413 Shares 1570 views

Produkcja typ instrukcja

Przewodnik – przewodnik lub zbiór zasad, działań, cesja sprawy lub opis metod i procedur cokolwiek, na przykład przyjmowanie leku. Wskazówki mogą się różnić nie tylko w wyglądzie, ale także pod względem treści, odpowiednio, i co instrukcje realizowane na różne sposoby.


Ogólne wskazówki view

Według opisu lub zbioru zasad, instrukcje produkcyjne mogą być wykonywane w trzech wersjach.

 1. Książeczka. Instrukcje w postaci złożonego arkusza, A3 lub A4 ma dwa zgięcia. Wykonuje broszurę na temat treści nauczania powinny być maksymalną ilość informacji, więc gdy zamówienie na wykonanie instrukcji dużej objętości przestrzeni może nie wystarczyć.
 2. Broszura. Przewodnik po objętości drukowanych informacji od czterech do czterdziestu ośmiu stron, zwykle A5. W broszurze całe spektrum zalecanych działań może być opisana przez kluczowych zadań, jeżeli dyspozycja techniki, opisuje sposoby korzystania z urządzenia lub doprowadzić do jego naprawy.
 3. Ulotka. instrukcje produkcyjne w postaci ulotek może być wykonywane jednostronnie lub dwustronnie tworzą. Może zawierać kolorów rodzaj druku, ale mogą być ściśle czerni i bieli. Instrukcje w formie ulotek często można zobaczyć na opakowaniach leków.

Produkcja instrukcją obsługi

W drukowaniu wysokie wymagania dotyczące sporządzania wszelkich wytycznych. Produkcja instrukcji opisano sposób używania, środki do bezpiecznego użytkowania produktu oraz informacje na temat gwarancji.

W produkcji tych dokumentów przejść przez kilka etapów.

 • Przetłumaczony tekst oświadczenia, jeżeli urządzenie jest obsługiwane jest za granicą.
 • instrukcje Układ jest projektantem w uporządkowany sposób, zgodnie z zasadami narzuconymi przez kierownictwo, a według określonego układu.
 • Cyrkulacja druk odbywa się w ramach porządku i mogą być wykonywane w dowolnym formacie iw dowolnej ilości.
 • Wykończenie umożliwia zwiększenie instrukcje wytwarzania do końcowego etapu. Dzieje wyciąć papier według określonego formatu, po stronie materiału montażowego i wiążących lub wiążących instrukcji sprężyn lub klamrami.

instrukcje produkcji leków

instrukcje produkcyjne dla leków odbywa się w ścisłej formie, bez zawartości rysunków, w rzadkich przypadkach, mogą korzystać ze stołów czy kolorów logo. Wytyczne oferowany z opisem, dawkowanie, kolejność stosowania i skutków ubocznych leków. Czcionka dla tej instrukcji są wybierane w zależności od wielkości przyszłej wielkości ulotek i powinno być tak proste, jak to możliwe w percepcji wzrokowej. Dopuszcza się stosowanie małych wartości czcionek, jeśli kierownictwo posiada dużą ilość tekstu.

Przewodnik lek może mieć formę składania półwyrobu lub w postaci „zbijanie”. Dlatego zadaniem projektanta w układzie dokumentu – aby prawidłowo zidentyfikować krotny kierunek i zgodnie z życzeniem klienta zbudować szczegółowe informacje o leku. Lek na receptę wykonywane na cienkiego papieru gazetowego lub białym kolorze bez tekstur i rysunków. Paleta kolorów w produkcji takich ulotek jest zwykle czarna, ale mogą korzystać z niebieskim lub czerwonym o stanie pisać teksty całą instrukcją całkowicie w jednym tonie. Podczas drukowania wybranego typu druku offsetowego, jeśli instrukcja jest czarno-biały i cyfrowego przy wyborze inny kolor.

Instrukcja montażu i dla niej

Instrukcje produkcyjnych do montażu charakteryzuje układu przenoszącego i sekwencję działań do montażu różnych części produktu. Przy wytwarzaniu tych prowadnic można stosować kolorowe fotografie artykułów lub części procesu montażowego.

Instrukcje dotyczące montażu pożądane, aby wybrać typ ściegu drukowanie, ale także możliwe jest stosowanie pojedynczego arkusza papieru podzielonej na stronach. Metody drukarskie są przeprowadzane zarówno w kolorze i czarno-biały. instrukcje montażu są niezbędne dla każdego rodzaju produktu, gdy jest to niezbędne, aby ustalić szczegóły prawidłowo do siebie. Takie instrukcje mogą być stosowane przez wielu produktów z zabawek do zaawansowanej technologii.

opisy stanowisk Manufacturing

Produkcja instrukcji o ochronie pracy zależy od rodzaju pracy i miejsca pracy artysty, tak jednolity styl w produkcji takich wytycznych nie istnieją. Projektant może doradzić druk wydrukować dokument lub w postaci ściegu lub arkuszy A4 spięte zacisnąć.

W tych instrukcjach wskazać zachowania pracowników w miejscu pracy, środków bezpieczeństwa i działań w przypadku wystąpienia awarii sprzętu lub wypadku.

Wymagania dotyczące budowy dokumentu w druku

Przy zamawianiu dyspozycję druku w drukarni przedstawiony pojedynczy wymagania jednostkowych. Dla wartości obliczeniowej rzędu należy znać te chwile:

 • Liczba przypadków lub kopii.
 • Format dla przyszłych instrukcji.
 • gramatura papieru i jej wygląd.
 • Dostępność szczegółowe instrukcje kolorów.
 • Potrzeba pre- lub post-processing.

Modele mogą być wymagane podczas drukowania instrukcji. Muszą być w formacie PDF z odpowiednio ustawionych zdjęć lub ilustracji. Wiele drukarek może potrwać informacji bez układu i uruchomienia go samodzielnie za dodatkową opłatą.