482 Shares 3394 views

Kreatywne pomysły dla domu: z rękami dekoracji wnętrz

Twórcze pomysły dla domu własnymi rękami zawartych w życiu, pomaga przekształcić swoje wnętrze nie do poznania, uczynić go jeszcze bardziej interesujące i atrakcyjne. I wszystkie te rzemiosła są dość proste do wykonania.

Bukiety złomu

Świeży i elegancki na stół będzie wyglądał oryginalny kilka pozornie całkowicie nieodpowiednie dla tego materiału. Przykład przycisków. Korzystanie z pomysłów, własnymi rękami może być bardzo proste w budowie. Po prostu trzeba wziąć starą lub niepożądaną miska miska szkła, wypełnić go z kolorowych przycisków, pstrych i wody. A może po prostu trzymać się kulki na całej powierzchni naczynia. Takie wspaniałe pojemność może być oddzielnym elementem dekoracyjnym, a ponadto będzie wyglądać wielkie żywe lub sztuczne kwiaty. I oni też mogą być wykonane z przycisków. Oprócz tego ostatniego, za które trzeba kolorowymi wstążkami i konwencjonalne rury dla wody. Dużo czasu i wysiłku na produkcję akcesoriów nie wziąłeś, ale jest zauważalnie odświeżyć pokój, będą jasnymi wnętrzami akcenty.

Jasne plamy na ścianach

Top twórcze pomysły dla domu własnymi rękami oferowanych utworzyć co najmniej zabawne elementy wystroju, które nie tylko zdobią pomieszczenia, ale również pomagają pozbyć się wad wykończenie konstrukcji ściany. Aby zamknąć maruderzy tapeta w salonie lub odpadły płytki w kuchni, można stworzyć zabawny mały dywanik – mandalę. Pozwalają w dowolny materiał złapany w ruchome: gwintem, plastik, resztki worków plastikowych, małych kamieni, koralików i tak dalej. W celu zabezpieczenia dywan na ścianie, trzeba będzie klej „PVA” lub „Moment”. Na oczyszczoną powierzchnię kleju ściany nanosi się równomiernie, materiał do dekoracji jest wciśnięty do niego. Może być instalowany w określonej kolejności i chaotyczne. Po wyschnięciu kleju Mandala powierzchnia jest pokryta ochronną warstwą lakieru.

panele dekoracyjne

Aby ozdobić ściany może być używany nie mniej pomysłów dla domu, własnymi rękami, aby stworzyć oryginalny panel. Ułatwiają. Aby to zrobić, trzeba będzie zakupić w każdym sklepie sprzętu gotowego materiału do mocowania na ścianie, a górna z klejem zainstalować zębatkę. Aby ukryć stawów, projekt powinien być przybity do kołków ściennych. Panele surowy part być pomalowane białą farbą. A potem następuje etap dekorowania, które pomogą uwolnić całą swoją twórczą wyobraźnię: można malować panel farbami akrylowymi, opierając się na nich żadnych rysunków, traktuje powierzchnię z techniką decoupage , lub po prostu trzymać na niej wszelkiego rodzaju elementów dekoracyjnych lub obraz winylu.

kolorowy lodówka

Niektóre pomysłów dla domu, realizowany własnymi rękami, może dać nowe życie do tego nudnego mebla, jak lodówka. Aby to zrobić, należy podnieść farby (lepiej używać aerozole) i zaopatrzyć się w różnych szablonów – można je wyciąć z tektury. W ten sam sposób można ozdobić nie tylko lodówki, ale inne przedmioty – stare krzesła, stoły, szafy i tak dalej.


To takie proste, to jest możliwe do zrealizowania ciekawych pomysłów dla domu własnymi rękami. Wnętrze mieszkania, ozdobione twórczych gadżety, nowości i przejmuje jasność i odzwierciedla styl i gust właściciela mieszkania.