173 Shares 2177 views

Jak zrobić narzędzia śnieżne własnymi rękami?


Nasz kraj jest bogaty w utalentowanych ludzi i wynalazczych projektantów. Na szczęście, dziś ich liczba nie maleje, lecz wzrasta, a nowe technologie informacyjne i Internet umożliwiają wymianę doświadczeń wśród wielu wynalazców, którzy rozprzestrzeniają swoje rysunki z World Wide Web. Przydatnym narzędziem, które może być bardzo pomocne w odśnieżania, jest maszyną do jego czyszczenia i narzędzi śnieg z rękami może niemal każdy. Aby to zrobić, po prostu trzeba wiedzieć, jak to działa, jak wybrać najbardziej odpowiednie części do swojego urządzenia.

Więc ogólnie, wynalazcy tego przydatnym urządzeniem służy jako podstawa obrotowego do usuwania śniegu, takich jak „Blizzard”, który został złożony w biurze projektowym Penza około 15 lat temu. Taki odśnieżarek własne ręce to dość proste urządzenie, tak aby mógł on być wytwarzany w prawie każdym sklepie. Aby to zrobić musimy tokarka-TV 7, urządzenie do spawania, a także odpady z blachy stalowej o grubości 3 mm. Jako główny silnik elektrownia tutaj jest D-6, który jest przymocowany do tłumika, przepustnica przewodu sterującego, a także zbiornika paliwa. Moment obrotowy jest przekazywany na skutek koła łańcuchowego do Z = 20, która jest przymocowana do wału wirnika. Sam wirnik może wyrzeźbić sam tokarki lub tej samej kolejności, w jakiej w fabryce. Wał obrotowy jest zamocowany w obudowie za pomocą czterech łożysk, które są przymocowane za pomocą śrub i pierścieniem zaciskowym M8 do obudowy wirnika. W rezultacie, narzędzia śnieżne własnymi rękami będzie mieć wystarczająco silny i odporny na uderzenia mechaniczne.

Należy zauważyć, że prawie wszystkie urządzenia wyprodukowane na własną rękę, są znacznie bardziej trwałe niż kupione w sklepie. Faktem jest, że kiedy konstruiruesh instrument z ich rąk, wszystko mocowanie wykonane na sumieniu, więc jest to znacznie dłużej. To z tego powodu, że domowe narzędzia śnieżne są szeroko stosowane w miejscowościach północnych regionach naszego kraju. Z takiego urządzenia może być pół godziny, aby całkowicie oczyścić teren stoczni 250-300 m kw. Śniegu. Jednak mimo zimnej pogody, która jest wykorzystywana w narzędziach śniegu niezbędne jest dostarczenie systemu chłodzenia dla jednostki silnika. Lepiej jest użyć wentylator, który z powodzeniem poradzić sobie z zadaniem.

Na ogół snowthrower ręce przedstawia konstrukcję naturalny, gdy ramka jest wykorzystywana jako spawanej struktury, która jest przymocowana do wnętrza silnika obrotowego. W dolnej części są specjalne narty, których krawędzie są ustawione małe wirniki. W związku z nimi, a tam jest ruch we właściwym kierunku pługiem. Ahead to specjalny wał wiosła podczas pracy, który jest wyrzucany śnieg na bok i do przodu występuje ciągły dywan.

Tak więc, możemy stwierdzić, że takie urządzenie jest dość stanie stworzyć prawie każdy właściciel. Jak zrobić narzędzia śnieżne własnymi rękami, wiemy teraz, więc można kupić tylko wszystkie niezbędne komponenty i do pracy. Podsumowując, należy stwierdzić, że tego typu urządzenia waży tylko 18 kg, a jego cechy operacyjne okazały się wyłącznie najlepszym. Skonstruować takie użyteczne urządzenia, możesz być pewien, że nie ma śniegu już nie są przeszkodą. Potężny snowthrower będzie doskonałym pomocnikiem w czasie zimy, będzie znacznie ułatwiają pracę usuwania śniegu w zagrodzie.