850 Shares 8956 views

Samsung Wave 3 smartphone: przegląd, funkcje i opinie

Firma Samsung wydany w 2011 r platformy urządzenie Bada. Jest to trzeci smartfon ze sprawdzonej serii. Jeśli chodzi o nowy Wave 3 jest lepszy od swoich poprzedników i jakie daje urządzenie na „Android”?


projekt

Co odróżnia nowy produkt od poprzednich modeli? Pierwszy Samsung Wave 3 stał się trochę bardziej. Wzrost wielkości jest oczywiste. Chociaż wielkość i zwiększona grubość urządzenia jest znacznie mniejszy, tylko 9,9 milimetra. Maszyna trochę tylko 122 g wagi. Wygodne w użyciu urządzenie jedną ręką.

Samsung S8600 Wave przyciąga 3 i zabezpieczoną obudowę. Użytkownicy urządzeń wolą działa na Bada, to z powodu tego czynnika. devaysa obudowa wykonana jest z anodowanego aluminium. W sprawie ochrony wyświetlacza nie zapomnieli. Przednia część urządzenia pokryta jest ze szkła Gorilla Glass. Producent bronił ich potomstwo przed brudem i odciskami palców. Smartfon ma dobrą powłokę olejo-.

Urządzenie jest składane, co oznacza, że baterii i karty SIM i pamięci flash są ukryte za osłoną na odwrotnej stronie. Kolumnę usunięty panel jest dość prosta i nie martwić się o jej uszkodzenia. Przygotowanie telefonu, jak zawsze, na wysokości. Właściwie przez renomowaną koreańskiej firmy devaysa mniejsze i nie oczekiwano.

Na froncie urządzenia zostały umieszczone: głośnik, wyświetlacz, przycisk aparatu „Home” i czujniki. Dolny koniec przydzielona pod złącze USB, wejście mikrofonowe jack i słuchawki. Tył urządzenia jest główną kamerę, głośnik, flash, a logo firmy. Regulacja głośności „zawieszony” na lewą marginalia i przycisk zasilania – po prawej stronie.

Smartfon wygląda całkiem solidne. Producent dobrą robotę nad urządzeniem zewnętrznym. W porównaniu z urządzeniami na „Android”, Wave 3 wyraźnie wygrywa. Interesująca konstrukcja i metalowa obudowa przyciąga uwagę.

autonomia

Biorąc pod uwagę, że Samsung Wave 3 funkcje nie są najbardziej zaawansowane, że bateria w 1500 mAh wygląda dobrze. Urządzenie jest w stanie pracować przez dwa dni bez żadnych dodatkowych opłat. Oczywiście, aktywne wykorzystanie baterii siada szybko.

Założona w Samsung S8600 Wave 3 bateria będzie trwać 8-9 godzin rozmów. Nieco szybciej rozładowana bateria urządzenia podczas oglądania filmów i pracy z Internetem.

kamera

Przez Samsung producenta Wave 3 megapikselowa matryca była. Poczekaj na wysokiej jakości nie jest konieczne. Kamera nie różni się od różnych pracowników sektora publicznego. Do codziennego jakość wystarczy. Poza naruszania przycisk start aparatu nieobecność. Producent opuszczony dodatkowy element mechaniczny do obudowy.

Chociaż kamery Samsung Wave 3 GT-S8600 i skromny, ale z minimalnym zestawem funkcji wygrał. Użytkownik nie doceniają obecność lampą błyskową i autofokusem w urządzeniu. Także obecne w najbardziej odpowiednich ustawień. Właściciel może zmienić balans bieli, rozdzielczość obrazu, ISO, i, oczywiście, kontrast.

Maksymalna rozdzielczość dostępna smartphone aparat – 2560 do 1920 pikseli. Bardziej interesujące jest to film dla użytkownika. Urządzenie usuwa rolek jakości HD (1280 x 720). Naturalnie, film staje się trochę ziarnisty i bez odpowiedniej ostrości, ale ogólnie nadal przyzwoity.

