413 Shares 8262 views

Donna Karan – w marzeniach idealnym

Współczesny świat jest pełen różnych towarów. Każda marka ma swoją jasną nazwę, opakowanie i spersonalizowane logo. Wielu z nich są bardzo popularne i od razu przyciągają wzrok, a inni dopiero zaczynają pojawiać się na półkach sklepowych, a kupujący nie są jeszcze znane z nowego produktu.


Marka – jest to część duszy ludzkiej, która jest za nim i jest założycielem i głównym architektem firmy. To jest jak Stwórca odnosi się do produktu, jak mówi, zależy popularność i rozpoznawalność marki.

Wiele widziałem skrót na DKNY perfumy, perfumy czy ubrania. Ale każdy wie, co to znaczy?

paszport marki

DKNY to skrót od "Donna Karan New York". Podstawową ideą firmy było stworzenie najbardziej wygodny i wygodne ubrania dla kobiet, które chcą być nie tylko kochające żony i matki, ale pani, która mogłaby przenosić góry, aby osiągnąć szczyty kariery.

Obecnie firma produkuje nie tylko odzież dla kobiet, ale także mężczyzn, dzieci, linię bielizna, pończochy, akcesoria i perfumy. Jednak pomimo tej różnorodności, największy nacisk jest nadal wykonywana na oryginalnej idei marki. Odzież damska jest znakomity i jednocześnie jest proste i wygodne.

Jak to wszystko się zaczęło?

Popularna marka pochodzi od jej założyciela Donna Karan. Biznes pani dorastała w rodzinie, w której ojczym pracował jako krawiec, a matka pokazała nowe stroje na pokazach. Od dzieciństwa, było jasne, że córka pójdzie w ich ślady. Ze szkoły, Donna wynalazł różne stroje dla swoich krewnych i bliskich w zachwycie ubranych lalek. Trochę dorosła, poszła do college'u, ale szybko opuściła go, zaczął pracować dla słynnego projektanta mody Anny Klyayn. Jest to przyszłość gwiazda zdobyte doświadczenie i umiejętności. Po pewnym czasie mentora Donna Karan umarł i musiała przejąć jego obowiązki. Kilka lat później, Donna rozwiodła jej pierwszego męża i wyszła za innego mężczyznę, którego nazwa jest obecnie dobrze znane. Para ma córkę, ale zaledwie kilka dni po urodzeniu Donna jest znowu w „walce”. Wkrótce otwarcie nowej firmy już pod własnym nazwiskiem, który jest teraz wiadomo o nazwie DNKY.

linia perfum od swojej ulubionej marki

Perfumy Donna Karan pasuje do całej koncepcji marki. Mają zarezerwowane, ale w tym samym czasie delikatnych smaków. Każda kobieta, przekonana biznesu po prostu muszą uzupełnić swoje wspaniały obraz tej kolekcji.

Butelka perfum jest niezwykłe i całkiem wygodne. Kształt przypominający jabłko być łatwo umieszczony w torbie z Donna Karanem. W linii perfum tej marki wiele innych różnych butelek, które mogą zadowolić oczy miłośników tej pięknej i wspaniałymi nutami kwiatów i olejków eterycznych nie pozostawi obojętnym nie Mody.

7 głównych rzeczy w życiu każdej dziewczyny

Założycielem firmy „Donna Karan New York”, a jego główny twórca wpadł na nowy pomysł. Według niej, każda dziewczyna powinna mieć w szafie 7 najbardziej podstawowe z podstawowych rzeczy, które połączone, każda kobieta może stworzyć swój własny niepowtarzalny elegancki wizerunek. Wykaz pozycji obejmuje: bluzki, sukienki, legginsy, skórzaną kurtkę, sweter, garnitur i spodnie.

Główne kierunki marki

Firma ma wiele zajęć i kilku linii produkcyjnych.

Dwa główne to: Donna Karan i DNKY.

DNKY linia wytwarza produkty w przystępnych cenach. Jest to towar z masowej produkcji, które często spotykamy na sklepowych półkach. Kolekcja obejmuje odzież damską i męską, bieliznę, perfumy, akcesoria, torby i wiele więcej. Produkty z tej linii stać się bardziej prawdopodobne, mimo że cena jest znacznie mniej. Spirit of New York i cząstka duszy Donna Karan w niej oczywiście obecne. I wiele stroje są również zaangażowane w pokazach mody.

Donna Karan bazuje na wydaniu niezbędnych rzeczy dla kobiet. Obejmuje to wszystkie luksusowe sukienki, bielizna, wyroby pończosznicze, akcesoria, środki zapachowe, które są prezentowane na pokazach mody. Dziewczyny na całym świecie chcą być w miastach mody takich jak Nowy Jork, Mediolan, Londyn, cieszyć się i ewentualnie kupić mały kawałek nowej kolekcji.

Gdzie mogę znaleźć i kupić produkty Donna Karan?

Obecnie istnieje wiele sposobów, aby zakupić produkty tej słynnej marki. „Donna Karan” – jest to duch z Nowego Jorku, który można zobaczyć w tworzeniu każdego projektanta. Donna Karan perfumy można znaleźć w żadnych kosmetyków sklepowych, ale prawdziwe ubrania w zwykłych sklepach, aby znaleźć to nie jest takie proste. Aby to zrobić, można zwrócić się do sklepów internetowych, które są odpowiedzialne za jakość i oryginalność marki.

Donna Karan – to duch Nowego Jorku – miasta, w którym wielu chciałoby się być. To pokazuje drogę młodego niezależnej kobiety, kobiety biznesu, chcąc być kobietą. Najlepszy asystent w ten jest znaną marką. Każda dziewczyna będzie w stanie znaleźć coś własnego i stworzyć niepowtarzalny wizerunek.