879 Shares 6909 views

Rosyjski aktor Igor Hollywood Jijikine: Biografia, kariera i życie osobiste

Igor Zhizhikin – popularny aktor z potężnym torsem i brutalnego wyglądu. O nim marzą miliony kobiet, które mieszkają po obu stronach Atlantyku. Chcesz wiedzieć o życiu osobistym aktora? Zalecamy, aby przeczytać artykuł.


biografia

Igor Zhizhikin urodził się 8 października 1965 roku w Moskwie. Był ze zwykłej rodziny. Matka i ojciec Igor mają żadnego związku z kina i sportu.

Nasz bohater wzrosła uległego i ciekawy chłopca. Latem przeszedł przez kilka godzin z chłopakami z podwórka. Były zabawy terenowe, takie jak „policjantów i złodziei”, łapać, piłki nożnej i tak dalej.

W szkole, Igor studiował na cztery i pięć. Kilka razy w tygodniu odwiedził sekcję lekkiej atletyki. Rodzice byli dumni ze swojego syna. Byli pewni, że czeka świetlana przyszłość.

wiek dojrzały

Pod koniec liceum chłopaka złożył dokumenty w odniesieniu do szkoły technicznej. Podbelskogo. Jijikine pomyślnie przeszły egzaminy, został zapisany w instytucji edukacyjnej.

Igor planuje wprowadzić Instytutu Łączności, ale życie tworzył swoje poprawki. Nasz bohater został wzięty do wojska. Ale nie pożałujesz. Guy spotkał się z cyrku artystów Moskwa wykonywania swoich jednostkę wojskową. Zrobili duże wrażenie na Igora.

cyrk kariera

Po demobilizacji Jijikine rozpoczął przygotowania do wejścia na Regionalny Moskiewskiego Instytutu Wychowania Fizycznego. Facet przeszkolony ciężko przez kilka godzin dziennie. Poruszał się na żywieniu sportowców. Igor postać zaczęła się zmieniać na lepsze – trochę zaokrąglone mięśnie i stać się silniejszym.

Wytrwałość i fizyczną wytrzymałość Człowiek wziął w liceum. Ponadto, podjął pracę w Moscow Circus. Jeśli uważasz, że od pierwszych dni, Igor był w pokoju, ale bardzo źle. Był nowicjuszem w tej branży. I na arenie byli ludzie z dużym doświadczeniem. Młody facet zarabiać w ciężkiej pracy fizycznej. Nasz bohater jest przeciągany ciężkich ładunków i krajobrazy. Ale po jakimś czasie chciał stać się częścią trupy cyrkowej. Na krótką metę, Igor udało się zbudować karierę jako Aerialist. A ci, którzy wczoraj nie wierzył w niego, uznawane – mylili.

Wycieczka zagraniczna

W 1989 roku Igor Zhizhikin wraz z innymi cyrku poszedł na wycieczkę amerykańskich miast. Ta podróż zmieniła jego życie dramatycznie. Młodzieniec zakochał się w Ameryce. Zdał sobie sprawę, że w depresji Moskwie podczas pierestrojki nie miał szans na dalszy rozwój kariery. Igor wziął na siebie trudną decyzję – do pozostania w Stanach Zjednoczonych.

nowe życie

Nasz bohater jest rozliczana w Las Vegas. Aby dobrze zjeść i zapłacić za wynajętym mieszkaniu, podjął żadnej pracy. W różnych okresach, rosyjski facet koszenie trawników, klub Bouncer, barman, a nawet woźny. Ale nie stracić nadzieję stać się sławny jako utalentowany aktor.

W 1990 roku, życie rosyjskiej człowiek zaczął budować. Został on przypadkowo zauważyli twórcy musicalu Enter the Night. Szukali duży i szeroki w ramionach mężczyzny do wykonywania wsparcia cyrku. Igor doskonale poradził sobie z tym zadaniem. Wkrótce stał się pełnoprawnym członkiem trupy. On nawet dopuszczony do roli w produkcji „Samson i Dalila”.

Igor Zhizhikin kino

Po raz pierwszy na szerokim ekranie, nasz bohater pojawił się w 1999 roku. Zagrał w amerykańskim filmie „Dark Star i Arsene”. Reżyser był zadowolony ze współpracy z aktorem pochodzenia rosyjskiego. Polecił do kolegów utalentowany facet.

W 2001 roku, dwa obrazy przyszedł z Jijikine – „praca małpa” i „Rysunek na szkle”. W okresie od 2001 do 2013 roku, zagrał w ponad 20 filmach zagranicznych. Igor Zhizhikin – aktor z niesamowitą charyzmą i duże możliwości twórcze. Rosyjska mistrzowsku gra z każdej proponowanej jego wizerunek.

Wielu aktorów Hollywood cierpi na gorączkę gwiazdy. Ale nie Igor Zhizhikin. Filmy, w których zagrał, zdobył szeroką popularność na całym świecie. A nasz bohater nadal komunikować się ze swoich szkolnych przyjaciół i współpracowników.

Igor od dawna współpracuje z rosyjskich reżyserów. Ze względu na jego fotografowania w takich filmach jak "SWAT w rosyjsko-2" (2004), "dobrej pogody" (2010), "8 pierwszych randek" (2012), "Wii" (2014), „Człowiek z naszego cmentarza „i inne. Należy stwierdzić, że wysokość opłaty ma drugorzędne znaczenie dla niego. Najważniejsze jest to, że skrypt się podobało.

Igor Zhizhikin: miłość życia

Popularny aktor był żonaty trzy razy. W każdym z tych małżeństw, wziął wielką miłość. Na pierwszych dwóch małżonków Igor nie chce rozmawiać. Wiadomym jest, że są one Amerykaninem.

Trzecia żona nazwa Jijikine jest Natalia. Ona jest rosyjski, ale ma obywatelstwo amerykańskie. Niestety, to rodzaj aktywności nie została ujawniona.

Aktor jeszcze dziecko. Często dochodzi do Rosji. Po pierwsze, aby odwiedzić starszą matkę. Po drugie, do udziału w filmie reklamach i filmach.

Konkludując

Teraz już wiesz o tym, gdzie się urodził, studiował i jak dostał się do Hollywood, nasz rodak Igor Zhizhikin. Życzymy mu samych sukcesów i finansowy dobrobyt i szczęście rodziny!