454 Shares 6282 views

Jak zrobić świąteczne zabawki własnymi rękami.

Okazją do dekoracji domu, a wielu z nas robią to z wielką przyjemnością. Po tym wszystkim, proces twórczy jest w stanie w pełni uchwycić wyobraźnię, aby odwrócić uwagę od zgiełku dnia codziennego. Zgadzam się, już na etapie refleksji na temat jak zrobić noworoczne zabawkę lub dekoracji stołu, sama urodziła doskonały nastrój i przewidywanie wakacji. Dziś także udostępniać kilka pomysłów. Być może będą się przydać, gdy przychodzi czas, aby udekorować choinkę.
projekt noworoczny ma swoje trendy, które często pokrywają się z ogólnymi trendami w aranżacji wnętrz. Tak więc, moda awangardowa, nowoczesna, hi – tech, znajduje odzwierciedlenie w stylu dekoracji świątecznych drzew. Należy zauważyć, że co roku styliści przedstawia naszą uwagę wiele kolorowych pomysłów, wśród których każdy znajdzie że kiedyś ją.


Jak zrobić zabawkę Sylwester w stylu orientalnym?

Atmosfera baśni, jak również ewentualne odpowiada magii świątecznej nocy, jasny, żywy purpurowy, fioletowy, różowy i złote odcienie świetnie wyglądają we wnętrzu. Ponadto zrobić zabawkę w duchu tysiąca i jednej nocy proste. Wymagają konwencjonalnych kul plastikowych (ci sami, którzy w każdym hipermarkecie przed świętami sprzedającej trzydzieści rubli na ogromnym pakiecie), genialny zespół, koralików średnich, cienkiego drutu, kawałki brokatu.
Najprostszym sposobem, aby „ubrać” Christmas ball – owinąć je taśmą krzyż – on – krzyża. Końcówki mogą być ukryte lub zbierać na dnie pędzla. Nie mniej elegancki zabawka kolej na murawie i złomu błyszczące tkaniny.
Niektórzy jeszcze raz będzie musiał wydać na tworzenie biżuterii z koralików. Aby to zrobić, należy najpierw zbudować rodzaju kosza ośmiu podobnych kawałków drutu. Skręcić razem ich końce. koraliki i paciorki na przemian nanizhite. Umieścić w „koszyku” piłkę i rozprowadzić równomiernie drutu trzymała kulę. Ustalić górne końce drutu.

Jak zrobić zabawkę noworoczne papieru lub folii?

Śmieszne dekoracji na choinkę uczyć rzemiosła jeszcze w przedszkolu. Dlatego większość z nas wie, jak sprawić, by latarnie lub papierowymi kulami. Ale możliwości tego materiału nie ogranicza się do tego minimalnego zestawu. Spróbujmy rozszerzyć tę listę.
Miniaturowe Pudełka na drzewie wyglądał bardziej niż odpowiednie. Mogą tworzyć własne od owijania papieru, pianki i taśmy. Owinąć odbyło lepiej użyć zszywacz do mocowania. Powieś zabawkę na najlepsze z koronki oczko.
Tajemniczy migotać srebrny folia daje drzewa specjalną uroczystość. Trudno jest wyobrazić sobie Bożego Narodzenia bez tradycyjnych dekoracji „deszczu”. A co jeśli połączyć je z folii kwiaty? To czyni je bardzo łatwo. Wystarczy wyciąć kilka szablonów o różnych średnicach, trzymać je w parach, gotowy do kwiat wygląda duża. Zamocować jedną z płatków pętli taśmy
Od kilku takich elementów można zbudować Wieniec. Jako podstawy za pomocą cienkiego drutu.

Jak zrobić świąteczne zabawki improwizowane?

Dekoracje na choinkę można łatwo zbudować z małych rzeczy, które leżą wokół w swoim domu. Weźmy, na przykład, plastikowe pojemniki z „Kinder Niespodzianka”. zwrócą się wielkimi postaciami zwierząt, śmieszne kulki. Użyj skrawki tkanin, papieru, taśmę. Jeśli wiesz, jak utkać kulki lub szydełka, pojemnik zmieści się jako baza.

Porady jak zrobić większość z noworocznego zabawka jest przydatna dla tych, którzy są wykorzystywane nie tylko postawić choinkę, ale również do dekoracji każdego zakątka mieszkania. Do produkcji cute bałwana trwa kilka motki białej przędzy syntetycznej, parę balonów, papieru aksamitu i kleju PVA. Do ochrony powierzchni gumowej, jest posmarowane wazeliną.
Piłka napompowana do pożądanego rozmiaru oraz owijana wokół nici w sposób losowy, jak normalny piłki. Następnie impregnowania klejowa gąbką lub pędzla i pozostawiano do wyschnięcia przez kilka dni. Wykonujemy dwie kule o różnych rozmiarach, połączyć je ze sobą. klej papier cylinder kapelusz i kładzie go na bałwana. Dla większej niezawodności, aby dołączyć do nosa w postaci marchwi i oko z przyciskami. Zabawka jest gotowy.

Miłośnicy szycia będą mieli pomysł, jak zrobić świąteczne zabawki ze skrawków tkanin.
Słodkie kulki choinkowe uzyskane z pianki pokryta tkaniną. Aby produkować ten pierwszy fundament w postaci kuli. Następnie ostrym nożem, zrób to głębokie rowki oddzielające piłkę w równych częściach. Wykroić wykroju tkaniny, w formie podobnej do segmentu kulistego, ale z małym marginesem. Stosuje się je do kuli, oraz krawędzi noża tkaniny nici z podłużnymi otworami. Zamknięcie spoin taśmą.