736 Shares 1794 views

Trzy z najlepszych pomysłów, jak łatwo łóżka dla psów improwizowany

Czy jesteś zmęczony, ponieważ pies śpi na łóżku? Lub zużyte łóżko pet? Leżaki dla psów – szybkie i łatwe rozwiązanie problemu.


Każdy wie, że pies – najlepszy przyjaciel człowieka, a naszym obowiązkiem jest zapewnienie właściwej opieki nad zwierzętami. Wygodne łóżka dla psów – bardzo mała, co możemy zrobić dla naszych zwierząt.

Wielu z nas nie wie, jak zbudować łóżko dla kudłaty członka rodziny. Oferujemy Ci prosty pomysł, którego realizacja będzie radzić sobie i dziecku, ale wynik zadowoli każdego – właścicieli i zwierzęta.

Aby dokonać łóżka dla psów, wymagane są specjalne umiejętności. Musimy tylko pragnienie, aby zapewnić swoją najmłodszego brata bardziej komfortowe życie. W każdym razie, w obecności własnym łóżku do swojego zwierzaka będzie ciepłe i przytulne, a przestanie ono stale poszukiwać odpowiedniego miejsca do wypoczynku.

Pierwszy pies musiał zmierzyć długość i szerokość, a następnie dodać dane uzyskane przez 18-20 cm z każdej strony, aby zapewnić swobodę ruchów niezbędnych do swojego wiernego przyjaciela.

Na biegunach dla psa i starych koców i swetry

Właściciele zwierząt, którzy mają minimalne umiejętności szycia, by móc szybko i łatwo zrobić łóżka dla psów starych koców lub swetry już bezużyteczne. Wystarczy położyć koc w połowie 2 – 3 razy – staje się miękkie leżaki dennych. Jeśli to konieczne, uzyskany wewnątrz prostokątnej podstawy przyszłej szopki można umieścić stare niepotrzebne rzeczy lub odpowiedniego rozmiaru arkusza gumy piankowej. Następnie krawędzie składany koce są złożone ze wszystkich stron i szyte tak, że rolka nie zawrócić. Tworząc w ten sposób dogodne występ. Biegunach pies gotowy!

Zdjęcie przedstawia wariant tego pomysłu: lager ze starego swetra.

Na biegunach z poszewki na poduszki i koszulek i toreb plastikowych

Wypełnij poszewkę plastikowych toreb, szyć otwartą część dłoni lub prostrochite na maszynie do szycia. Ale najlepiej jest uszyć zamek, jeśli można, oczywiście. Następnie worki mogą być dodawane i usuwane zgodnie z potrzebami.

Nawiasem mówiąc, zamiast plastikowych toreb jako wypełniacz do łóżka psa, można używać starych i niepotrzebnych przedmiotów (koszulki, rajstopy, skarpety, rękawiczki i tak dalej. N.)

Solarium koszulek jest następujący: od wewnątrz wstępnie wybrane rzeczy trzeba uszyć szyi i rękawów. Następnie, tak samo, jak to ma miejsce w przypadku poszewki.

Biegunach po wyjęciu z pudełka

Znajdź karton solidny, który odpowiada wielkości psa, tak, że to było wygodne, aby nie zasnąć.

W jednym z boków okna, wyciąć kółko – przy wejściu do swojego psa tak, że można go łatwo przesuwać i wyłażą z mojego łóżka.

taśma klejąca, uszczelniania spoin z pudełka. Tak więc staje się bardziej solidny. Pozycja w poduszce, tak aby szczelnie pasuje na dole. Lepiej jest, jeśli wielkość poduszki będzie trochę więcej pól.

Na poduszce leżała mała kołdra, podwijając krawędzie obwodzie. Po tym wszystkim, łatwiej jest umyć koc niż poduszkę, więc upewnij się, że jest on całkowicie przykryty kocem, a koc bezpiecznie schowany pod nią. Wtedy okaże się, że Twój pies próbuje położyć się wygodnie obok zapukał do koca kulowego.

Nie ma wątpliwości, że oddział będzie zrelaksować się na luksusowe łóżka, wykonane przez mistrzów z rąk. Kto wie? Pies sąsiada może znacznie zazdroszczę mu …