wzrostu brwi

Stosowanie olejów, aby przyspieszyć wzrost brwi powinny być rozpatrywane oddzielnie. Słonecznikowy, oliwa z oliwek, brzoskwiń, migdałów, olej rycynowy, kamforę lub łopianu – wszystkie one mają zdolność ich odzysku, żywienie i pobudzanie aktywnego wzrostu. Istnieją różne opcje dotyczące stosowania olejów:

 • Jako środek do masażu. Do tej niewielkiej ilości oleju stosuje się do rąk, a wykonany ruch w kierunku środka powierzchni do obrzeża i vice versa.
 • Jako aplikacje lub płyny. waciki zanurzone w gorącym oleju, stosowane do brwi i uszczelnione celofan 15-20 minut.
 • W balsam. Na przykład, mieszanina oleju rycynowego i kamfory w równych proporcjach, można stosować wieczorem na brwi i trzymano przez noc.

Oczywiście, żaden z recepturą Ludowej nie daje tak szybki wynik jak każdy nowoczesny skuteczne narzędzie wzrostu brwi od producenta. Aby zobaczyć pierwsze pozytywne zmiany, trzeba je regularnie używać przez kilka miesięcy.

Ogólne informacje na temat właściwej pielęgnacji brwi

Nawet najlepsze narzędzia do wzrostu brwi wymagają jednoczesnego wdrożenia wszystkich zasad pielęgnacji, który może również pomóc im spojrzeć silne i zdrowe:

 • Codzienne szczotkowanie specjalnego pędzla i masażu. Realizacja tych nieskomplikowanych procedur kilka razy dziennie posodeystvuet przyspieszyć wzrost brwi.
 • Unikanie stosowania chemikaliów do barwienia. Oni zawsze przyczyniają się do zniszczenia struktury włosa.
 • Minimalne użycie makijażu i terminowego oczyszczenia z niego. Zastosowanie ołówków, cienie, brwi maskary również pożądane w czasie ich odzyskiwania, ponieważ zawierają składniki mogą wywierać niekorzystny wpływ na mieszek włosowy, a sama włosów.
 • Zgodność ze specjalną dietę i stosowanie witamin. Bad wzrost włosów często mogą być spowodowane brakiem witamin i składników odżywczych.
 • Maksymalny odrzuceniem wyrywanie i usuwanie włosów procedur, które niszczą mieszki włosowe, co spowalnia wzrost.

opinie

Najbardziej kontrowersyjny ze wszystkich tych kategorii są preparaty hormonalne, które mają listę przeciwwskazań i skutków ubocznych. Czy nabyć takie środki do wzrostu brwi? Informacje zwrotne od klientów wskazują, że pozytywny wynik z ich stosowania nadal przestrzegane. Jednak oprócz obietnicy swędzenie i zaczerwienienie oka, stosowanie leków opartych na prostaglandyny stymuluje pojawienie się dodatkowego zbędnego owłosienia twarzy.

Stosowanie naturalnych produktów z opiekunami producentów daje również pewien wpływ, w pełni porównywalnej jakości z wykorzystaniem olejów kupowanych w aptece. Jednak ich wyraźną przewagę można uznać za większą wygodę stosowania. Wniosek ten opiera się na opiniach ludzi, którzy już próbowali wyobrazić ten czy inny zawodowy kosmetyczny wzrost brwi. opinie konsumentów narkotyków, aby stymulować wzrost składniki są jednomyślni mówiąc, że podobny efekt można osiągnąć przy zastosowaniu niższej od kosztów lub ludowych środków zaradczych.

Nowoczesne środki do wzrostu brwi są skuteczne i zróżnicowana. Dziś każdy i może znaleźć odpowiednią dla siebie opcję bez dalszych problemów. Nie należy jednak całkowicie polegać na cudowny efekt drogich leków. Leczenie z nich mogą i powinny towarzyszyć regularnej pielęgnacji przy użyciu popularnych receptur.