83 Shares 8824 views

Jako „Lyumiyu” postawić melodię na rozmowy? Nokia Lumia smartphone: instrukcja

Nowy telefon komórkowy jest zawsze powoduje szybką analizę interfejsu i funkcji gadżetu. Metodą prób i błędów będzie prędzej czy później, oczywiście, będzie w stanie osiągnąć pożądany rezultat. Ale można zaoszczędzić czas i dowiedzieć się wcześniej o tym, jak działa telefon. W tym artykule omówimy telefon komórkowy Nokia Lumia 630 i zrozumieć, jak „Lyumiyu”, aby umieścić melodię na rozmowy.


Nokia Lumia 630: Cechy i funkcje

Telefon „Nokia Lyumiya” to smartphone, lub jak to nazywa się czasem, komputer podręczny. Do niego przychodzi mikro formatu karty SIM. Smartphone obsługuje tylko jedną kartę SIM. Ten gadżet nie działa na platformie Android, ale Microsoft Windows 8 i Windows 8.1 system operacyjny. Ponadto, istnieje pamięć RAM 0,5 GB i wbudowany w pamięci rezerwowej 8 GB. Telefon „Nokia Lyumiya” może obsługiwać karty microSD flash z pamięci do 128 GB.

Jeśli chodzi o czas pracy, inteligentny telefon pracuje 16 godzin w trybie 2G, 13 – w 3G i 648 godzin – w trybie czuwania.

Nokia Lumia 630 ma wyświetlacz o przekątnej 4,5 cala, rozdzielczość ekranu wynosi 854 x 480. Jest to czujnik do regulacji jasności. Wyświetlacz wyposażony jest w dotykowy nawigacji. Kolorystyka – 16 milionów różnych kolorach.

Procesor smartfon Lumia – 4 rdzeni. Aparat – 5 megapikseli. Jednak nie ma kamera skierowana do przodu i bez lampy błyskowej. Aparat jest w stanie powiększyć 4 razy. Najkrótsza odległość skupić – 0,1 m.

Na szczycie, smartfon może się połączyć z punktem Wi-Fi i rozprowadzać je do innych urządzeń (można podłączyć maksymalnie 8 gadżetów zagranicznych). „Nokia Lyumiya 630” jest w stanie wysyłać i odbierać pliki przez Bluetooth, obsługuje GPS. Jest też gniazdo słuchawkowe, funkcję radio, odtwarzacz MP3. Brak przycisków na smartfonie nie znajdzie (z wyjątkiem off i głośności przyciskami), wszystkie dane są wprowadzane za pomocą ekranu dotykowego.

Pierwsze uruchomienie urządzenia: Podręcznik

W celu ustalenia żadnej melodii na wezwanie, trzeba najpierw włączyć nowego telefonu. To nie jest, jak zwykle, więc dalsze instrukcje zostaną dostarczone. „Lyumiya 630”, aby rozpocząć wymaga ładowania. Nowe telefony zawsze całkowicie pusta, więc zaleca się wielokrotnie naładowane. Jednak, gdy jest za mało.

 • Nacisnąć przycisk start. Nawiasem mówiąc, można zamiast włączyć telefon podwójne dotknięcie ekranu, ale tylko wtedy, gdy ta funkcja jest włączona. O tym, co funkcja „Lyumii” jest już uruchomiony w momencie zakupu gadżetu, można zwrócić się do asystenta sprzedaży w sklepie.

 • Po pierwszym uruchomieniu, aby otworzyć propozycję utworzenia konta Microsoft. Jeśli masz go już na innym urządzeniu, można go używać tutaj lub utworzyć nową.
 • Następnie spójrz na menu. Smartfon wyposażony jest w biurko oraz listę zastosowań. Na pulpicie, zazwyczaj umieścić często używane aplikacje dla szybkiego dostępu. Aby zobaczyć je wszystkie, przeciągnij palcem po ekranie w lewo.
 • Aby wybrać operację dla określonej aplikacji, kliknij ikonę, płytki i przytrzymaj go. Następnie można wybrać „na pulpicie”, lub innej funkcji.