Obecny w „koreański” i frontalka. twarzy matrycy oczko ma tylko 0,3 milionów pikseli. frontalka to poradzić sobie tylko z połączeń wideo. Przy większej kamery przedniej nie jest zdolny. Miłośnicy autoportretów będzie musiał zapomnieć o swojej obecności. Obraz uzyskany z niskim szczegół, zboża i kolorowych problemów.

pokaz

Ekran Samsung Wave 3 jest dość zaawansowany. Producent nie stinted i wyposażony wyświetlacz telefonu flagowy. Urządzenie otrzymało czterech cali przekątnej. Oczywiście, o rozdzielczości 800 na 480 pikseli nie jest szczególnie pod wrażeniem. W oczach użytkownika rzuca kośćmi raz. Choć na maszynie 2011, jakość jest doskonała.

Na wyświetlaczu macierzy jest realizowane Super AMOLED. Jest możliwe, aby poprawić jasność, ostrość i kontrast obrazu. Na ekranie pojawiają się także w słońcu. jasność margines i doskonała matryca uniknąć blaknięcia obrazu. Należy również zauważyć, dobre kąty widzenia.

Zastrzeżenia patentowe nie występuje, a zespół czujnika. Wyświetlacz reaguje na każdy dotyk, mimo szkła ochronnego. Samsung Wave 3 ekran urządzenie z systemem Android nie jest gorszy, a nawet lepszy od nich. Niewiele Soup, wydany w 2011 roku, może pochwalić się takim zestawem cech.

Część sprzętu

Na temat roli procesora Samsung Wave 3 został wybrany Qualcomm MSM8225. Chip single-core, a jego wydajność – tylko 1,4 GHz. Procesor nie jest najświeższy, ale klasa średnia jest bardzo źle dla urządzenia. Smartfon ma przyspieszenia Adreno wideo, model 205.

W układzie 3 GB pamięci wewnętrznej. Oczywiście, niektóre zarezerwowane dla platformy, a użytkownik może użyć trochę więcej niż 2 GB. Na szczęście, aby rozwiązać problem braku pamięci, można użyć karty pamięci flash do 32GB.

Jak prawie wszystkie wydany w 2011 roku telefony, Samsung Wave 3 to 512 MB pamięci RAM. Pamięć jest na tyle, aby zapewnić normalną szybkość przetwarzania.

system

Wave 3 firmware zdecydowanie lepiej rozwinięte niż u poprzednika. Smartfon jest prowadzony przez Bada 2.0. Producent wprowadził w swoim znakiem towarowym powłoki platforma TouchWiz.

Jest niejednoznaczne wrażenie firmware Samsung Wave 3. Platforma ma wiele opcji i wygląda bardziej interesująca niż „Android”, ale istnieją wady. Zarządzanie aplikacjami nie opracował najlepszy sposób. W niektórych programach, elementy sensoryczne odmówić pracy.

Rozczarowujące i brak wielu przydatnych aplikacji. System nie jest przystosowany do tego samego Skype i innych programów. „Oś” Bada nie może zapewnić wszystkie potrzeby zaawansowanych użytkowników. Najprawdopodobniej nawet radykalna zmiana systemu operacyjnego nie będzie ona w stanie konkurować z „Android”.

Opcje

Wraz z Wave 3, użytkownik otrzyma: kabel USB, zestaw słuchawkowy, dokumentację zasilacza. Zestaw standardowych oraz indywidualnych potrzeb zostać uzupełnione. Użytkownik będzie potrzebował karty pamięci flash do rozszerzenia pamięci i jest przydatny do pokrycia przez Samsunga. Oczywiście, metalowa obudowa i szkło ochronne chronią urządzenie przed uszkodzeniem. Jednak Case do Samsung uniknąć drobne zarysowania lub uszkodzenia przed upadkiem.

powiązanie

Fala 3 działa w 2G- i sieci 3G. Oprócz GPRS i EDGE, urządzenie otrzymało i wyposażone w bezprzewodowy dostęp do Internetu. Do przesyłania informacji, użytkownik może korzystać z USB i Bluetooth.

