671 Shares 9640 views

Co to jest klasyfikacja? życiowe przykłady

Wiele z nich jest zainteresowany odpowiedzią na pytanie: „Co to jest klasyfikacja?”. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć jak najdokładniej.


Samo pojęcie to „spójna, stopniowe przejście”. To jak schodach prowadzących z jednego piętra na drugie. Bardzo często używają pojęcia gradacji, odnosząc się do zmiany koloru, zmieniać kolory sekwencyjnie. Gradacji tonów i półtonów w sztukach wizualnych powoduje wybór kolorów w określonej kolejności od najlżejszych do najciemniejszego lub vice versa. I to może być kolorowe, są w tym samym zakresie, w zupełnie inny. Dlaczego daleko przykładów – odpowiedź najbardziej żywy i wyraźny na pytanie, jaka jest klasyfikacja może być znane każdemu z nas i zwykłej tęczy! Zawiera całą gamę barw, odcieni i które kolejno harmonijnie do siebie.

Oczywiście, w dzisiejszym świecie jest nie tylko gradacji kolorów. Koncepcja ta jest stosowana w odniesieniu do najróżniejszych sferach życia ludzkiego. Na przykład, istnieje gradacja jakości, które charakteryzuje różnorodność produktów i usług. Pomyśl herbata, mąka lub kiełbaski – wszystkie te produkty są w pierwszym, drugim i najwyższej klasy. Podział ten wskazuje na użyteczność produktu użyciu jadalne. Oczywiście, interpretacja ta nie oznacza, że herbata lub kiełbaski drugiego stopnia, nie należy pić ani jeść. Ale tutaj jest jakość produktu prawdopodobnie nie brać jak najwięcej przyjemności, jakby wybór spadła na pierwszej pozycji lub wyższych klasach.

Dzięki produktom załatwione, ale tak naprawdę, w odniesieniu do usług też jest stopniowanie? Oczywiście! Przypomnijmy, Twoja ostatnia podróż pociągiem lub samolotem. Pierwsza klasa, klasa ekonomiczna, klasa biznes – Chodzi o coś powiedział? Poszczególne salony i samochody są zupełnie inne pod względem komfortu, odpowiednio, a cena waha się od tych usług. Tutaj masz gradację.

istnieje nawet w społeczeństwie społecznej. Na przykład, wiek – określenie często działają socjologię i kulturoznawstwo. Oczywiście, w różnych grupach wiekowych ludzi są zupełnie różne prawa i obowiązki. I stosunek do tych grup, odpowiednio, różne. To samo można zauważyć przy okazji, nie tylko u ludzi, ale także w świecie zwierząt. Uzyskać co najmniej paczkę Wolf lub dumę lwa.

Pomijając fakt, że taka gradacja, nie wspominając o innej branży, gdzie pojęcie to jest bardzo ważne. Jest to nowoczesna moda. odzież Graduation – dość skomplikowany temat zbadać to wszystko subtelności, trzeba nie tylko dobrą pamięć, ale także naturalne wyczucie stylu. Jeśli chcesz rozwijać wrażliwość na odcieniach ubrać ze smakiem, użyj podstawową zasadę stylistów: Zastosowanie w odcieniach szafę tonu serii (na przykład, od jasnoniebieskiego do niebiesko-czarny), rozcieńczając je neutralnym kolorze (biały lub czarny) , Te ostatnie dwa kolory połączono wszystkie odcienie barw widma. Jest neutralny i szary. Jego charakter jest taki, że szary zależy od innych kolorach zbyt soczysty odcień zmiękcza i odżywia blado.

Więc co jest podziałka? Jeśli mówimy o jego cel, to jest, oczywiście, zmiękczanie kontrastów. Pomiędzy białym i czarnym, między dobrem a złem, między małym i wielkim …