244 Shares 2669 views

Jak zrobić cylinder papieru własnymi rękami

Dość często, wielu z nas ma do czynienia z papierem czyniąc z niej wszystkie rodzaje rzemiosła. Głównymi inicjatorami tej ekscytującej klasie są dzieci. Nie jest to zaskakujące: papier – bardzo wdzięczny i plastyczny materiał, łatwo jest pracować.

Zobaczmy, jak zrobić cylinder. W przyszłości może się przydać, jeśli nagle trzeba dokonać hat-cylinder lub jakiekolwiek inne rzemiosła, cylindryczny kształt. W sklepach takich jak cokolwiek znaleźć. Pozostaje liczyć tylko na głowie i rękach.

Jak zrobić cylinder papieru?

Nie ma nic skomplikowanego tutaj. Aby to zadziałało musimy pewne narzędzia i materiały. Mają w każdym domu. Ten papier, ołówek, kompas, linijka, nożyczki, trójkąt i przyklej papier. Wszystko to układa się na stole.

Walec składa się z dwóch identycznych zasad i powierzchni, które nazywane jest. Powody są dwa symetryczne koło, tniemy je w pierwszej kolejności. Przed dokonaniem cylinder, konieczne jest, aby zdecydować się na jego średnicy. Dzieląc go na dwie części, otrzymujemy promień wartość numeryczna jest i ustawić na kompasie, wykorzystując do tego wiersza.

Nożyczki cięcia w pierwszej rundzie. Podobnie cięcia znak, a drugi krąg.

Następny będzie trochę łatwiej.

Przed dokonaniem cylinder papieru, trzeba określić jego wysokość, będzie ona jednym z boków prostokąta. Od tego prostokąta zrobimy boczną powierzchnię cylindra.

Wielkością wysokości cylindra należy dodać do 10 milimetrów na jednej i drugiej strony, i trzymać linię. Ten naddatek do klejenia podłoży.

zasiłek szew jest wyciąć trójkąty. Ich wysokość będzie równa dziesięciu milimetrów. W celu określenia parametrów drugiego boku prostokąta musi być pomnożona przez średnicy podstawy 3,14. Będzie to długość obwodową (Dl), który jest obliczany ze wzoru

L = πD = 2πr

L – Z; d – średnica na; R – promień do; π – stała matematyczna ≈ 3,14.

Wartość liczbowa średnicy wybraliśmy wcześniej, a my go znamy. Podstawiając te wartości do równania otrzymujemy wielkość drugiego boku prostokąta. Do tego dodaje się dalsze 10 mm i przytrzymaj linii ołówka. Ten pasek – dodatek do klejenia. Dodatek do smarowania klejem, obrócić prostokąta w probówce i kleju na etykiecie. Dajemy klej do wyschnięcia. Ugnij zęby do rury, smarować je klejem i przykleić zewnętrzną część podstawy do niego.

To wszystko. Nie tylko odpowiedział na pytanie, w jaki sposób dokonać cylinder, ale również ją z papieru.

Trzymając go w ręku, to łatwo zrozumieć, jak zrobić cylinder wykonany z kartonu. Algorytm ten nie będzie się różnić od tego, co zostało opisane powyżej.

Trudność spowoduje tylko sztywność kartonu. Więcej wysiłku będzie musiał dokonać, cięcia i gięcia części uprawnień do klejenia. Jeśli to konieczne, cylinder z papieru lub tektury mogą być malowane farbą o żądanym kolorze lub lakierem.

Rzemieślnicy powiedzieć rzemiosło z papieru powinny być tworzone tylko w dobrym nastroju, bo „papier” przechowywane tworzenie cząstek duszy ludzkiej, i dać jej energii do odbiorcy.