150 Shares 9410 views

Fly DS107D: nienaganna mobilny klasy ekonomicznej teelfon

Fly DS107D – Przycisk ten komórka poziom wejścia. Ma wszystko, czego potrzeba, aby wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości SMS i MMS, a przeglądanie. Inną ważną zaletą tego modelu – jest to bardzo demokratyczna cena. Wszystko to w wysokości co czyni go jednym z najlepszych ofert w segmencie klasy ekonomicznej telefonów komórkowych.

Komórka nisza

Telefon Fly DS107D – jest rozwiązaniem dla większości z segmentu budżetowego urządzeń mobilnych. W tej niszy na pierwszy plan wartość urządzenia, a następnie jak najszybciej potencjalnych właścicieli są patrząc w kierunku specyfikacji technicznej.

Cena za ten gadżet jest bardzo demokratyczny, ale parametry techniczne – dopuszczalne. Ten telefon jest skierowany do tych, którzy potrzebują urządzenia znane z konwencjonalnej klawiatury i podstawową funkcjonalność.

Projekt i wykonanie

To mobilne urządzenie jest produkowany w obudowie w obudowie, która nazywa się monoblock. On nie posiada ekranu dotykowego, ale nie jest znane wielu kluczowych klawiatury, za pomocą których zarządzanie jest prowadzone devaysom. Nad klawiaturą jest wyświetlacz z skromne jak na dzisiejsze standardy przekątnej 1,77 cala, produkowanych przez technologię „TFT”. Jego rozdzielczość to tylko 128×160. Jeszcze większa jest słuchawka. Na lewym boku devaysa wyświetlane port audio, a na jego górnym końcu – port USB. Pokrywa tylna jest tylko latarka aparatu i diody.

Parametry techniczne urządzenia mobilnego

Dobre rzeczy z wypełnieniem sprzętowej w Fly DS107D. charakterystyka ma on w tym zakresie są:

  • Procesor SC6531DA opracowany przez Speactrum. On ma tylko jedno jądro procesora i częstotliwości – 312 MHz.

  • Ilość pamięci RAM 32 kb. Dokładnie taka sama pojemność wbudowanej pamięci masowej.

  • Jest możliwe, aby zainstalować kartę pamięci. Maksymalna wielkość może wynosić 8 GB.

  • Urządzenie może być zainstalowane jednocześnie dwie karty SIM. Obsługuje sieci telefonii komórkowej drugiej generacji (tj GSM).

  • Dane po podłączeniu do Internetu może być przesyłany za pomocą technologii GPRS lub WAP. To pozwala uzyskać prędkość kilkudziesięciu kilobajtów, a to wystarczy, aby być załadowany do głównych wersjach mobilnych zasobów internetowych.

kamera

Bardzo skromny w tym aparatem telefonu komórkowego. Ona elementem pomiarowym zaledwie 0,3 megapiksela. Oczekiwać zdjęcia dobrej jakości w tym przypadku nie jest konieczne. To samo można powiedzieć o filmie. klipy rozdzielczość to 320×240. Normalnie można tylko zobaczyć je na ekranie, ale wykorzystywać nowoczesne telewizory nie są zalecane do tego celu. Obraz będzie wyświetlany na małe kwadraty i coś zrobić w tej płycie na pewno nie będzie działać. Konieczne jest również, aby pamiętać, że zdjęcia i filmy można robić jedynie w przypadku, gdy urządzenie jest wyposażone w karty flash. własna pamięć urządzenia będą niewystarczające do tego celu.

autonomia devaysa

pełna pojemność baterii telefonu wynosi 800 mAh. Zapewnień firmy deweloperskiej, która potrwa przez 3 godziny w trybie komunikacji. Jeśli korzystasz z urządzenia, jak tylko w trybie czuwania, bateria pojedyncza opłata będzie trwał 200 godzin ciągłej pracy.

W rzeczywistości, ze średnią pracy może liczyć na 2-3 dni. Zwiększ wartość ta może zostać osiągnięta poprzez podłączenie telefonu do zewnętrznego akumulatora. Ale do zmniejszenia uprzednio określona wartość może być tylko aktywne tylko w przypadku surfowania. W tym przypadku konieczne jest, aby naładować telefon codziennie.

miękki

Zastrzeżony system operacyjny stosowany w urządzeniach mobilnych. Z tego powodu aplikacja imponujący zestaw nie istnieje dla Fly DS107D. gra bo to jest dla tego samego powodu też znaleźć nie tak łatwo. Wśród innych cech oprogramowania systemowego, można wybrać „Organizatorem”. Obejmuje ono takie aplety jak „kalkulator”, „Alarm”, „Kalendarz”, „Pochodnia”, „My Files” (w zasadzie wbudowany menedżer plików), „Internet” i „Rozrywka”. W ostatnim akapicie, a jest to tylko fabrycznie zainstalowane gry – „Wąż”.

Opinie. Cena gadżetu. streszczenie

W wulgarny klasy urządzeń mobilnych, które zawierają Fly DS107D, zwany „dialer”. Ich głównym celem – aby nawiązać połączenie. Z tego prostego zadania tego mobilnego gadżetu jest po prostu doskonale poradzić. Podobnie można ocenić działanie urządzenia mobilnego z wiadomości SMS i MMS. Również do jego mocnych obejmują obecność aparatu (nawet z bardzo skromnej wydajności), możliwość podłączenia do sieci World Wide Web i pobrać mobilne wersje różnych miejscach.

Kupić ten telefon jest nadal możliwe w bardzo niskiej cenie – $ 23. Biorąc pod uwagę możliwości i niska cena to urządzenie można nazwać jedną z najlepszych ofert w rozwiązaniach niszowych z klawiatury sprzętowej. Żywotność będzie kilka lat. Gadżet jest idealny dla tych, którzy potrzebują jej telefon. I takie potencjalni właściciele obecnie jeszcze, i to jest dla nich i zwolniony z tego urządzenia.