845 Shares 1019 views

Opis „Motorola C115” telefon

Artykuł skupia się na telefon z „Motorola” – C115. Kiedy został uruchomiony, miał pojemność baterii 920 mAh. Wśród innych urządzeń z firmy, liczba ta była najwyższa. Czasami mylone z C116 urządzenia powyższym oznaczeniem modelu. Rzeczywiście, modele są podobne pod względem cech, jedyną różnicą jest tylko w projekcie.

Stwarzających i sprzęt

Początkowo model został przedstawiony jako opcję budżetu. Wygląd – nudny, a funkcjonalność jest niska, tylko podstawowe funkcje dostępne.

Telefon „Motorola C115” otrzymał następujące pozycje: jest instrukcja, samego urządzenia, jego i ładowania akumulatora. Ponadto, karta gwarancyjna.

Funkcje i specyfikacje

Model monochromatyczny, więc moc baterii zmniejsza się powoli. Ma klasyczny obudowie. Urządzenie waga 81 Cameri zalogowany.

W przypadku połączeń z wykorzystaniem konwencjonalnych melodii. Telefon posiada 24 wariantów. Można edytować własne melodie i opcji alarm wibracyjny jest również dostępna.

Można udać się z Internetem za pomocą technologii GPRS.

Komunikat ma kilka zalet: jest możliwe wprowadzanie tekstu przy użyciu słownika. Oczywiście w tej chwili trudno jest wymienić na plus, ale do czasu kiedy został zwolniony – w tym czasie. Funkcja EMS brakuje.

Nie ma warunków, które kodują dźwięk.

Jak wspomniano powyżej, na wyświetlaczu „Motorola C115” czerni i bieli. Ekran pasuje nie więcej niż 3 linie tekstu. Jego rozdzielczość 96 x 64 pikseli. Rusyfikacja tam i rozmowa czas jest wyświetlany.

W odniesieniu do multimediów, wbudowane gry. Możliwość strzelać zdjęć i filmów – nie.

Typ baterii – litowo-jonowy. W trybie gotowości telefon zabraknie 120 godzin rozmowy – do 8 godzin, a urządzenie ładuje się prawie 3 godziny.

Organizator ma kalendarz i budzik. Kalkulator dostępny.

Książka telefoniczna jest dostępna. Abonenci mogą być przechowywane tylko w pamięci karty SIM.

ciekawostki

W 2006 roku firma „Euroset” prawie 30 tys. Telefon „Motorola C115” modelu zostały wycofane. To był dobry powód, aby sądzić, że urządzenie niekorzystnie wpływać na zdrowie człowieka. Mieli zostać zniszczone. Nieco później, Prokuratura Federacji Rosyjskiej wydał oświadczenie przez stolicę jakiegoś czasu, że prawdopodobnie duża partia telefonów został skradziony i sprzedany w niskiej cenie. Kilka lat później wycofanie zostało uznane za prawnie nieważny i nielegalny.

W tym samym roku spółka złożyła opłaty RussGPS producenta, który naruszył prawa do licencji na produkcję i sprzedaż i komórkowych. Zatem, zakaz, jeżeli zostały potwierdzone, byłoby rozprzestrzenił się na telefonach firmy, w tym „Motorola C115”. Jednakże producent zareagował wystarczająco szybko – na jego część została złożona przed prokuratorem w wysokości 18 milionów dolarów za zniesławienie i naruszenie dobrego imienia.

wyniki

Recenzje telefonie są dobre. On od dawna się sprzedaży, ale można go kupić, by tak rzec, „z rąk”. Telefon jest w stanie z łatwością wykonywać podstawowe opcje, takie jak połączenia, wysyłać wiadomości. Głośnik brzmi dobrze. Jakość odtwarzania przyjemny dla uszu nie są cięte.