Po zapoznaniu się z łatwego interfejsu, można przejść do pytania, jak „Lyumiyu”, aby umieścić melodię na rozmowy.

Objętość Nokia Lumia 630 wywołania

Aby wyregulować głośność dzwonka, należy użyć „Bell + powiadomienia” w górnej części ekranu. Można ustawić żądany poziom nie tylko rozmowy, ale również w postaci plików audio i wideo.

 • Kliknij na małą strzałkę na napis „połączenie + powiadomienia”.
 • Aby wyregulować głośność, przesuń suwak w prawo lub w lewo.
 • Aby całkowicie przełączyć telefon w tryb cichy, kliknij ikonę dzwonka. Włączyć wibracje. Aby ją wyłączyć, a następnie naciśnij ikonę „Wibracja On”.

Jak ustawić standardowych dzwonków

Jeśli dręczą pytania, w jaki sposób „Lyumiyu”, aby umieścić melodię na rozmowy, nie załamać. To bardzo proste, wystarczy otworzyć ustawienia telefonu.

widać „All Settings”, jeśli spędzają na ekranie z czarnymi pasami u góry ekranu w dół. Kliknij i przejdź do ustawień.

Jak w przypadku większości telefonów i smartfonów Nokia Lumia ma pewną liczbę tonu fabrycznym pierścieniowej. Na liście ustawień, które otworzyły się przed tobą, kliknij „dzwonki + dźwięki”. Po kliknięciu na „Dzwonek”. Następnie otworzyć listę dzwonków. Można słuchać melodii i wybrać najodpowiedniejszy.

Również w ustawieniach można wyłączyć dźwięk melodii klawiszy, wnioski, zawiadomienia, migawki aparatu. Dodatkowo, można ustawić różne dźwięki dla każdej aplikacji. Kliknij „dźwięk aplikacji sterujących”, wybrać jeden z nich i wybrać dla niego jeden z dostępnych dźwięków.

Jak postawić melodię na wezwanie

Wielu ludzi myśli o tym, jak „Lyumiyu”, aby umieścić melodię na rozmowy, które różnią się od standardowych kolorach. To bardzo proste:

 • Na liście aplikacji znajdź „Melody Maker”. Program ten powinien być instalowany domyślnie. Ikona pojawia się, jak pokazano poniżej.

 • Dotknij przycisk „Select track”. dostaniesz listę wszystkich plików dźwiękowych w pamięci wbudowanej oraz microSD.
 • Wybierz swój ulubiony utwór i zwrócić uwagę na długość czasu będzie to dzwonek.
 • Dotknij ikonę dyskietki (SAVE), „Ustaw jako dzwonek”.
 • Zaznacz pole wyboru w dolnej części ekranu. Wszystko jest gotowe – teraz na kosztach połączeń nie norma melodii i piosenek.

Indywidualne dzwonki do kontaktów

Oprócz tych wszystkich cech smartphone, nie ma innego bardzo przydatna funkcja ( „Nokia Lyumiya 630”). Umieścić muzykę w trakcie rozmowy, można zdefiniować oddzielne melodie dla każdego numeru na liście kontaktów. To pozwoli Ci wiedzieć, kto dzwoni, nie biorąc telefon z worka, co jest bardzo wygodne.

Aby ustawić różne dzwonki, należy wykonać następujące czynności:

 • Otwórz listę kontaktów.
 • Wybierz jeden z numerów dotykając go. Ekran wyświetla różne opcje, które można wykonać z kontaktem.
 • Kliknij ikonę ołówka w dolnej części ekranu. Przycisk ten oznacza „Zmień”.
 • Znajdź słowo „Ringer” i dotknij go.
 • Lista dzwonków. Teraz możesz wybrać jeden z utworów specjalnie dla danego kontaktu.