166 Shares 2389 views

Jak schudnąć w 10 dni przez 5 kg w domu? opinie

Pomimo faktu, że standardy piękna w naszych czasach cierpią zmian, większość kobiet wciąż mają tendencję do spadku nadwagi. Ktoś wyczerpuje się ścisłej diety, a ktoś spędza dzień na siłowni. Ale co, jeśli chcesz schudnąć w ciągu 10 dni przez 5 kg? Ten dowiesz się w tym artykule.

Czy to możliwe, aby schudnąć w 10 dni przez 5 kg w domu?

Wszelkie wykwalifikowany dietetyk powie, że szybka ulga wagi jest bardzo niebezpieczne. Ale to nie przeszkadza tysiącom kobiet na całym świecie, aby spróbować najbardziej radykalne sposoby skrajnej utraty wagi. Jednak, aby schudnąć 5 kg w ciągu 10 dni bez szkody dla zdrowia jest całkiem realne. Po tym wszystkim, wystarczy przestać spożywać sól i przez jakiś czas do włączenia w diecie przeczyszczających i moczopędnych. Takie podejście pozwala nadmiaru płynu i pozostawić usunięcia jelita. W ciągu 7-10 dni, można stracić kilka kilogramów i przynieść korzyści dla organizmu.

Niestety, metoda ta jest rzadko kobiety wybierają. Po przegranym płynie szybko powraca z nowymi kilogramów. Ale chcemy zobaczyć trwałe rezultaty. Dlatego nie są radykalne zwiększenie ulgi wagi sposobów, które możemy teraz dyskutować.

Jak niebezpieczne szybka utrata masy ciała?

Szybkiego resetowania ciężar szkody dla organizmu jest oczywista. Jest to nie tylko dużo stresu do narządów wewnętrznych, ale także ryzyko powikłań w poziomie hormonów. Ponadto podczas szybkiej utraty masy ciała spala zapasy domowe, co nieuchronnie prowadzi do nagromadzenia toksyn. Choć z powolnym odchudzania, udaje im się wyjść z ciała. Ale wiemy, że toksyny mogą powodować choroby, słabości, a nawet zatrucia.

Wiele kobiet twierdzi, że przy bardzo szybkiej utraty wagi stracili miesiączki. Jest to spowodowane brakiem hormonów, więc pojawienie się tego problemu należy natychmiast skonsultować się ze specjalistą.

Przeciwwskazania do szybkiego zerowania wagi

Wszelkie ścisła dieta , niezależnie od czasu jego trwania jest przeciwwskazany u kobiet w ciąży i karmiących. Rzeczywiście, w tym okresie bardzo ważne jest, aby nasycić organizmowi cennych substancji, które pochodzą tylko z prawidłowym i zdrowej żywności.

Ponadto, nie jest możliwe, aby umieścić na diecie dzieci w wieku poniżej 16 lat. Coraz wystarczy dobre odżywianie. Naruszenie któregokolwiek z jej nieuchronnie prowadzić do niedoborów witamin i hormonów katastrofie. Wszakże nawet dorosłych zaleca się przyjmowanie suplementów diety i suplementów witaminowych zgodnie z każdej diety. Nie trzeba dodawać, że dla nastolatek taki stres po prostu nie do przyjęcia.

W żadnym wypadku nie uciekać się do rygorystycznych diet, jeśli masz problemy z przewodu pokarmowego. Wymaga to konsultacji z profesjonalnym dietetykiem, który wybierze dla Ciebie najlepszym sposobem na delikatne odchudzania.

Ale jak schudnąć w ciągu 10 dni przez 5 kg w domu dla tych, którzy nie mają przeciwwskazań?

Schudnąć na diecie białkowej według metody Ducane

W ostatnich latach zyskał szeroką popularność tzw dieta. Został on stworzony przez francuskiego lekarza Per Dyukan na podstawie doświadczeń jednego z jego klientów. Stopniowo, popularność tej diecie i osiągnął nasz kraj.

Podstawą Dyukanu żywności spożycie pokarmów białkowych, obejmują: białe mięso, ryby, produkty mleczne, jajka i tak dalej. Pierwsze dni trzeba tylko spożywać tych produktów. Dopiero po 5-7 dniach można wprowadzać do diety węglowodanów w postaci świeżych owoców i zbóż. Jednocześnie należy wykluczyć z diety soli i cukru.

Schudnąć przez 10 dni, 5 kg na białkach zupełnie realne. Stopniowo ta żywność może stać się sposobem na życie. Należy jednak pamiętać o możliwych powikłań. Nadmierne spożycie białka żywności może prowadzić do zatrucia, która traktowana jest dość trudne. Jeśli masz jakieś dolegliwości muszą natychmiast przerwać dietę i zasięgnąć porady lekarza. Nawet w swojej książce dr Per Dyukan wskazuje, że nie można zacząć jeść zgodnie ze swoją techniką bez uprzedniej kontroli ciała i skonsultować się ze specjalistą.

Ciecz dieta jako sposób, aby szybko schudnąć

Dziś też jest popularny, aby pozbyć się kilogramów dodatkowych przy pomocy płynnej żywności. Podstawą takiej diety zawiera koktajle, które są koktajle na bazie świeżych owoców i warzyw. Napój ten jest substytutem śniadania, lunchu i kolacji. Można wybrać własne składniki smoothie. Najważniejsze – aby używać produktów wyłącznie ze świeżych i dojrzałych.

