176 Shares 2697 views

Hrithik Roshan: Filmografia słynny indyjski aktor. Najlepsze filmy wyposażone Hrithik Roshan

Kino indyjskie, który był bardzo popularny w kraju w czasie Związku Radzieckiego, jego pozycji i nie da się. Przemysł filmowy w Indiach produkuje się co roku ogromną liczbę filmów do tysięcy różnych językach. Jakość indyjskie obrazy stale rośnie, aw ostatnich latach udało im się wydostać nie tylko na rynku azjatyckim, ale również stają się popularne w światowym box office.


Szczególne słowa zasługują indyjskich aktorów i aktorek. Wszystkie z nich są bardzo piękne, jak Hrithik Roshan i Ayshvariya Ray, które stały się standardami. Jeden z nich, Hrithik Roshan, i zostaną omówione dzisiaj.

aktor dzieciństwo

Hrithik Roshan filmografia, który zawiera więcej niż kilkanaście obrazów, jest jednym z najbardziej znanych męski symbol seksu Indii. Ale w tym samym czasie, niewiele osób wie, że w dzieciństwie miał poważny problem. Wyjąkał i bardzo cierpiała polidaktylia (miał 6 palców u jednej ręki). Wszystko to pozostawił swój ślad, i jako dziecko była bardzo nieśmiała Roshan. A jeśli problem został rozwiązany z jąkania jako nastolatek za pomocą leczenia, aktor polidaktylia pozostał.

Jako dziecko był bardzo miły dzieciak, jak przyznał w wywiadzie, często używali go w szkole i w domu, umiejętnie manipulując nauczycieli i rodziców. Hrithik Roshan filmografia która dziś zawiera wiele wspaniałych zdjęć, że zostały zepsute dziecko. Widział wygląd obrażonego chłopca i dostać to, czego chcesz.

Po ukończeniu studiów z zakresu ekonomii i handlu w przyszłości indyjski aktor Hrithik Roshan został asystentem ojca na planie.

Pierwsze doświadczenia w kinie

Hrithik Roshan filmografia która rozpoczęła się w 1980 roku, był w filmie dla dzieci. Miał szczęście urodzić się w rodzinie, która była ściśle związana z kinem. Rakesh Roshan, ojciec aktora, znany indyjski reżyser. Dziadków z ojca i matki Hrithik jest również związane z filmem. W taki sam los rodziny, zobowiązani, by stać się aktorem lub kręcić filmy. Ale rodzice nieśmiały młodzieńca chcą bardzo różne. Początkowo planowano, aby wysłać syna na studia w Europie, więc wybrał poważny zawód.

Hrithik miał szansę być aktorem jako dziecko – 6 lat, zagrał w epizodzie w filmie ojca. W wieku 12 lat, był ponownie pod światłami na planie. Po tych dwóch małych ról, nie mógł myśleć o innej karierze innym niż aktorstwo.

Praca z ojcem

Indyjskie filmy z Hrithik Roshan ma wielką renomę na całym świecie. Ale gdyby nie wsparcie i zrozumienie rodziców, być może sukces nie byłby tak szybkie i zdecydowane. Kiedy po ukończeniu, powiedział, że chciałby zagrać w filmie, byli rozczarowani, ale zdecydowaliśmy się dać mu szansę, aby spróbować swoich sił.

Zaczął pracować z ojcem robi wszystko improwizowaną pracę: jest sprzęt niesie herbatę, pomaga on ustawiony jako asystent reżysera. Trwa to już od kilku lat, podczas których Hrithik spotkały się z życia aktora i oglądać jak grają. Te lata były dla niego dobra szkoła zawodowa.

Zacząć działać karierę

Ritik Roshan (filmy to filmy znane około 20) i nagradzany debiut głośno. Jego pierwszą główną rolą był udział w filmie „Powiedz, że kochasz” jako bohatera. Sukces był ogłuszający: aktor otrzymał prestiżową nagrodę dla najlepszego aktora i najlepszego debiutanta.

Nowy film z Hrithik Roshan opowiada o prawdziwej miłości. On został doceniony nie tylko w domu aktora, ale także w innych krajach.

Po genialnym początku swojej kariery młody człowiek mógł liczyć na ciekawe oferty i nowych udanych ról w filmach. Ale tak nie było. W życiu, jeśli Roshan przyszedł passę. Najpierw był zamach na jego ojca. Film „Powiedz mi więc motyw” stał się tak popularny, że przyciąga uwagę prawdziwej mafii. Żądali że Rakesh Roshan pieniądze, ale trzeba było zapłacić. Po tym incydencie, próbował strzelać, ale reżyser mieszkał. Wiadomość o zabójstwie szokiem dla aktora. Według niego, po prostu nie mógł uwierzyć, że to dzieje się z jego rodziną.

Następnie zanurza film zaczął, który wystąpił Hrithika. Starał się pracować z innymi reżyserami, i to był błąd. Prasa zaczęła pisać, że jako aktor, cierpiał kompletne fiasko. On przyszedł z pomocą jego syna Rakesh Roshan, zdejmując z udziałem w filmie „You Are Not Alone”. Sukces malarstwa przywrócił chorą reputacji aktor Hrithik i udowodnił, że może być o wiele więcej niż się od niego oczekuje.

Filmy z Hrithik Roshan

W 2011 roku aktor został uznany za najpiękniejsze mężczyzn azjatyckiej. On jest często nazywany „grecki bóg” dla klasycznego piękna i doskonałej figury. Częściowo z powodu tego niezwykłego wyglądu indyjskich filmów z Hrithik Roshan i stały się tak popularne. Obecnie, jak już wspomniano, jego filmografia obejmuje 20 obrazów, w tym „You Are Not Alone”, „Krrish”, „Rowerzyści 2: Te uczucia”, „Będziesz przyjaciół ze mną?” „Żyje się tylko raz”, „Jodha i Akbar ".

życie osobiste

Trzynaście lat mieszkał aktor ożenił się z Suzanne, który dał mu dwóch synów: Rehana i trzciny. Oświadczenie o separacji Roshan wykonane w przeddzień rocznicy ich ślubu, w grudniu 2013 r. Aktor, który woli nie ujawniać swojego życia prywatnego, złożył oświadczenie do prasy i fanów rozwiać plotki. Zapowiedział, że Suzanne postanowiła go opuścić. Fani aktora był zdenerwowany i rozczarowany, że taka piękna para zdecydowała się opuścić. Mówiło się, że jest to chwyt reklamowy, którego celem było zwrócenie uwagi na nowym filmie z udziałem Roshan. Ale w miarę upływu czasu wykazały, rodzina naprawdę zerwała. W kwietniu 2014 roku para złożyła pozew o rozwód za obopólną zgodą. Ostateczna decyzja zostanie podjęta w październiku.

2013 stał się trudny do Hrithik. Zerwanie z żoną i poważnych obrażeń w strzelaniu nie mógł nie wpłynąć na zdrowie aktora. Jednak on nie jest obcy zmagać się z trudnościami i pokonać je. Indyjska „grecki bóg” wkrótce rozpocząć kręcenia filmu „Moenjodaro”, który zapowiada się bardzo interesująco.