633 Shares 3871 views

Jak zainstalować warsztat?

Jak zainstalować seminarium?


Wiele zaawansowanych menedżerów (i nie tylko) szkolenie raz sobie sprawę, że w warsztacie – to znakomity sposób na promowanie swojej firmy! A w rzeczywistości, małe seminarium na temat danej kwestii przez krótki czas sprawia, że trzy wspaniałe rzeczy, które są szalenie drogim wykształconych specjalistów w celu promowania: Po pierwsze, na swój status eksperta jest stała, po drugie, znacząco rośnie zaufanie do firmy. I po trzecie, po prostu na seminarium można dokonać sprzedaży na bardzo schludny sumy, zwłaszcza jeśli są prawidłowo rozważyć planu wydajności.

Trudności w organizowanie seminariów zwykle tylko jeden – jak zdobyć dużo słuchaczy? A nie byle jak publiczne, i tych, którzy mogą następnie kupić produkt. Który jest przedmiotem i tematem tego artykułu.

Jest to świetny sposób, jak nie tylko zbudować warsztat i organizować prawdziwe brzęczenie użytkowników. Będę z wami podzielić swoje wieloletnie doświadczenie w zbiorach warsztatów. I więcej niż pewni, że przynajmniej niektóre z zaleceń, będzie zobaczyć bardzo przyjemny efekt.

Dlatego niech nas nie ciągnąć ogon kota i przejść bezpośrednio do tajemnic i zawiłości zbierając każdą imprezę.

Wskazówka 1. Małe i późno.

Większość działań są zakłócone z dwóch powodów. Nazywane są: mało i zbyt późno. Ich historie są powiedziano szczegółowo w swoich dziełach geniuszu, moim zdaniem, filozofa i humanitarnych L. Ron Hubbard. Najważniejsze jest to, że jeśli zaczęli promować swoje seminarium na tydzień przed – już nie powiodło się.

Początek powinien być zawsze bardzo wyprzedzeniem. 3-4 tygodni, aby być w sam raz.

Ponadto, wiele z organizatorów myślę, że jeśli one umieszczone w jednej lub dwóch źródeł reklam – klienci będą walić do nich tłum, utknięcie w drzwiach.

Przepraszam cię rozczarować, ale to nie działa. Może pracować tylko wtedy, gdy nazwa głośnika jest dobrze znany i jest bardzo popularny wśród ogółu społeczeństwa. I nawet wtedy nie jest gwarantowana.

Wnioski. Rozpocząć zbieranie seminarium jest bardzo wyprzedzeniem i dostarczyć bardzo dużą ilość informacji.

Wskazówka 2. destrukcyjna temat

Nie ciekawe, nie opracowuje, czyli destrukcyjna tematem seminarium. Jest to bardzo błędne przekonanie, że trudniej jest tematem, tym więcej uwagi będzie przyciągać odbiorców biznesowych. Przykro rozczarować, ale jest fatalnym błędem. Jednym z najbardziej popularnych seminariów dla właścicieli firm jest nazywany „Jak stworzyć boom klientów w tej chwili.” Jeśli chodzi o umiejętności, oczywiście, może być krytykowane przez długi czas. Ale ten temat przynosi pożądanego rezultatu. Więc czy jest sens się kłócić?

Wymyślić idealny motyw, trzeba przede wszystkim znaleźć wspólny i bardzo bolesny problem, który martwi klientów, można zdecydować swój produkt lub usługę. Problem powinien być ostry i prawdziwym życiu! Najlepiej jest przeprowadzać ankiety.

Po omacku ból miejscu sprawiają, że temat, który będzie jasno wynikać, że uczestnicy seminarium będą mogli rozwiązać ten problem.

Teraz otwieram kolejny mały sekret mistrzów zbierania zdarzeń. Jego prawie nikt nie zna, tylko kilka wybranych guru biznesu. Można użyć następujący układ: gdy nie jest znany termin warsztatu dokonać biuletyn e-mail do klientów. Wpisanie pocztowy że planują wydać elegancki seminarium i chcą się dowiedzieć, czy zainteresowany w temacie (szczegółowo opisane w jej najbardziej kolorowych odcieni). Wykończenie może być następująca: „Tylko jeśli wpiszesz tyle chętnych i zainteresowanych w tym temacie seminarium odbędzie się. Czekamy na Wasze opinie i wnioski”. Najważniejsze jest to, aby otrzymanej poczty przez wielu ludzi. Następnie liczba wniosków, będzie w stanie określić z góry, ile osób będzie zainteresowanych w temacie, a jednocześnie będzie wpisać trzon uczestników przed datą powołania imprezy. To się nazywa „akrobacji”!

Tip 3. Super-tajny układ "3 dotyka"

Zatem zadanym temacie datę samo. Teraz przejdź bezpośrednio do zestawu uczestników. Jesteśmy teraz Zbadajmy magiczną metodę, która ma dumną nazwę „System 3 dotyka”.

Jaka jest jego wartość? To proste. Metoda ta pozwala na reklamowanie niedrogo, z ogromną przewagą. Jednak istnieje istotna uwaga! należy rozpocząć nie później niż 3 tygodnie przed warsztacie.

Tak, będziemy zrozumieć kroki.

Pierwszą rzeczą, którą trzeba uruchomić w biuletynie od 3 do 5 tysięcy listów papierowych. Niekoniecznie na przemęczenie siebie, łatwiej będzie zamówić w specjalistycznej firmie. Będą zgłaszających się wyśle. Nawet baza odbiorców będzie można odebrać.

Listy będą do odbiorcy od tygodnia do dwóch. W tym czasie, na tej samej podstawie, następujące prace: 2-3 osób siedzi i ciągle wysyłać faksy reklamuje swoje seminarium. I tylko ci, którzy otrzymali faksy, zadzwoni zespół zarządzający składa się z 2-3 osób również. Oto jeden z wariantów tej wspaniałej metody.

To jest pierwszy klient otrzymał list od Ciebie, a następnie Faks, a następnie zadzwonić do kierownika.

Najważniejsze jest to, że wiadomość dotknął jedną osobę, co najmniej trzy razy. To jest bardzo, bardzo, bardzo ważne. Jedną z wielkich objawień, które może zamienić resztę swojego życia i pozbyć się braku zysku – to, co większość ludzi dojrzewają zamówić 2 lub 3 razy !!!!!!

I tu jest kolejny sposób, aby ustawić warsztat przy zastosowaniu metody 3 poprawki.

Wybiera bazę, na przykład, tysiące odbiorców. I wysłać do nich list. Dwa tygodnie później otrzymują od ciebie jeszcze jeden list, kontynuacją pierwszego. I jeszcze dwa tygodnie ostatni list, kontynuacją dwóch pierwszych. Jest to także świetny sposób na wprowadzenie systemu „3 poprawki.”

Chodzi o to?

Może to być również list-elektronku-call, na przykład. Lub faksem elektronku-call.

To nie ma znaczenia. Powtarzam, problem – dotknąć jednego klienta co najmniej 3 razy!

Ta metoda jest naprawdę magiczne! To pozwala nie tylko wybrać dowolny warsztat, ale również dokonać wielkiego sprzedaży, na przykład!

Więc teraz wiemy jak zbudować warsztat. Otwarciu wszystkich najważniejszych sekretów tej skomplikowanej umiejętności. Weź go i go używać!