Schudnąć 5 kg przez 10 dni w doprowadzenie cieczy jest możliwe. Należy jednak pamiętać, że po tym czasie trzeba wrócić do swojego poprzedniego wysokiej jakości diety. Ciecz dieta może być użyty kilka razy w roku jako sposób szybko oczyścić organizm i stracić kilka dodatkowych kilogramów.

Uważamy kalorii i utraty wagi!

Metoda ta jest znana ludzkości od dawna. I to działa na zasadzie ograniczając ilość spożywanych pokarmów. Jednak nie wszyscy tak proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

Średnia stawka dla osoby dorosłej wynosi od 1800 do 2000 kalorii. To wystarczy do utrzymania aktualnej masy ciała i dobre samopoczucie. Jeżeli dana osoba spożywa więcej kalorii bez spalania ich wykonywania, będzie nieuchronnie przybrać na wadze. Podczas gdy konsumpcja mniej kalorii prowadzi do utraty wagi.

Jest udowodnione, że utrata masy ciała przeciętna kobieta powinna spożywać około 1300 kalorii. Jednak liczba ta jest dynamiczna, w zależności od osoby. Dać dokładną postać może być tylko specjalista w dziedzinie żywienia.

Jeśli jesteś zdecydowany, aby schudnąć w 10 dni do 5 kg przez liczenie kalorii, a następnie trzeba będzie elektroniczne wagi kuchenne. Dzięki nim będziesz jadł codziennie ważyć produkty i porównaj je ze specjalnej tabeli kalorycznej. Jeśli z jakiegoś powodu nie przekroczył normę dzienną, konieczne jest włączenie jakiejkolwiek aktywności fizycznej, które pozwoliłoby uniknąć powstawania nadmiaru kilogram.

Gastronomicznych ograniczenia jako sposób, aby schudnąć

Szybko schudnąć i stopniowo przejść do odpowiedniej diety, można korzystać z wyjątkiem niektórych produktów ze swojej codziennej diecie. Po tym wszystkim, nawet dietetycy twierdzą, że przestaje jeść słodkie, mąkę, sól i smażone, można schudnąć w 10 dni przez 5 kg. Dieta podczas transportowane bardzo łatwo, jak wszystkie inne produkty są dostępne w każdej ilości. Podejście to jest zasada zdrowej diety, która powinna stać się sposobem na życie dla każdego, kto chce utrzymać piękne ciało przez wiele lat.

Jednak waga, można stracić w ciągu pierwszych kilku dni będzie tylko dodatkowa woda, która gromadzi się w organizmie. Aby pozbyć się tkanki tłuszczowej może być zaledwie kilka miesięcy od dobrego odżywiania. Ale ta metoda jest uznawana za najbezpieczniejszą na świecie żywienia.

Schudnąć w ciągu 10 dni przez 5 kg bez diety – czy to możliwe?

Nie każdy jest w stanie wytrzymać nawet ścisłej diety przez 10 dni. Ale gdy każdy chce wyglądać atrakcyjnie i młodzieńczy. Jak to może być? W tym przypadku będzie coraz regularne ćwiczenia, które mogą być prowadzone w domu lub na siłowni. Zadaj trener zrobić dla Ciebie indywidualny program intensywnego treningu, który pomoże szybko pozbyć się tłuszczu i budowania mięśni.

Jednak nie powinien mieć żadnych złudzeń co do szybkiej utraty wagi. Schudnąć w ciągu 10 dni przez 5 kg, wykonywanie aktywności fizycznej, jest mało prawdopodobne. Po tym wszystkim, nawet przy intensywnych lekcji, można stracić maksymalnie 1-2 kg tygodniowo. Ale kilka miesięcy regularnych ćwiczeń przyniesie owoce.

Recenzje metod odchudzających szybkiego zerowania wagi

Ocenić skuteczność metody odchudzania, można jedynie doświadczyć prawdziwych ludzi. To samo odnosi się do ekstremalnego odchudzania. Więc jak to jest realne, aby schudnąć w 10 dni przez 5 kg?

Opinii pokazują, że metody takie jak Dieta Dukana i płynnej żywności, dość mocno tolerowane przez organizm. Istnieje ogólne złe samopoczucie i osłabienie całego okresu zerowania wagi. Jednak metody te przynoszą wymierne korzyści w postaci dumpingowych 3-5 kilogramów.

Schudnąć w ciągu 10 dni przez 5 kg na liczenie kalorii jest całkiem realne. Jednak metoda ta wymaga przygotowania i opieki dla każdego spożywanego pokarmu. Ale kobiety najczęściej wybierają liczenia kalorii ze względu na fakt, że można sobie pozwolić nawet kawałek ulubionego ciasta.

Według użytkowników, najbardziej skuteczna i bezpieczna dieta jest ograniczenia dietetyczne. Oczywiście, nie będzie mógł stracić 5 kg w ciągu tygodnia. Jednak metoda ta jest uważana za najbardziej poprawne z punktu widzenia żywienia. I to pokazuje doświadczenie tysięcy kobiet na całym świecie, którzy byli w stanie znaleźć swoją wymarzoną sylwetkę.

Jeżeli jesteś niezadowolony ze swojego wyglądu, nie spiesz się do uciekania się do radykalnych metod ulgi wagi. Po tym wszystkim, zdrowie jest powyżej podziwu spojrzenia. Oraz w leczeniu następstw niebezpiecznych technik, które często prowadzi do chorób przewlekłych, to jest bardzo trudne.