781 Shares 7589 views

Półka wykonana z drewna z rękami (zdjęcie)

Jeśli potrzebujesz półkę z drewna z ich rąk, można je łatwo i szybko. Jak to zrobić, zostaną omówione w tym przeglądzie.


Faza przygotowawcza

Aby pracować z zadaniem wytwarzania drewnianych półkę konieczne przygotowanie wkrętarki akumulatorowej. Wybierz narzędzie niezbędną samoblokującym uchwytem, kaliber, który wynosi 10 mm lub więcej. Ponadto, trzeba będzie więcej i układanki. W celu uzyskania prostej krawędzi, należy zakupić brzeszczot do drewna. Kosztów zakupu i pole ukośnica, które mogą mieć cenę około 30 dolarów. Przydatne i dziurkowania, jak również zestaw wierteł do drewna. Do pułku zamienił estetyczne i gładkie, poręczny centymetrem i marker. Proces nie może być wykonany bez szpachli i pędzla. Czy nie można po prostu wiszące półki i zespołem projektowym, który zakłada istnienie ukrytego montażu.

Półprodukty

Półka na kwiaty wykonane z drewna z ich rąk może być wykonana za pomocą drewnianego klocka, który jest równy przekrojowi 40×40 mm. Ostateczna długość będzie określana przez ilość półek i parametrów. Przygotowanie i której sklejka grubość 5 mm. W wystaje evrofanera, ponieważ jest pozbawiona wszelkich możliwych wad podstawy jak najbardziej odpowiedniej opcji. Akcje i konwencjonalne stan, który powinien mieć szerokość 50 mm i są wykonane z drewna. Rezultatem półkach mają być pokryte farbą, a jeżeli produkt przed nim będzie miało wadę, że jest możliwe, aby się ich pozbyć, stosując kit. Akcesoria wcale konieczne.

Definiowanie parametrów

Półka wykonana z drewna, wykonane własnymi rękami może być dowolnej wielkości, ale rozmiar równy 800h300 mm będą brane pod uwagę w tym przykładzie. Grubość materiału będzie 50 mm. Początkowo elementy niezbędne do przygotowania opisanych półki. W tym poręcznym pasku w ilości dwóch sztuk (720 mm); druga para prętów (300 mm), a także sklejka w tej samej ilości (800h300 mm).

Plat polecany cięte na polu ukośnica, jak opisano w grubości wymiarów pomija się, ponieważ może on być różny.

Proces montażu

Jeśli półka wykonana jest z drewna z ich rąk, nie jest konieczne, aby sądzić, że będzie to tylko forum, wzmocnioną przez części ścian, jak i projektowania, jak wspomniano powyżej, jest drużyna narodowa. Przez zastosowanie pary krótki i długi blok, z których ostatnia będzie przednią, konieczne jest zebranie ramki. W tym celu, dopuszczalne jest produkować skręcania, za pomocą wkrętów samogwintujących. Można wziąć czarną 4h80. Podstawowym warunkiem jest to konieczne, aby spróbować stworzyć gładką koniugacji.

Gdy półka wykonane z drewna z rękami zostanie przekształcony w ramie typu U, jest możliwe wzmocnienie sklejki z obu stron, za pomocą zszywek. Jeśli chcesz, aby konstrukcja tak silny, jak to możliwe, z wyprzedzeniem o startych powierzchni powinien być pokryty klejem PVA. Jeśli kompozycja klej nie jest używany, to dodatkowo trzeba użyć wkrętów samogwintujących.

Teraz, w przypadku wchodzi pole ścięcia. Pozwoli to Gash obudowę, w końcu powinien dostać kątem 45 do 0. ozdobią brzydkich końce. Może też być pokryte klejem i dodatkowo wzmocnione wspornikami. Zamiast takich łączników mechanicznych można stosować gvozdiki- „niewidzialne”, które eliminują potrzebę długiego powierzchni kit.

powierzchnia półka przetwarzanie

Po pułk z rękami z drzewa zostały wykonane, można przystąpić do pracy nad jej upiększanie. Aby tego dokonać, wszystkie guzki są objęte wypełniaczem, a po wysuszeniu obróbce papierem ściernym. Jeśli barwienie ma używać błyszczącą farbę, a następnie przykryć składu gleby i musi być starannie przeszlifować, aż uda Ci się uzyskać idealną powierzchnię. Takie manipulowanie jest zalecane 2 razy. To musi być zrobione przed półką instalacji na powierzchni ściany, jako ćwiczenie będzie bardzo trudno po takiej pracy.

