499 Shares 2837 views

Co to motocykl ochrona żółwia?

Współczesne motocykle sportowe mogą osiągnąć prędkość 200 km / h. Dlatego, aby zabezpieczyć się podczas jazdy na takich modelach, sterowniki wymagają niezawodnego sprzętu. Stracić drobnych urazów podczas upadku przy imponującej prędkości pozwoli dobrą żółwia płaszcz ochronny.

struktura

Konwencjonalne kurtka motocykl jest w stanie chronić tylko nieznaczna jeździec spada. Jednocześnie ochrona żółwia w czasach zwiększa bezpieczeństwo i pozwala rowerzyście, aby poradzić sobie z najbardziej surowych warunkach. Takie urządzenia składają się z następujących elementów:

  • ramiona;
  • wykładania na ramieniu;
  • Ochrona piersi;
  • okładziny z tyłu;
  • ochrona szyi.

Powyższe elementy są połączone ze sobą za pomocą materiału o dużej siatki, który jest odpowiedzialny za wentylacji. Jednak dzisiaj, motocykliści dostępny dla ochrony żółwia, gdzie wszystkie elementy są połączone paskami i łączników są również dostępne.

Modele dla motocrossu

Główną cechą tej kategorii produktów na rzecz lekkiej konstrukcji. Ochrona żółwia na krzyżu doskonale chroni, przesuwając się na powierzchni, ale źle zaprojektowane do akupresury.

Aby zwiększyć szanse na wygraną w wyścigu, kolarze wymagają maksymalnej wygodny i praktyczny sprzęt, który nie ogranicza ruchów. Dlatego żółwia Motocross ochronne często stanowią tylko wyściełające w klatce piersiowej i do tyłu.

Model wyścigi

Kurtka ochronna żółwia dla miasta jest to możliwe w celu zmniejszenia szkody po uderzeniu w przypadkach nagłych lub długotrwałych spadków przesuwnymi na asfalcie. Główną cechą Konstrukcja tego urządzenia – dostępność specjalnych wkładek miękkich, które znajdują się pod klapkami. Produkty kosztów, ta rola jest wełna, drogie – tytanu lub aluminium o strukturze plastra miodu.

Sprzęt dla miasta ma wentylacji w postaci monolitycznej ramy siatki. Istnieje system wsporników i elementów złącznych, które pozwalają zabezpieczyć Body Armor-podobne.

Wśród modeli drogowych duże zapotrzebowanie wśród zawodników żółwia nosić ochronne Fox, szybkość i wytrzymałość, zbroi i Neverland. To właśnie pod te marki produkowane najbardziej dostępne cenowo, lekkich produktów.

Na co należy skoncentrować się przy wyborze motocherepahi?

Istnieje szereg czynników, które zasługują na szczególną uwagę przy zakupie odzieży ochronnej motocykla:

  1. Naramienniki musi być wystarczająco masywny, który zapewni dodatkową ochronę szyi i obojczyka.
  2. Wskazane jest, aby chronić elementy przedramienia kończy się tam, gdzie zaczyna łokieć. Opcja najlepiej – Pasek mocujący do montażu płyt na krzyż.
  3. Piersi zaleca się wybrać monolityczną powłokę, która jest bardzo ciasno do ciała. Ta sama zasada powinna być wybrana płyty grzbietowej. Lepiej dać pierwszeństwo pancerz, który zawiera najsilniejsze przywiązanie, wykonany z wytrzymałych materiałów.

Cena emisyjna

Ile będzie ochrona jeździec żółw Vega, inne modele od renomowanych producentów? Koszt tego urządzenia zależy od kilku czynników, w tym: materiał z produkcji płyt ochronnych, wielkość, sposób mocowania do ciała rowerzysty i charakteru związku elementów konstrukcyjnych.

Koszt motocherepah średnia, która jest całkowicie zdolny do zaspokojenia potrzeb początkujących rowerzystów, waha się od 4000 do 7000 rubli. Model dla zawodników specjalistów z wysokim poziomem ochrony na rynku krajowym szacuje się na 14-15 tysięcy rubli i więcej.

Konkludując

Podsumowując, warto zauważyć, że motocherepaha może być całkowicie bezużyteczne w przypadku braku tego samego kasku. Dlatego początkujący rowerzyści powinni pomyśleć o wyborze zestawu narzędzi do ochrony ciała.

Motocherepahu podnoszenia, należy ponownie ocenić wiarygodność wszystkich elementów konstrukcyjnych, sprawdzić jak mocno ochrona siedzi i jest zamocowany na korpusie.

W tym przypadku cena bezpośrednio odzwierciedla jakość towarów. Oczywiście, o wiele łatwiej kupić tani podkładki z tworzywa sztucznego, które tylko wizualnie stworzyć wrażenie ochrony. Jednak leczenie w razie upadku z roweru może kosztować dużo droższe w porównaniu do zakupu sprzętu bardzo wysokiej jakości.