131 Shares 5102 views

Jak wymienić ręcznik cieplej bez rozbijania ściany albo jak uciec z niewielkim rozlewu krwi.

Historia-profit.


Więc zacznijmy.

Łuk do nauczyciela pierwszy i usiąść na macie z wyprostowanym kręgosłupem. I ty też siedzieć prosto, widzę wszystko. Dobrze zrobione.

Tak 2.0.

Zacząłem rdzewieje wieszak na ręczniki. Właściwie nie stal nierdzewna „Towelie” (termin, sporządzony ze słownika mojego hydraulika, który przyszedł), a rury zaczęły rdzewieć wyrastające ze ścian. Ścienne – płytki. Rdzy udał się do złączy rur ręcznik, które, jak już wymienione, od ściany wzrasta. (Rury ręcznik i są połączone pod kątem prostym okucia ozdobne).

Muszę powiedzieć, że mam dobrą naprawy (zespół, który tworzył tę naprawę tylko ręcznik i dał błędem), więc byłem smutny codziennie patrzeć na zardzewiałych narośli, które są stale rośnie. Decydując gordyjski cięcie, wzywam hydraulika z Internetu. Hydraulik przyszedł odciąć wodę w pionie i zaczął demontować podgrzewany wieszak na ręczniki, mówiąc o pewnych magicznych nakrętek i amerykańskich. 20 minut później okazało się, że zardzewiały, które mogą skręcać, tylko przejdź na miejscu i podgrzewany wieszak na ręczniki był zamontowany bez wyraźnego sposób. W skrócie wieszak na ręczniki, nie mogą zostać usunięte. Po krótkiej refleksji straszny hydraulik powiedział: „Musimy przełamać mur”. I są już w zastennoy podziemia, skręcanie rurę od pionu. Wtedy moje ciało wzdrygnął się i przypomniał sobie, że kiedyś wydał certyfikat „że nosicielem nie jest głupcem”, zaczął myśleć, a nie tylko bezmyślnie oglądać inni pracują. Sanitarny Puściłem, że dał mu małą monetę „dla nie zrobił” i zaczął patrzeć na podgrzewanym wieszakiem na ręczniki. Cięcie do piekła. A potem po prostu przekręcić przycinanie ręcznik cieplejsze z każdej z dwóch rur. A następnie iść do sklepu i kupić nowy ręcznik cieplej. A następnie przymocować go już na uwadze, rury, tak aby później, jeśli w ogóle, mogą zostać usunięte. W ogóle, niech pomyślę drugie połączenie kanalizacji, powiedz mu o swojej koncepcji, i pozwól mi to zrobić. On przyszedł. Przekręcając nakrętkę. Ponownie „break ścianie”. Położyłem mu swoje karty. Zgodziłem się. Wysłał mnie do poszukiwania podgrzewany wieszak na ręczniki, i wziął małą monetę „dla dobrych rad”, w noc. W trakcie poszukiwań okazało się, że mam ręcznik cieplejsze zwyczaj: 51,5 cm – dla odległości między ścianami wschodzącego rur. Ręcznik jest średnia wysokość 50 cm. Sprzedawcy, że ogrzewany odcinek szyny ręcznik od 50 do 51,5 cm, nie jest dobra. Nie rób nic, zwany Książę Ivan hydraulika №3 – ostatni. Nazwał go tylko dlatego, że Bułgarzy mają książę jeszcze nie było. A potem przyszedł prawdziwe hydraulika dobrych bajkach – site birgarabot.ru – zielenie, takie strony. Nie stać książę Iwan z hydrauliką kuszące alternatywy i natychmiast dał mu swój plan. Ten hydraulik powiedział, że nie wolno nam skaleczył się podgrzewany wieszak na ręczniki, a konieczne jest skróty – wyposażenie. Utworzenie jednej nacięcie i pod kątem 45 stopni, a tym samym zachowanie i rury ze ściany, i ogrzewa się wieszak na ręczniki. Powiedział – zrobić.

Jakąś godzinę później spojrzałem na mojego starego polotentsesshitel, przykręcane do starego miejsca z nowych łączników narożnych.

Razem.

Od decyzji do cięcia armatury narożne pod kątem 45 stopni to wystąpiły tylko w czterech osób (z których dwa są wyroby sanitarne, z pomocą trzeciej i czwartej wymyślił, że pre-TIP) Myślę, że rozwiązanie to oryginalna i ktoś będzie przydatna.