574 Shares 7024 views

Jak wyłączyć iPhone sterowania głosem: wskazówki, porady, instrukcje,

Telefony komórkowe Dzisiaj – są to urządzenia uniwersalne. Z ich pomocą można nie tylko mówić, ale także robić zdjęcia, należy pobrać i słuchać do rekordu, i tak dalej. Oczywiście, te gadżety są na kilka sposobów do kontrolowania. Na przykład, głos. Ta opcja pozwala aktywować niektóre funkcje telefonu komórkowego przez zespoły wymowy. Bardzo wygodne! Ale dziś mamy dowiedzieć się, jak wyłączyć kontrolę iPhone głosowe. Zdarza się, że opcja ta jest niepotrzebna. Jak mogę przestać go używać?


Siri

Należy zauważyć, że właściciele „Apple” telefony mogą skorzystać z różnych wybierania głosowego. Każdy z nich jest wyłączony przez niektórych operacji. Spotkamy się z wszystkich różnych wydarzeń.

Jak wyłączyć kontrolę iPhone głosową? Pierwszą rzeczą, którą trzeba wyłączyć Siri. Aby to zrobić, konieczne jest:

 1. Pobierz gadżet. Przejdź do menu głównego urządzenia.
 2. Wybierz „Ustawienia” elementu.
 3. Odwiedź "Basic" -Siri.
 4. Przetłumaczyć ten przełącznik jest ustawiony na „Off”.. W tym przypadku, wskaźnik zaświeci się na czerwono.

Można zamknąć ustawienia telefonów komórkowych. Teraz jest jasne, w jaki sposób wyłączyć sterowanie głosem na iPhone. Ale to tylko jedna opcja. Czasami trzeba zrobić kolejną podróż.

VoiceOver

W niektórych przypadkach, właściciele urządzeń „jabłko” przekonują, że mają opcję Włącz VoiceOver. Jest również pośrednio związane z kontroli głosowej. Ta aplikacja wymaga kontroli po kliknięciu na nich i nie wykonuje żądanego polecenia.

Aby zrezygnować z VoiceOver, musisz:

 1. Otwórz „Ustawienia” na telefonie komórkowym.
 2. Przejdź do „main”. Dowiedzieć się, gdzie linia „Universal Access” i kliknij na nią.
 3. Otwarte VoiceOver.
 4. Przesuń przełącznik w za stosowanie pracy, do położenia nieaktywnego.

Teraz jest jasne, zarówno na iPhone, aby wyłączyć sterowanie głosem. Ważne jest, aby pamiętać, że skuteczna odmowa VoiceOver wcisnąć wszystkie przyciski 2 razy. W przeciwnym razie system operacyjny będzie po prostu zadzwonić do tych lub innych urządzeń sterujących.

wybieranie głosowe

Ale to nie wszystko. Jak anulować wybieranie głosowe w „Apple” smartphone? Wszystko zależy od wybranego systemu operacyjnego. Jak wyłączyć sterowanie głosem iPhone, jeśli chodzi o iOS7 lub 8? będzie musiał skorzystać z wcześniej proponowanego algorytmu z pewnymi modyfikacjami. Mianowicie – włączenie Siri. Aby to zrobić w odpowiednim punkcie menu chcesz przetłumaczyć przełącznik na „ON”..

Co jeśli abonent postawiła sobie iOS 9? W tej wersji oprogramowania nie działa zrezygnować z wybierania głosowego. Takie zmiany wymyślone przez Apple.

ograniczenia

Jest jeszcze inny bardzo interesujące odbioru. iPhone funkcja jest aktywowana za pomocą głosu Siri po użyciu nie będzie działać. W końcu zrezygnować z tej aplikacji, musisz ustawić ograniczenia dostępu.

Aby to zrobić, właściciel produktów „jabłko” musi:

 1. Otwórz „Ustawienia” i przejdź do menu, które pojawia się w rozdziale „Ogólne”.
 2. Dokładnie przeanalizować proponowane działanie. Znaleźć i wprowadzić w „ograniczenia”.
 3. Wprowadź hasło do wprowadzania ograniczeń. Jeżeli abonent korzysta po raz pierwszy taka opcja, konieczne jest, aby wymyślić kombinacji dostępu. To będzie chroniony hasłem.
 4. Znajdź linię „z Siri i Dyktando”. Wręcz przeciwnie będzie się przełączać. To musi być przetłumaczone na „Off”.

Po wykonaniu powyższych czynności Siri jest wyłączona, a menu zniknie z ustawieniami aplikacji z systemu operacyjnego.

VoiceControl

Często proponowane algorytm działań prowadzi do tego, że smartfon jest aktywowany, gdy przycisk VoiceControl długo trzymaj „domu”. Jak wyłączyć sterowanie głosem iPhone w takim przypadku? Należy zauważyć, że podobny scenariusz występuje tylko na iOS i 10 w nowszym oprogramowaniem.

Wyłączenie VoiceControl wykonane w następujący sposób:

 1. Włącz w telefonie komórkowym. Go otworzyć.
 2. Przejdź do menu „podstawowe” – „powszechnego dostępu”.
 3. Wybierz "Home".
 4. Zaznacz pole oznaczone „Off”.

Po tym, sterowanie głosem na iPhone można uznać za niepełnosprawne w 100%. usunąć ta opcja nie jest tak trudne, jak może się wydawać na początku.