499 Shares 3780 views

Czy prostowanie włosów modne dzisiaj?

Moda – pani kapryśny, ona nie zadowolić wszystkich, a dla niej nie nadążyć. Ale płci pięknej zawsze chce wyglądać w najlepszy możliwy sposób. Oraz w dążeniu do pań moda na różne sposoby zrywać brwi, rysuje kształt, zmienić kolor swoich włosów, nabywać zamki lub, wręcz przeciwnie, sprawiają, że prostowanie włosów.


Włosy, które spadły na barki gładkim, jedwabistym wodospadu – oczywiście, piękny widok. Są zawsze będą modne. Jednak, aby osiągnąć to piękno nie zawsze jest łatwe. A następnie przyjść z pomocą aparatów kobiet – chemicznego prostowania włosów i urządzeń prostujących.

Chemia w służbie urody

Prostowania włosów poprzez chemiczne – to samo fal, wręcz przeciwnie. Początkowo, włosy pokryte specjalnym składzie chemicznym, po czym są one stosowane do zatrzasku, działanie zaczepiania i klimatyzacji, tonowania skóry głowy i neutralizacji negatywnego wpływu substancji chemicznych.

prostowania włosów odbywa się przede wszystkim z dwóch leków – tioglikolan amonu i wodorotlenek sodu. Pierwszy lek jest najbardziej odpowiednie dziewczyny z miękko wymawiane „kręcone włosy”, które przypominają falę. On nakłada się na włosy równomiernie od nasady do końcówek. Grzebień rozprowadzane na nici. Po pewnym okresie czasu wynik jest ustalony.

wodorotlenek sodu niesie falisty prostowania włosów. Preparat jest przeznaczony do pracy w trudnych strome loki, ponieważ To działa bardziej agresywnie niż amonu. Podczas stosowania leku otwiera łuski, przy czym mieszanina wnika do włosa, zmiękcza, aż zmieni strukturę. Ilość zastosowanej warstwy zależy od stopnia „kręcone”. Im więcej stosuje się wodorotlenek, tym większy efekt wygładzenia. Jednak uszkodzenia włosów i zastosować wprost proporcjonalna.

Sztuczek handlu

Aby chronić włosy przed wysuszeniem i skóry głowy – na oparzenia, przed użyciem potężny narkotyk, powinny one mieć zastosowanie na bazie oleju, takie jak wazelina jakiś krem.

Jak długo pozostaje efekt „prostowania włosów” procedury – czynnik szczególnie indywidualnej. Tradycyjnie, obejmuje okres od dwóch do trzech miesięcy. Następnie włosy są stopniowo nabywać stanie naturalnym. Ale jeśli chcesz przedłużyć efekt – RE-lek jest stosowany tylko na korzeniach.

Że po „chemii” zdrowsze włosy, oni koniecznie szamponach leczniczych, masek i balsamów. Dobre odżywianie i nawodnienie przyniesie oczekiwanego rezultatu!

Prostować włosy po japońsku!

prostowanie chemiczny ma dość długotrwały efekt. Jednak nawet bardziej interesujące i atrakcyjne dla płci pięknej może być japoński prostowanie włosów. Pod jego wpływem struktury włosów zmienia się radykalnie, niesforne loki przekształcić absolutnie gładkie, proste, lśniące włosy.

Jest to procedura kosztowna. Ale oprócz celu głównego, lek, który prostuje włosy, ale coraz przywraca. Skład chemiczny związku o wzorze zawiera składniki wzbogacone białek. Mianowicie białka i korzystny wpływ na włosy, znacznie poprawiając ich kondycję i wygląd. Zwłaszcza na rzecz tego przychodzi włosów suchych i zniszczonych.

Japoński Prostowanie odbywa się w następujący sposób: po nałożeniu na powierzchnię prostownika wnika w rdzeń każdego włosów i działa w jej strukturze molekularnej. Wiązań w cząsteczce są zmieniane, w tym keratyny, w naturalnym stanie podobnym do małego zwężonej wiosnę. Cząsteczki Springs wyprostować – włosy wygładzone i stracić „niedokładność”. Ponieważ zamki są płynący wodospad.

Kolejną zaletą japońskiego sposób w jej dłuższym okresie. Efekt utrzymuje się znacznie dłużej niż po dostosowaniu chemiczne – od sześciu miesięcy do ośmiu miesięcy. Expose wystarczy do ponownego wzrostu u podstaw postępowania.

Więc marzenie pięknych pań z pięknym proste włosy bardzo łatwo może stać się rzeczywistością!