420 Shares 1530 views

Szklarnia z rur PVC: własne ręce mogą być wykonane?

Większość ludzi, którzy są właścicielami gruntów, prędzej czy później myśleć o tym, jak rozwijać własne jedzenie. Wszystko to jest spowodowane nie tylko wzrost cen, ale również na jakość wytwarzanych produktów. Ale rośnie przez cały rok ze nasze warunki pogodowe są mało prawdopodobne, aby otworzyć ziemi. Więc szklarni rury PVC, wykonany własnymi rękami, będzie to doskonały dom dla warzyw przez cały rok. I aby nie być łatwe.


Jakie materiały są potrzebne?

Aby zbudować obiekt, taki jak szklarni rury z tworzywa sztucznego lub rury z PCV, jest niezbędna do uzyskania ich jako powłoki dla pokrywy, która może być konwencjonalną cieplarnianych drewnianych kołków (lub metali), śruby, klamry folii w strukturze ramki. Należy również trójniki, około 40 sztuk, z których cztery mogą być pochylone. Częściej stosowane 8 przejść kątowej rury. Średnice rur polipropylenowych, wybierz, według własnego uznania, ale należy spróbować je adapter do segmentu może przechodzić przez to łatwo.

Od czego zacząć?

Po pierwsze musisz zdecydować się na miejscu, czyli wybrać działkę Nadaje się do uprawy warzyw. Konieczne jest, aby wyrównać za pomocą dostępnych narzędzi. Do Galicji z rur PVC, wykonany własnymi rękami, to był stabilny, a nie toczyć łuku rur, młotkiem kołki wzdłuż jej obwodu. Ponadto, w zależności od wielkości, cięcie za pomocą specjalnych nożyczek odcinków rur. Ustaw poprzez adaptery kątowe łuków i podstawy. Spięte informacje o pozostałych przewodach. Wstępnie rozmieszczone okna i drzwi są instalowane w niektórych miejscach. Do drzwi cieplarnianych otwarte, trzeba stworzyć mechanizm zawiasów. To bardzo proste części o tej samej rury w długich 10 cm, mocowanych ze sobą i przymocowanych do ramy obiektów szklarniowych z konwencjonalnych śrub. Można również utworzyć zatrzask do drzwi i okien, jak to konieczne z resztek materiałów. Po tak prostych prac montażowych, że moc praktycznie każdej Galicja z PCV rury, wykonany własnymi rękami, jest już prawie gotowy.

błoniasty

Po wszystkich powyższych, można przystąpić do napięcia filmu cieplarnianego na ramie naszych szklarniach. Zrobić to lepiej w cieplejszych miesiącach, albo pod wpływem ciepłego powietrza, aby uniknąć ugięcia materiału w czasie pracy. Jednak należy zauważyć, że ta opcja jest krótkotrwałe. Będzie on służyć Ci nie więcej niż 2-3 sezony. Więc jeśli masz możliwość zakupu najlepszego filmu o wyższej jakości, czasu trwania, które usługi będą coraz izolacyjne jakość wyższa niż w szklarni. Wzdłuż obwodu pokrywy cieplarnianego jest przymocowany za pomocą zacisków, co sprawia, że jest to możliwe w przyszłości, aby ją wyciągnąć, gdy jest to konieczne.

Ta cieplarnia z rur PVC, jakie z jego rąk, staną się własnością swojej strefie podmiejskiej, gdzie można łatwo móc się rozwijać, co chcesz. Być może nawet zdecydować, aby to ich sprawa, ponieważ popyt na krajowy, nic przetworzone owoce i warzywa, dzisiaj jest wystarczająco duży.