199 Shares 6448 views

Nie jesteś uruchomiony napęd? Co robić? Fix!

Pewnie doświadczył to wydarzenie w swoim życiu, kiedy wystąpiły jakiekolwiek problemy lub problemy z komputerem. Jednym z najczęstszych problemów jest brak napędu. Tak więc, jeśli napęd nie działa, co robić? No nie rzucać się od razu! Należy zawsze starać się go przywrócić, o ile, oczywiście, możliwe.

Najpierw trzeba zrozumieć, co dokładnie nie działa. Po włączeniu komputera należy sprawdzić, czy dysk jest na światło, ale nie widzi dysku, oznacza to, że nie otrzymaliśmy informacji z dysku. Oznacza to, że moc i napęd działa, ale dane na płycie głównej nie nadaje. Oznacza to, że słabe jezdnego, czy to nie działa. Spróbuj odłączyć i ponownie podłączyć kabel do transmisji danych. Jeśli płyta jest pokryta pyłu, a następnie zdmuchnąć złącza, gdyż pył może powodować zakłócenia.

W stanie ukończyć wersję napędu działa i komputer go rozpoznaje, a tym samym nie otwiera szufladę. Co robić? Co robić? Nie warto się czym martwić. To nie jest tak silne załamanie, ponieważ głównym sam napęd działa i jest określana przez system. Jeśli dysk przewóz nie obejmuje, to znaczy, że istnieje problem z gumką, zwany pas gumy. Trzeba to zmienić. Cóż, albo cierpieć i otwórz napęd jakimś ostrym przedmiotem, takim jak igły.

Jeśli wszystko jest dobrze, wszystko działa, otwarta, określana ale co tupit komputer robić potem? Ten problem występuje, gdy system nie jest konflikt urządzeń, a oni nie pracują prawidłowo i interferują ze sobą. Ponieważ płyta więcej szczelin (w zależności od modelu, ponieważ tylko 1 lub 2 złącza na starej płycie), wystarczy włożyć kabel do transmisji danych z dysku na drugi koniec. W tym przypadku, problem powinien być wiszące przepaść.

Ale jeśli nie ustąpi, oznacza to, że napęd dużo tupit i spowalnia system. Dzieje się tak wtedy, gdy napęd jest bardzo stara i pracuje dla ostatniego wysiłku. Starsze napędy powinny być zastąpione od czasu, kiedy przestanie czytać niektórych płyt, a także zaczynają się unosić.

Tak więc, dla ogólnego rozwoju, chciałbym wspomnieć, że „życie” napędu jest określana przez liczbę nagranych płyt. Jeśli chcesz żyć trochę dłużej twardy, nie jest konieczne, aby napisać wszystko, albo w rzędzie i wszystko, co jest możliwe.

Jeśli nie działa napęd, co robić w takim przypadku powiedzieć, ekspert w studiu z powodu awarii, które mogłyby doprowadzić do awarii całego dysku, dużo. I muszą być ustalane indywidualnie.

Na przykład, co bardziej prawdopodobne, to poszedł do elektroniki napędu. Mógłby wypalić dowolny element na pokładzie. Lub może uderzać chipa lub bezpiecznik. Możliwości jest wiele. Ale jeśli spłonął główny procesor, tańsze i bardziej sensowne, aby kupić nowy napęd, niż go naprawiać.

Ale przede wszystkim, najpierw usuń go i zapach, jeśli to śmierdzi. Jeśli istnieje zapach spalenizny, to znaczy, że coś jest spalony. Następnie otwórz go. Aby to zrobić, należy odkręcić śruby. Otwierając go, będzie w stanie określić, która część spalona.

To może być również sytuacja, że nie można zrozumieć, bo z tego, co nie jest napęd działa. Co robić? Zapoznaj się z warsztatem. Jest dokładnie określić, co dokładnie jest problem.

Jeśli nie chcesz, aby zabrać go do sklepu, albo nie mają pieniędzy, wziąć telefon i zadzwonić do niektórych do swojego przyjaciela, który rozumie, komputery, i powiem mu: „To nie działa napęd! Co mam zrobić?”. I mam nadzieję, że będzie ci pomóc, w przeciwnym razie trzeba będzie kupić nowe urządzenie, czy to w jego naprawy, które będzie prawdopodobnie również kończy się nabyciem nowego napędu.

Nie trać czasu i kupić nowy dysk, czy stary nie działa. Po tym wszystkim, nie są one tak drogie.