mocowanie ścienne półka

Po pułk z rękami z drzewa zostały wykonane i malowane, należy pozostawić do całkowitego wyschnięcia kompozycji, tylko wtedy będzie można zacząć pracę follow-up. Półki wykonane zgodnie z powyższymi zaleceniami, jest rodzajem pustego pudełka, które jest otwarte tylko po jednej stronie. Pozostałą blok, który jest podobny do tego, co jest z przodu, będzie dokończenie budowy i sprzętu montażowego. Jego mocowanie do powierzchni ściany muszą być wykonane za pomocą poziomicy lub podobnego narzędzia, ponieważ trzeba zapewnić idealne wypoziomowanie. Podczas pracy z młotkiem w żadnym wypadku nie może zapobiec przypadkowemu uszkodzeniu przewodów elektrycznych, należy upewnić się, że warto pamiętać, że ściana może być umieszczony system wody rura, więc trzeba działać bardzo ostrożnie.

Mantel z drewna mogą być wykonane na tej samej zasadzie. W celu dokonania montażu na ścianie, trzeba naprawić do powierzchni tylnej belki. Musi wprowadzić idealnie do pustej przestrzeni półki. W celu zapewnienia tego, że jest to konieczne w celu zmniejszenia niektórych. Spowoduje to, że proces instalacji jest znacznie łatwiejsze. W następnym etapie pułku kładzie się na drewno, a wzmocnione przez napowietrznej sklejki. Powinno to być zrobione za pomocą śrub. Łączniki Położenie w tym miejscu nie będzie zauważalne, ponieważ półka jest czymś stanąć.

Jeśli taka półka na książki z własnymi rękami zostaną wykonane z drewna, a następnie będzie można umieścić różne przedmioty, całkowita waga wynosi 10 kg, ale nie więcej. Wymiary mogą być wybierane niezależnie od tego, co wpłynie na potrzeby właścicieli.

stojaki na buty produkcja

Do wytwarzania stojaki na buty o wymiarach 900h350h524 mm do zastosowania płyt wiórowych. Cała struktura składa się z osłony, której wymiary są 900x350x16 mm; Para elementów ściennych w ilości 508x350x16 mm; Usztywnienia 868x508x16 mm; Czapka 868x80x16 mm; usytuowany poniżej półki 868x334x16 mm; Skrzynki dolne 868x313x16 mm; środkowa półka 868x279x16 mm; 313x80x16 pudełek mm rozdzielającymi i pudełek ściany, które zostaną zamontowane z przodu, jego wymiary są 868x96x16 mm. Zespół będzie przeprowadzona na wkręt.

Gdy cięcie zostało zakończone, można rozpocząć wiercenie otworów śruba, kołków i półki wsporniki. Teraz przychodzi kolej na sklejenie krawędzi. I w końcu, i można zacząć budować.

Początkowo ustalona ściany boczne i żebra. Następnym krokiem będzie dodanie podstawy i dole – wzmacnia półki. Można teraz ustawić pudełka na półce. Dalej jest górna pokrywa, która jest zamontowana na tylnej ściance.

Ostatnim etapem

Po zakończeniu półki na buty z rękami z drewna, zdjęcie proces produkcji, który jest przedstawiony w artykule (zob. Wyżej), górna pokrywa musi być zamocowana za pomocą zawiasów. wsporniki półek może być instalowany i uruchamiany środkową półkę. Otwory na uchwyt może znajdować się na różnych poziomach, uczyni to inny dystans do butów, na przykład, buty i trampki. Na to możemy założyć, że but domowej roboty stojak gotowy. Ale to nie wszystko, konieczne jest udoskonalenie powierzchnię, którą można zastosować tę samą metodę leczenia, która została opisana w przypadku półkach powyżej. Półka na buty z rękami w lesie w rozmiarach dopasowanych do jego funkcji, jest stosunkowo łatwe. Technika ta może być stosowana w procesie pracy. A jeśli chcesz, aby była bardziej wygodny w eksploatacji, jej górna pokrywa może być pokryty pianą i upholster po gęstej tkanki.