cena

Zwraca uwagę na „kolesie” i niskich kosztach. Kup urządzenie może być za 3-4 tysięcy rubli. Cena niezawodnego urządzenia jest bardzo demokratyczny. Niski koszt przekupił większość właścicieli Wave 3.

godność

Podobnie jak wszystkie telefony na platformie Bada, Samsung Wave 3 okazała się bardzo stylowy. Devaysa wygląd jest znacznie bardziej atrakcyjny i interesujący niż odpowiedniki w „Android”. Szkło hartowane i metalowa obudowa przyciąga urządzenie użytkowników.

Należy oddać hołd i wyświetlanie gadżetu. Smartfon posiada wyświetlacz flagowy z doskonałymi kątami widzenia i jasności. Oczywiście, na tle nowoczesnych urządzeń rozdzielczość wynosi 800 x 480 wygląda przeciętne, ale funkcje są bardziej niż imponujące dla roku modelowego 2011.

Bateria wykazało również dobre wyniki. Bateria wystarczy na 1500 mAh zapewnia długie urządzenie do pracy. „Farsz” nie jest szczególnie „żarłoczne”, a większość opłat jest przeznaczana na komunikacji i ekranu. Roztocza wprowadzane i systemu. W porównaniu z „Android” system operacyjny Wave 3 zużywa mniej energii. Smartfon jest w stanie „na żywo” przez dwa dni. Jeśli wymienić baterię z analogowym o większej pojemności, pre-charge można zapomnieć.

Pomimo strasznych obrazów wysokiej jakości, wideo z urządzenia okazuje się dobre. Smartfon jest w stanie nagrywać filmy w jakości HD, który na pewno się podoba.

Cena za ten cud odgrywa kluczową rolę dla klientów. Niski koszt pchnął na nabycie Wave 3, prawie wszystkie jego właściciela.

braki

Głównym problemem urządzenia leży w jego osobliwości. Według opinii system Bada 2.0 był nie tylko ciekawym rozwiązaniem, ale również problematyczne. Wiele aplikacji nie są dostosowane do systemu operacyjnego, a użytkownik jest pozbawiony zasobów mineralnych. System wydaje się również niedokończone. Można odnieść wrażenie, że platforma brakuje integralności.

Problemem dla właściciela i będzie sprzęt. Jeśli pogodzić się z 512 MB pamięci RAM jest nadal możliwe, native pamięci napędza przygnębiające. Użytkownik ma nieco więcej niż 2 GB. Niemożliwe do zrobienia bez kija, a następnie kupujący powinien przejść do obejmować koszt w cenę urządzenia karty.

To nie wrażenie właścicieli i kamerę urządzenia. Matrix 5 megapikseli nie zdolnymi do uzyskania akceptowalnej jakości. Niski detal i słaba reprodukcja kolorów – to użytkownik będzie stawić czoła. Frontalka nie powoduje radość. Normalne oko 0,3 megapiksela trochę do zrobienia. Nieznacznie poprawia wrażenie możliwościami aparatu do nagrywania HD-Video.

Kupujący zaliczka musi być dostosowana do tego, że urządzenie jest przeznaczone głównie do rozmów i internetu. Niska funkcjonalność i niemożność ustalenia przydatny program sprawia, że urządzenie nadaje się do użytku dla zaawansowanych użytkowników.

Wielu kupujących do czynienia z zestawem problemów. Niektóre sklepy ustawić telefon był niekompletny. Najczęściej występuje urządzenie zestawu słuchawkowego. Najprawdopodobniej problemem jest miejsce zakupu.

wynik

Telefon stylowy wygląd, ale z dość prostego „wypełnianie”. Pogarsza sytuację i systemu operacyjnego. Choć smartfon Wave 3 jest uważany, w rzeczywistości jest to normalna komórka z dostępem do Internetu. Telefon źle SMS, rozmów i małych zadań. Aby uzyskać więcej właściciela nie powinna liczyć.