674 Shares 2496 views

Alexander Sheps: biografia. Zwycięzcą 14. sezonu „Bitwy medium”

Nasz dzisiejszy bohater – atrakcyjny facet i silny psychiczny Alexander Sheps. Jego biografia wiesz? Jeśli nie, wszystkie niezbędne informacje na ten temat można znaleźć w artykule. Zapraszamy do lektury!


Alexander Sheps: biografia

Znany psychiczny urodził się 26 listopada 1986 roku. Jego rodzinnym miastem jest Samara. Położne byli zaskoczeni na widok chłopca. Jak wiecie, dzieci przy urodzeniu skóra ma czerwonawym odcieniem. Ale Sasza nie był wyjątkiem. Był biały jak kość słoniowa.

rodzina

W jakim środowisku doprowadzono Alexander Sheps? Nasz bohater biografii wskazuje, że jego rodzina była psychika. Znamiennym przykładem jest matka Sasha Ludmiła Sheps. W Samarze, jest znany jako tarologa, duchów i jasnowidz. Ojciec Oleg G., pracujący na miejscowym cmentarzu. Człowiek odpowiedzialny za dostawę energii elektrycznej i wody działek. On nie posiada takich umiejętności jak żony i syna. Dlatego świat zmarłych jest obojętny.

Oprócz Aleksandra, rodzina ma czworo dzieci. Każdy z nich ma swoje własne zainteresowania, charakter i priorytetów życiowych. Sasha jest 4 dziecko pod uwagę. Mówi się, że jego młodszy brat, też zaczął wykazywać niezwykłe zdolności. Facet marzy prorocze sny. Potrafi przewidzieć przyszłości za pomocą kart „Taro”. Jest możliwe, że Sheps Jr. wkrótce pojawi się w „Battle of the medium”.

zdolności

5 Klasa Sasha uważał się za zwykłego chłopca. Ale w ciągu 13 lat czuł niezwykły przypływ sił i energii. On rozwinął zdolność, co nie było tam wcześniej. Chłopiec zaczął rozmawiać ze zmarłymi.

W okresie dojrzewania, nasz bohater stał zainteresowany w stylu gotyckim. Sasha sobie tylko czarne ubrania, buty do kostek i bransoletki z kolcami i czaszkami. Pisał fantastyczne historie i miał nadzieję, że nigdy nie publikować.

Jeden z chłopców miał dziwny sen. Widział, że stoi obok grobu babci. Na jego palcem wskazującym błyszczał pierścionek. W tym czasie babcia Sashy był żywy. Ale zaledwie kilka dni po złowieszczym śnie umarła. Zanim to 87-letnia kobieta zdołała przekazać wnuka jej pierścionek. Jego Alexander jest tak daleko i nigdy nie zdejmuje.

Szukaj dla siebie

W 2003 roku, Schoeps ukończył liceum. Nie był zamiar opuścić swój rodzinny Samara. Człowiek łatwo wszedł miejscowej Akademii kultury i sztuki. 5 lat później, Sasha ma dyplom ukończenia studiów. Od teraz, mógł uważać się profesjonalnym aktorem.

Absolwent Akademii dostał pracę w Samara Teatru „Młot”. Utalentowany facet brał udział w niemal każdej grze. Początkowo Aleksander poobijany niewielką rolę. Ale w krótkim czasie udało mu się zdobyć zaufanie dyrektora.

Wynagrodzenia w teatrze młodego faceta całkowicie pominięte. Po Sasha nie mieszka z rodzicami, i wynajął mieszkanie. Dlatego Schoeps musiał pomyśleć o dodatkowych źródeł dochodu. Zaczął organizowaniu imprez – imprez firmowych, wesel i imprez klubowych. Aleksander zapisał się na kursy DJ. Wkrótce pokazał swoje umiejętności. Facet grał w klubach. Samara tusovka znają go jako DJ Alex Energii.

rachunek

Alexander Sheps więc ponieść muzyce i organizację wakacji, że zapomniał o swoich zdolnościach. Wkrótce jednak, że zapłacił za to.

