223 Shares 5666 views

Pyszne bułeczki z jabłkami różnych testów

Nie miłośnik domowych ciast nigdy nie ustaje w poszukiwaniu czegoś nowego. Poszukiwane niesprawdzone receptur w książki kucharskie oraz w Internecie. Utrzymywana na stałym eksperymentowanie, powołany do życia najbardziej skomplikowanych pomysłów. Za to wszystko na bok odchodzi daleko od złego zasadą życia, w którym stwierdza się, że „Wszystko genialne. – łatwe” Słowa te doskonale nadają się do ciasta i pieczenie w szczególności. Od najprostszych składników, które są prawie zawsze w zasięgu ręki, każdy amator lub profesjonalista będzie tworzyć małe, ale cudowne. I doskonałą ilustracją tego jest prawie wszystkie recepty pyszne bułeczki z różnych jabłek testowych.


Smaczne, łatwe i budżetowa

Każdy, kto kiedykolwiek próbował kiedyś te małe zavitochki z innym teście z nadzieniem z jabłek, nigdy nie zapomnę ich smak. Przepisy są napisane w książkach kucharskich osobistych domowych i przekazywane z pokolenia na pokolenie. Ktoś myśli, że łatwiej jest kupić gotowy produkt, ale prawdziwi koneserzy sztuki cukierniczej dobrze wiedzą, że zakupione towary nie zostaną porównane z gotowane własne ręce. Tak, na to potrzeba czasu. Tak, to wymaga wysiłku. Ale efekt jest tego wart. Entuzjastyczne odwiedzającym bramkę i gospodarstw domowych, żądanie udostępnić przepis – to nagroda za poświęcony czas i wysiłek.

Oczywiście, nie jest czasochłonne przepisy kulinarne z wykorzystaniem drogich składników. Ale nie ma sensu wydawać duże pieniądze na tych produktów, których nazwy nie są znane w sklepach i na rynkach, gdzie można stworzyć arcydzieło z niedrogim, zawsze dostępny w produktach giełdowych. Mąka, jajka, mleko i drożdże. Ser, jabłka, cukier i kilka innych składników. Kup to wszystko w ciągu kieszeni każdego z nas. A gdy wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu ręki, nie gotować bułeczki z jabłkami byłoby niewybaczalne.

Co to jest – bułeczki?

Bagietki są jego nazwa nie bez powodu. Jeśli nie wszystkie technologie, wynik jest pyszne trochę curl, w kształcie rogów. Ten konfekcji można znaleźć w wielu narodowych kuchni różnych narodów naszej planety. Głównie bułeczki pod różnymi nazwami znalezionych w kuchniach Europy. A ile narody mają w swoim arsenale jest najsmaczniejsze danie, tyle wola i recepty. Ale bądź co bądź, podstawowa technologia jest nadal praktycznie identyczne na wszystkich.

Przede wszystkim,

Co jest ważne w przygotowaniu bułeczki z jabłkami? Oczywiście, ciasto. Nie ma nic rewolucyjnego. Bagietki z jabłek są przygotowane z drożdży i przaśnego ciasta, po zaciągnięciu ciasta i kruchego i ciasto. Ktoś przygotowuje je do jogurtu, ktoś – z kwaśną śmietaną lub mlekiem, ktoś preferuje bułeczki twaróg. Twaróg ciasto różni się od wszystkich innych rodzajów bardziej delikatnym i łagodnym smaku. Dla miłośników sera jest wybawieniem.

Głównie bułeczki z jabłkami wykonane z ciasta drożdżowego. Jego przygotowanie trwa dłużej niż przaśny. A im bardziej skomplikowana technologia. Ale to jest smaczniejsze i bardziej miękkie. . Więc warto poświęcić czas i gotować bułeczki z jabłkami z ciasta drożdżowego.

Ciasto drożdżowe dla bułeczki

Wszystkich bułeczki czas gotowania z takiego testu nie trwa dłużej niż godzinę. Potrzebne składniki: mleko, masło, mąka, jaja. Drożdże mogą korzystać żywe lub martwe – kogoś takiego. Zwolennicy i przeciwnicy w obu gatunków drożdży tę samą kwotę. Główne etapy przygotowania mogą być znane wszystkim miłośnikom gotowania:

 1. W ciepłym mleku rozpuścić drożdże.
 2. Dodać roztrzepane jajka i miękkie masło (margaryny).
 3. Wymieszać i wprowadź mąki. Dobrze wyrobić.

Najważniejsze jest to, że produkty stosowane do przygotowania testu, były świeże i dobrej jakości: ścigać taniość nad jakością będzie własne ryzyko.

No i więcej – wszystko o przepis, który jest dostępny. Jak można gotować bułeczki z jabłkami? Przepis ze zdjęciem umieszczono uwagę poniżej.

Ciasto na bułeczki

Co jest potrzebne:

 • mleko 3,2% – 0,2 l;
 • Fruktoza – 0,2 kg;
 • mąka – 0,8 kg;
 • margaryny – 0,15 kg;
 • suche drożdże – 0,011 kg (worek);
 • lub świeże – 0,025 kg;
 • wanilina – 0,005 kg;
 • Jaja – 4 szt.

