205 Shares 7694 views

Jason Stethema trening. Filmy z Jasonem Stethemom

Dzheyson Stethem – słynny angielski aktor, który grał w wielu popularnych filmach. Wszystko przyciąga jego atletycznej budowy i doskonałej kondycji fizycznej. Od dzieciństwa Jason ciężko w sporcie, a to jest to, co doprowadziło go później do świata show-biznesu. Karierę rozpoczął jako przystojny modelu. Stał się twarzą nowej kolekcji odzieży męskiej. Zupełnie przez przypadek. Na imprezie, gdzie uczestniczył Statham, dostrzegł początkujący reżyser gay Richi. Dzięki tej miłości i zaczyna karierę filmową Jason. I we właściwym czasie wszyscy zainteresowani treningu Stethema Jason, który pomógł mu przygotować się do roli w gwiazdę filmową.


Zacznijmy biografii

Przyszła gwiazda Hollywood sensacja Dzheyson Stethem urodził się w Anglii, w Derbyshire, w Shayrbruke. Było to 26 lipca 1967. Aktor rodzice byli piosenkarka salon i krawcowa toczone-tancerz później. Mamy też więcej Stethema starszego brata. Sons zaangażowani ojca, który chciał, aby włączyć je do prawdziwych kobiet-sportowców. Był zaangażowany w sport zawodowo, mianowicie boksie i gimnastyce, że nauczył się Jason i jego starszy brat. Jason trening Stethema były codziennie. Bracia Big lubił sztuki walki, więc młodszy Statham miał często staje się „gruszka”, który jest najstarszym wykorzystywane do szkolenia. Jason pracował również w drużynie piłki nożnej w szkole, ale przede wszystkim był przyciągany przez skoki do wody. Ten sport przyszły aktor został zaangażowany poważnie około 12 lat. W 1988 roku, to nawet zawarte w drużynie narodowej. Ale sztuk walki (kickboxing, brazylijskiego jiu-jitsu) Jason opanowali również.

praca Stethema w branży modelowania

Sport dla Jasona Stethema, jak sam mówi w wywiadach, zawsze było tylko hobby, ale uczynił jego życie zupełnie inaczej. W młodości, przyszły aktor nawet miał do czynienia ze sprawami nie dość prawnych. Aby otrzymać pierwsze pieniądze, zaczął „baryzhit” sprzedając fałszywe perfumy i biżuterię na ulicy. Ponieważ Jason zawsze był wysportowany facet, nie jest zaskoczeniem, zwrócił uwagę na to. Adman agencja jeden modelowanie oferowane przystojny współpracy. Więc facet dostał się do modelingu. Dzheyson Stethem stała się twarzą marki Tommy Hilfiger. Początkowo występował w dżinsy reklamowych.

Zacząć działać karierę

Dzisiaj, filmy z Jasonem Stethemom znane, prawdopodobnie każdy widz. Ale w obecnych gwiezdnych myśliwców film przyszedł zupełnie przez przypadek. Los miałby go, że właściciel domu mody, gdzie pracował Statham, zaczął produkować debiut młodego Gaya Richi. Reżyser szukał prawdziwego charakteru, które odgrywają główną rolę w filmie pod tytułem „Porachunki”. Producent oferuje swoją kandydaturę Stethema. Richie był zaintrygowany i wrażeniem opowieści młodego handlu ulicznego Jason. Zaprasza go na przesłuchanie, a tam nasz bohater poradził sobie znakomicie z zadania. Udało mu się przekonać Gaya Richi kupić fałszywy biżuterię, a kiedy zdecyduje się powrócić z powrotem na drobiazgi, Statham nie iść do wszelkich przekonań, pozostając wierny. Takie zachowanie w końcu przekonuje dyrektora, a on od razu daje człowiekowi główną rolę. Był to pierwszy aktor filmowy przyszłości, które będą następnie i innych bojowników Jason Stethemom.

Ulubiony Przygoda z Stethema

Od 2000 roku, na początku Stethema prawdziwym przełomem w jej karierze aktorskiej. W 2000 roku zadebiutował w amerykańskim kinie. To był film „Podkręć” gdzie Statham zagrał rolę brytyjskiego handlarza narkotyków. Następnie w thrillerze sci-fi o nazwie „Duchy Marsa” Jason dostaje główną rolę. Potem były takie filmy z Jasonem Stethemom jak fantastyczny film „Konfrontacji”, gdzie gra z Jet Li i filmu o nazwie „The Italian Job”. I niech te zdjęcia nie przyniosły wiele sukcesów na aktora, ale ze względu na filmowanie w tych filmach zdobywał doświadczenie bez ratingu obsady.