W 2007 roku został zamordowany Schoeps. Facet i jego przyjaciel wyszedł z klubu, wsiadł do samochodu i uruchomił silnik. Ale przejście do miejsca, którego nie udało. Z rogiem przyszła nieznana w motocyklu. Zaczęli strzelać. Każdy uciekł z lekkim szoku. Aleksander został ranny w szyję.

To właśnie wtedy Sheps sobie sprawę, że to był znak. Zatrzymał się organizować działania i działać jako DJ. Nasz bohater jest poważnie zainteresowany pozazmysłowe. Początkowo Sasha rozpoczął studia definicję literatury, a następnie przystąpił do ćwiczeń praktycznych.

Udział w „Bitwie medium”

Zaledwie kilka lat Aleksander był w stanie opracować nadprzyrodzoną moc. Rodzice są silnie wspierane go. Oni wielokrotnie doradzał syna do udziału w słynnym programie telewizyjnym o medium. Ale Sasza nie był pewny swoich umiejętności.

W 2012 roku spotkał się z Schoeps finalisty 7. sezonu „Bitwa” Ilona Novoselova. Ta dziewczyna widział w nim silnego czarnoksiężnika. Ilona podkreślił, że Sasha pokazał swoje umiejętności w całym kraju.

W 2013 roku udał się do Schoeps odlewania show „Bitwa medium” (14-te sezonu). Przed wejściem na plan filmowy pełno ludzi. Było ich około trzystu. Chudy facet w czarnym ubrania prawie nie wyróżniać się wśród nich. Ale to było jego szczęście znaleźć się wśród uczestników programu 12.

pozytywnego wyniku badania

Każda seria show „Bitwa medium” – dochodzenia. Alexander Sheps Zawsze rozumiałem co zadanie przed nim umieścić administratorów programu. On pokazał swoją wiedzę i umiejętności, a także spróbować czegoś nowego.

„Bitwa pod medium” (sezon 14) pozwoliły Alexander Sheps wyrazić swoje zdolności do całego kraju. udało mu się zorganizować nie tylko widzów, ale także transmisję bohaterów.

A także był testowany w show „Bitwa medium,” Alexander Sheps? Po prostu genialny. Dla przykładu, w trzeciej edycji naszego bohatera powiedział, że poltergeist pojawia się w mieszkaniu. Patrząc na właścicieli nieruchomości, opisał swoich zmarłych krewnych.

Czwarta kwestia strzelania odbyły się w domu wiejskiego. Sheps poradził sobie z trudnym zadaniem. Facet zidentyfikował główną przyczynę troski właścicieli domu. To jest zła. Czarnoksiężnik przeprowadziła rytuał wydalenia podmiotów.

Przez cały „Bitwy” Sasha pokazał znakomite wyniki. Nie miał jeden przegapić.

zwycięzca

Który dotarł do finału 14. sezonu serialu „Bitwa medium”? Alexander Sheps, Danis Glinshteyn, Ekaterina Ryzhikova i Merlin Kerr. Kiedy gospodarz programu Marat Baszar ogłosił wyniki głosowania publiczności, wielu po prostu nie wierzę własnym uszom. Fakt, że zwycięzca 14. sezonu będzie czarownikiem Sheps, nikt nie miał wątpliwości. Zaskoczyło inny – głosowało na 88% widzów (145,020 osób). Drugie miejsce zajęła Mary. Bo oddało swoje głosy do 9% widowni. W wybuchu uczuć, Aleksander chciał dać główną nagrodę ( „kryształ ręki”), aby jego ukochana. Ale Marilyn odmówił. Ona uznała, że Schoeps był najlepszy z najlepszych medium. Tego wieczoru para w całym kraju ogłoszono ich związek.