Co należy zrobić:

 1. W ogniu mleko rozpuścić drożdże i cukier. Infuse kwadrans. Gdy masa wzrośnie, dodać 0,15 kg mąki, wymieszać. Wyjąć ciasto bok, który stał się kwadrans. W tym czasie, to jest dobrze rosnąć.
 2. Jaja (3x). Zmielić z cukrem i umieścić w gąbce. Wymieszać. Wlać 0,35 kg mąki, dodać miękkie margaryny i dobrze miesza. Odstawić w ciepłe pół godziny.
 3. Następnie dodać do ciasta trochę więcej mąki. Ciasto nie powinno trzymać się dłońmi. Spójność – 15% śmietana.

Puff bułeczki z jabłkami

Ciasto francuskie wymaga więcej czasu niż proste. Ale wynik jest godny. Bagietki puff ciasto z jabłkami można gotować z zakupionego testu. Obecnie nie ma żadnego kłopotu kupić gotowy produkt przaśny lub drożdży. Jego cena jest niska, ciasto jest sprzedawany w niemal wszystkich sklepach. Jakość, bardzo smaczne i testy ciasta sprzedawane pod markami „Jack Frost”, „Star”, „Talosto” Horeca. W rzeczywistości, producenci ogromnej ilości, ale wyżej wymienionej marki – weteranów na rynku rosyjskim, które przetrwały próbę czasu.

Ale nie wszystko sprzyja zakup ciasto francuskie. Wystarczy powiedzieć, że nigdy się ich własne ręce nie mogą być porównywane z produktami sklepu.

Technologia wytwarzania ciasta francuskiego

składniki:

 • Drożdże sublimacji – 0,011 kg;
 • Cukier – 0,03 kg;
 • sól – 0,002 kg;
 • mleko 3,2% – 0,08 kg;
 • mąka pszenna – 0,25 kg;
 • margaryny – 0,25 kg;
 • duże jajko – 2 szt.

Co trzeba zrobić:

 1. Margaryna umieścić na ciepło, więc naturalnie zmiękczona.
 2. Letniego mleka wlać łyżkę cukru i ciągle mieszając delikatnie wprowadzenie drożdży. Mieszano aż do całkowitego rozpuszczenia. Zamknij pokrywę i umieścić pojemnik w ogniu. Piętnaście minut później, ciasto rośnie.
 3. W innym jaj pobudzeń naczynie, stopniowe dodawanie modułów zmiękczoną margaryny (0,15 kg) i mąki.
 4. mieszacz ciasta zerwać Jednorodzonym stanu przy średniej prędkości. Następnie ostrożnie dodać łyżeczkę pełną napar bez zatrzymywania się bić, ale przy niskich prędkościach. Gdy masa staje jedynego Syna, wyjąć ciasto na bok, przykryć ściereczką i pozostawić na 2 godziny. Przechowywać ciasto musi być ciepły.
 5. Gotowy do ciasta, aby wydostać się z pojemnika i podzielona na trzy równe części. Jest on podzielony na trzy części, a pozostałe margaryny.
 6. Każdy Trzeci test koło rolki o grubości 1 cm. Margaryny cięte na płyty o grubości 6 mm. Umieścić go na dwóch trzecich wynikających pelet. ciastka kosmiczne zgiąć do środka, odcinając pozostałą trzecią. Następnie przykryć pozostałą częścią. Wynikiem jest prostokątem o szerokości jednej trzeciej pierwotnej ciasta.
 7. Rolka prostokąt ponownie grubość wynosiła 1 cm. Osadzanie ciasto do postaci folii i umieścić w zamrażalniku przez 25 minut. Następnie dodać trzy razy raz po raz, aby rzucić. Po umieścić w zamrażarce, roll go ponownie. Więc powtórz 5 razy. Z reszty ciasta zrobić to samo.
 8. Żądaną ilość rolki ciasta przez zmniejszenie grubości 2 razy. Pokroić na równe trójkąty. Przez szerokie każdy położyć plasterek przetworzonych jabłek i rolki w obwarzanek.

bułeczki serowe z jabłkami

Najczęstszym i wdzięku z odmian bułeczki z jabłkami są te, w których używany jest ser. Technologia przygotowania jest również prosta:

 1. Twaróg uderzenie w mieszalniku, dodano wanilii i margaryny. Wymieszać.
 2. Dodać cukier, dodać jogurt. Wymieszać.
 3. Dodać mąkę z proszkiem do pieczenia. Dobrze wymieszać i wstawić do lodówki.

Ponadto, podobnie jak w innych recepturach: rozwijając, obliczenie napełniania (w naszym przypadku – jabłko) a rzeczywistym pieczenia.

Istnieje wiele możliwości wyboru bułeczki. Jako przykład – w Osetii Południowej gotować bułeczki z … mięsa. Ale bułeczki z jabłkami – idealne połączenie „cena – czas. – smak” Główną zaletą tego dania jest to, że nie pozostaje niezadowolony. Będą zadowoleni wszyscy, którzy ich spróbować, i to jest największa nagroda dla osoby, która je przygotował …