Ulepszony trening aktora – kolejne szkolenie dla nowych ról

Wiele podziwiać doskonałą kondycję fizyczną aktora podczas oglądania filmów z Jasonem Stethemom, i chcą wiedzieć swój program treningowy. Poniżej postaram się krótko spotkać się z systemem pracy, ćwiczeń indywidualnych. Opisać pełna lista Stethema ćwiczenia trudne, ze względu na swoją unikalną szkolenia, wielu z nich. Aktor poświęca codziennie biegać przez całą dobę. Potem sprawia, że trening 10 minut na pływanie łódką lub innego cardio. Po tym następuje średniej intensywności ćwiczeń. Jest to wszystkie rodzaje pompek, huśtawka, windy i wagi wyciskaniu. Statham kończy tę część piramidy szkoleniowej pull-up lub pompek. To jest po treningu wysokiej intensywności. Jason wykonuje przysiady, wyciskaniu z hantlami, spacery z torbą na ramionach i rzuca ciężką piłką lekarską. To kończy codziennej aktywności Stethema szkolenia obwodu, który charakteryzuje się wysoką intensywnością. Uderza piłkę, ciągnięcie, wspinaczka na liny, a triple rozdmuchiwaniem, spacer farmera, schody z ciężarami – to nie wszystkie ćwiczenia wykonywane przez Dzheyson Stethem codziennie. A przecież to jest w zasadzie 20 podejścia. Dzięki temu szkoleniu jako aktor wygląda świetnie i dostaje nową rolę.

Filmografia Jason Stethema

Charyzmatyczny Jason Stethema uważane za najbardziej rozpoznawalnych bojowników aktora. On po prostu wychodzi co roku jeden lub dwa z filmu, który jest bardzo zadowolony z jego fanów. Trening Jason Stethema są bardzo pomocne w takiej aktywnej harmonogramu prac. Filmografia aktora składa się prawie wyłącznie z obrazów z postaciami takimi jak policja, superspy, ochroniarzy, złodziei i zabójców. Jego postać jest sportowiec napompowane najlepiej nadaje się do takich ról. Oto on – Dzheyson Stethem. Strażacy ról z jego udziałem jest zawsze bardzo popularny. Natychmiast stał się popularny akcja filmu „Adrenalina”, z których pierwszy został wydany w 2005 roku.

Innym ważnym malarstwo w filmografii Stethema stał się dramatyczny thriller o nazwie „Mechanik”. W 2010 roku aktor zagrał w filmie „Niezniszczalni”, który skierowany jest Sylvester Stallone przez. Tutaj Dzheyson Stethem jest usuwany wraz z gwiazdami takimi jak Bryus Uillis, Mikki Rurk i kontynuować nawet z Jean-Claude Van Damme i Arnold Schwarzenegger.

Począwszy od siódmej części kinoserii „Fast and Furious”, widzowie zobaczą Jason w roli Deckard Shaw, brata Owena. W 2016 roku, jest kontynuacją thrillera „Mechanik”, 2017-go – „Fast and the Furious” planowanego ósmą Statham nie przestaje być aktywnie usunięte, to zawsze jest popyt, a wkrótce pojawi się nowa przygoda z udziałem Jason Stethemom. A teraz trochę więcej o publiczności ulubionych zdjęć.

„Carrier” z Jasonem Stethemom

Pomimo wielu znanych filmów, które uczyniły rozpoznawalnego aktora, a nawet popularne gwiazdy filmowe Stethema nakręcił film „nośnik”. Po wydaniu pierwszej części tego thrillera Jason staje się gwiazdą hollywoodzkich hitów. Publiczność była po prostu podekscytowany jego bohater – kierowca jest w stanie wykonać wszystko, co chcesz i gdzie chcesz, bez testuje cierpliwość klienta zbyt wiele pytań. Ta ogromna popularność filmu był nie tylko ze względu na oryginalnej historii, ale także charyzmatyczna osobowość Stethema. Jego opłata za tym obrazie było około miliona dolarów. Interesujące jest to, że kontynuacja tej epickiej cieszył jeszcze większą popularność i wpływy ze sprzedaży biletów były znacznie wyższe niż w poprzedniej części.

Przygotowania do kręcenia aktora

Statham powinny zawsze być w świetnej formie. Ale tuż przed strzelaniną w filmie „Niezniszczalni” i „Parker” aktor zaczął badać konkretny program, który jest praktykowane dzisiaj. Program ten przeznaczony jest dla aktora specjalnie zaproszony trener, były „pieczęć” Logan Hood. Jason treningu Stethema są bardzo ciężkie, a składa się z trzech faz: rozgrzewania ćwiczeń i treningu układu umiarkowanej intensywności.

Metody szkoleniowe aktor

Wszystkie role są wykonywane w filmach akcji Dzheyson Stethem wymaga ogromnej sprawności fizycznej. Nawet najtrudniejsze triki aktor wykonuje samodzielnie. To, oczywiście, jest to podwójnie trudne zadanie i wymaga pełnego zaangażowania, odpowiednio. Dlatego aktor jest stale i intensywnie zaangażowany. Jason Stethema metoda szkolenia – jest zasada treningu obwodowego, kiedy pracował na wszystkie grupy mięśniowe o najniższym krótkim odpoczynku pomiędzy ćwiczeniami. Daje klas sześć dni w tygodniu, a codziennie ćwiczenia nie są powtarzane, jest to całkowicie nowy zestaw. Dlatego program szkoleniowy Jason Stethema jest zróżnicowana, nie jest nudne, i psychicznie od niego nie znudzi.