Przewidywania dla Rosji od Aleksandra Shepsa

Nasz bohater widzi nie tylko przeszłość, ale także przyszłość. W związku z tym wielu Rosjan wydaje mu pytanie: „Co się stanie z naszym kraju w najbliższych latach” Teraz wszyscy wiemy.

Jakie informacje chcemy przekazać Aleksandra Sheps? przewidywania do 2016 roku przedstawiają się następująco:

  • Rosja nie jest jeszcze z kryzysu. Dopiero pod koniec roku gospodarka będzie powoli, ale rośnie.
  • W trzecim kwartale, prawdopodobnie zwiększając podatki różnego rodzaju. Doprowadzi to do wzrostu cen żywności.
  • Władze rosyjskie i zwykli ludzie powinni zwracać uwagę na spór. Wysokie prawdopodobieństwo wciągnięcia naszego kraju do konfliktu zbrojnego.
  • Rosyjski rubel jest nieznacznie wzmocnić swoją pozycję w stosunku do dolara i euro. Ale nadzieja na cud nie jest konieczne.
  • Kraj stanie w obliczu poważnych katastrof. Na południu możliwe są powodzie. A mieszkańcy Syberii, będzie musiał ciężko walczyć do ognia.

życie osobiste

Po ukazaniu Aleksandra w „Bitwie medium” nieznani ludzie zaczęli rozprzestrzeniać sieć swoich wspólnych zdjęć z uczestnika 7. sezonu serialu – Ilona Novoselova. Facet stwierdził, że podziela ich tylko przyjaźń i stosunki robocze.

Ta powieść, nasz bohater nawiązałem podczas uczestniczenia w „Battle of the medium”. Marilyn Cerro i Aleksander Sheps Rzut oka do siebie podobne. Początkowo obawiali się, aby pokazać swoje uczucia. W ramach Shou Meri i Sasha byli rywale. Poza kamera facet i dziewczyna zostali bliskimi przyjaciółmi. W pewnym momencie życia prywatnego i pokazy zmieszane razem. Estoński czarownica i Warlock Samara przestali ukrywać swój związek z organizacji transmisji i widzów.

Pod koniec kręcenia 14. „Bitwa medium” Sheps sezon zaproponował Cerro żyć razem. Powiedziała, że tak. Alexander już zaznajomieni z ukochaną rodziną. Rodzice, rodzeństwo zadowoleniem rudowłosą piękność.

Kilka miesięcy temu jeden z portali internetowych opublikował fotografię z podpisem „dzhuliya Vang i Aleksander Sheps spotkać.” Ale to tylko machinacje przedstawicieli tabloidów. Laureaci 14. i 15. sezonu „The Battle of medium,” przypadkowo spotkali się na imprezach. Wymienili kilka słów i fotografowane na pamięć. Nic więcej. Poza estoński Marilyn Cerro obecny był również tam. Wystarczy, że był po drugiej stronie kamery.

obecny

Dziś Sheps i Kerry prawie nigdy częścią. Wspólnie realizują różne magiczne rytuały, biorąc klientów i podróżować po świecie. Fani par oczekujących na Sasha aby Mary propozycję małżeństwa. W wywiadzie wydań drukowanych Sheps wielokrotnie mówił, że Cerro widzi żonę i matkę jego dzieci. Para bardzo szczęśliwy. Facet i dziewczyna nie chce się spieszyć ślub. Po stempla w paszporcie – to tylko formalność. Najważniejsze – miłość i zrozumienie. A z tym, nie ma problemu chłopaki.

Konkludując

Rozmawialiśmy o tym, gdzie się urodził, studiował i jak znalazł sobie nadprzyrodzone zdolności Alexander Sheps. Biografia tego człowieka jest pełen tajemniczych wydarzeń. Można powiedzieć jedno: on nie jest jak każdy inny. Sasha znalazła bratnią duszę. Życzymy mu i Marilyn Cerro szczęśliwą przyszłość!