391 Shares 8900 views

Pyszne likier wiśniowy własnych rękach

Wielu z nas woli kupić owoce importowane. Podobno mają dużo witamin. Oczywiście, pomarańczowy lub banana są dobre dla naszego organizmu. Często jednak ceny produktów importowanych, w tym owoców, silnie uderzony w portfelu. Poza tym, według wielu ekspertów, nie ma owoców zagraniczny, który nie przyniósłby obróbce chemicznej. Zastanów się, co kupić.

Często zapominamy o ich magazyn witamin i minerałów. Po tym wszystkim, nasz region hojnie porozrzucane morele ziemi, śliwki, brzoskwinie, wiśnie. Ostatni z tych jagód zasługuje na większą uwagę. Nawet nasi przodkowie wiedzieli o przydatnych właściwościach wiśni. Cherry tree „uniwersalne”, ponieważ zarówno jego liście i łodygi są użyteczne dla ludzi. Ze względu na jagody wypełnienie polepsza apetyt, uspokaja system nerwowy. W jej skład, owoc ten zawiera znaczne ilości żelaza. Zatem, wiśnia pomaga zwiększyć poziom hemoglobiny, co jest niezwykle ważne w chorobie zwanej anemia. Sok wiśniowy regularne stosowanie pozwoli Ci zaoszczędzić od E. coli i czerwonki. Plus, poprawia ogólny stan zdrowia. Z pomocą jagód sok może złagodzić objawy astmy, gorączki, a nawet załamania nerwowe. Ci, którzy mają częste zaostrzenia zapalenia oskrzeli, sok wiśniowy będzie potrzebował jako naturalne wykrztuśny. Liści jagody pomoże pozbyć się przeziębienia. Aby to zrobić, muszą być suche i dodać siebie na herbatę. Napój nabędzie delikatny smak owocowy. Berry w swoim składzie ma około dziesięć kwasów. Dlatego ludzie, którzy mają choroby wrzodowej, jest to niezbędne do korzystania z najwyższą ostrożnością wiśnia.

Tankowiec berry – to gdzie przyszedł nazwę brandy. Ten starożytny pić jeszcze w czasach Rosji był popularny wśród ludności. Obecnie cherry brandy nie traci swoje znaczenie. I istnieje wiele powodów. W stosunkowo krótkim okresie czasu w domu bez wydatków można zrobić świetny napój, która zachwyci z doskonałego smaku swoich drogich gości. Rozważmy prosty przepis, dzięki którym okazuje eleganckie likier wiśniowy.

Tak, aby się napić, musimy owoce napełniania jagody, szklanej butelce z dużym szyi, cukru, alkoholu lub dobrej wódki. Można to zrobić bez pet Mendelejewa. Zasadniczo nalewka z wiśni sorokagradusnuyu wymaga dodawania alkoholu. W naszej receptury używa wódki. Śmiało. Zasnąć owoce w butelce lekko pieprzem cukrem. Oto amatorem. Dla umiarkowanego słodki smak całkiem 5 łyżek cukru na 1 litr. Można eksperymentować w tej sprawie, ponieważ bez względu na to jak mocno zepsuć cud napój nie działa. Doskonały smak i odurzający aromat wiśniówki zdobył serca naszych współobywateli. Po napełnieniu pojemnika z jagody z cukrem, trzeba wypełnić go z wysokiej jakości wódki. Bierzemy butelkę i umieścić go w ciemnym miejscu. w temperaturze pokojowej optymalne dla fermentacji. Systematycznie musimy wstrząsnąć pojemnik na cukier stopi się całkowicie. Dwa miesiące później, jagody powinny być usunięte z butelki, tak aby nie dać się pić gorzki smak w przyszłej kości. W końcowym etapie napój można rozcieńczyć wodą w celu jego twierdza była jak wino.

Z pomocą prostych działań uczynić doskonałą cherry brandy. Napój ten jest znacznie lepsze odpowiedniki w sklepach, na podstawie której wiele barwników i alkoholu nie jest najlepszej jakości. Jeśli chcesz zrobić coś podobnego, ale napięty brandy, likier wiśniowy tylko w prawo. To nie należy rozcieńczać. Dokonywanie drinki danymi własnymi rękami w domu, będziesz mieć pewność, że jagoda wypełniacz oznacza „nie zdenerwowany” i podać tylko radość i wiele pozytywnych emocji.