641 Shares 7885 views

Teatr „Satyricon” Arkady Raikin – historia i teraźniejszość

Rosyjski Państwowy Teatr „Satyricon” pochodzi od największego radzieckiego aktora Arkadiya Raykina nie przypadkowe. Po tym wszystkim, w szczególności teatru historia związana z tą nazwą, pełne jasnych i dramatycznych wydarzeń, które są ściśle związane z historią Rosji.

Historia teatru

Miejsce urodzenia teatru – miasto, wtedy noszący nazwę Leningrad (i wcześniej, a teraz – Sankt Petersburg). Czas od urodzenia – w przeddzień Wielkiej Wojny Ojczyźnianej. Potem zwany teatr miniatur i założony i kierowany swoją popularność nawet w tych latach Arkady Raikin. Niósł nie tylko dyrektorem artystycznym nowego teatru, ale grał tam jako czołowy aktor. Podczas II wojny światowej wiele teatr przemówił do żołnierzy, a wielu żołnierzy widziana w sąsiedztwie znanych później ogólnopolskie numery Arkadiya Raykina. Gdy wojna zakończyła się zwycięstwem wojsk radzieckich, dla teatru rozpoczął nową erę stałej trasie zachodniej. Dopiero pod koniec Związku Radzieckiego w 1982 roku, miniaturowy teatr przeniósł się do stolicy kraju i stała się państwem.

nowoczesność

W 1987 roku założyciel i dyrektor artystyczny, zmarł, a jego potomstwo otrzymał nową nazwę – rosyjska State Theatre „Satyricon” Arkady Raikin. On nadal działa, nadal odsłonięty satyryczny i humorystyczny repertuar, ale tylko w tym gatunku teatru przestała być ograniczona. Znajduje się w moskiewskim teatrze „Satyricon” przy ul Szeremietiewo, w pomieszczeniach zamkniętych kina „Tadżykistan”, otrzymane dla dwóch pokoi.

Więcej niż kilkanaście lat, twórczy zespół jest pod nadzorem wybitnego twórcy syna, nie mniej słynne młodsze pokolenia theatergoers, K. Raikin. Niestrudzony wyszukiwania twórczy, chęć poszukiwania nowych form, obojętny stosunek do zawodu i ludzi jako aktorów i publiczności, pełne poświęcenie – to właśnie wyróżnia się Konstantyn i jego artystów. Wszystko to sprawia, że każdy nowy show, który oferuje teatru publicznego „Satyricon” Arkady Raikin, znaczący wydarzenie w ramach kulturowego o znaczeniu krajowym, a sam teatr – naprawdę zasób kulturowy kraju i jednym z najczęściej odwiedzanych i kochany przez publiczność teatrów kapitałowych.

Jak zrobić spektakle, jak i indywidualnych aktorów swojego firmie przyznano liczne nagrody, tytuły i wyróżnienia honorowe. Szef wykonawczy, K. A. Raykin, jest honorowy tytuł, otrzymał wiele nagród i wyróżnień w dziedzinie sztuki teatralnej.

Jak dla widowni teatru „Satyricon”, jest obszerny i wielowarstwowa – od bardzo starszy widowni, często preferują sprawdzony repertuar klasyczny, do młodych i młodych gości teatru, stale wyborze występy, które są nietypowe, innowacyjne.

repertuar

Jak kiedyś w teatrze miniatur, wielu widzów przyszło na okazję, aby zobaczyć najbardziej Arkadiya Raykina, a dziś, wiele się w „Satyricon”, aby zobaczyć grę swojego syna, Konstantyna, reżysera oraz stałego szefa teatru. Niezwykle popularny solowych publiczność „Wieczór z Dostojewskiego” i „Jego głosu.”

Każdy widz przychodzi do teatru „Satyricon” Arkady Raikin na tych pomysłów czeka na wirtuoza powielenia Konstantin Raikin, towarzyszy muzyka na żywo, małej orkiestry. Raikin, w bardzo wczesnych lat, pełne siły, pragnienia, gry, pokazuje swój słynny piruet plastyczność i trwa jedną godzinę i pół publiczność one-man show.

Drugi-man show poświęcone co Dostojewski oznacza dla naszej kultury, która jest teatr „Satyricon” Arkady Raikin, opinie i odbiera najbardziej przychylny. Oprócz części „rozrywki” zawiera wspaniały monolog Konstantin Raikin, który jest koncentracja i ułożone najważniejsze myśli i cytaty z dzieł F. M. Dostoevskogo. Widzowie powiedzieć, że prawdziwie innowacyjna propozycja każdego widza do przemyślenia dzieło wielkich rosyjskich klasyków, w połączeniu z doskonałą aktor grający aktora, również przyciąga bardzo dużą liczbę odwiedzających, udając się na kasie „Satyricon”.

Jednym z najbardziej udanych wśród publicznych ofert repertuarowych teatru – „Ryszard III”, a nie tylko zasłużenie cenione, ale praktycznie wszystkie ulubionego teatru Rosji i regularnie otrzymuje bardzo dobre recenzje.

Mogą konkurować w miłości widza z nim i grać „Króla Leara” i „Money”. Duże zapotrzebowanie w play widz „Blue Monster” z ostatniego – .. „Pewnego dnia w wiosce …” wystawił siły Elena Butenko-Raikin, to produkcja dla najmłodszych Niewątpliwie sukces czeka na nadchodzącą premierę „London show” – nową interpretację „Pigmalion ”.

Plany na przyszłość

W 2017 roku planowane jest zakończenie przebudowy i modernizacji budynku, który zajmuje teatr „Satyricon” Arkady Raikin. Po ich zakończeniu nie tylko naprawione sam budynek, ale także uaktualnić wszystkie urządzenia, przedstawił najnowszy rozwój wszystkich systemów inżynieryjnych, które znacznie rozszerzają funkcjonalność i poprawić jakość występów, przynosząc im nowe możliwości.

Nawet w okresie pracy w teatrze „Satyricon” Arkady Raikin nigdy nie przestaje się podobać wierną publiczność, więc otworzył sezon w tym roku na scenie sąsiedniej Center „Planet KVN”.

Plan wzywa do budowy wielopiętrowego hotelu i 20 tysięcy metrów kwadratowych i podziemnego parkingu. Zakłada się, że 300 apartamentów zaspokoi potrzeby trupy, a reszta będzie dostępna dla mieszkańców i gości miasta.

Teatr "Satyricon" Arkady Raikin – adres

Dziś teatr znajduje się przy ulicy Szeremietiewo, zm. 8.

Struktura jest położony w jednej z najstarszych części stolicy – Marina Roscha. Dojechać metrem, siedząc na linii Lublin i jechać do stacji „Marina Grove”. To jest po podróży do Szeremietiewo Street, począwszy od 3 obwodnicy i przecina cały obszar dzielnicy Marina Roshcha. Od wyjścia z metra do teatru będzie musiał przejść trochę – dwóch kwartałów.

Można również dostać się do miejsca, od stacji metra „Riga”. Naziemne, aby dostać się do stacji w Rydze, a następnie złapać autobus numer 18 lub trolejbus numer 42 lub numer 84 i jechać do „Havana” teatru.