566 Shares 3095 views

Leo Milinder – właściciel wielkiego talentu aktorskiego. Milinder Leo Maksimovic – ojciec i dziadek Andrey Urgant Iwan Urgant

Dziś niewielu obywateli rosyjskich nie wiem popularny prezenter telewizyjny Iwan Urgant. Transmisja ze swoim udziałem, a mianowicie „smakować”, „Evening Urgant”, „duża różnica”, entuzjastycznie oglądane przez miliony entuzjastycznych widzów. Jego talent – nie przypadek, bo w mojej rodzinie, Ivan jest aktorem w trzecim pokoleniu.

Rodzice słynny showman Andrey Urgant i Valeriya Kiseleva, jak jego dziadek i babcia Leo Milinder Nina Urgant były w jednym czasie popularne ze społeczeństwem. Jego charyzma i talent Ivan jest w całości ze względu na wymienione krewni podał mu niezbędnych genów. Porozmawiajmy o słynny w drugiej połowie ubiegłego wieku aktora Leo Maksymowicza Milindere.

Jego całe życie – teatr

Milinder Lev Maksovich urodził się w 1930 roku w chwalebnym mieście Petersburgu. W rodzinnym mieście ukończył z Instytutu Teatralnego (1953), a następnie aktywnie poszukiwane sukces w dziedzinie aktorstwa.

Przez całe swoje życie, Leo Milinder pracował w teatrze. Po pierwsze, podział był w położony w centrum dramatycznym Jarosław Akademicki Teatr. F. Volkov, gdzie pracował do 1954 roku. Począwszy od tego roku, to miejsce, gdzie Milinder obsługujących ich codzienną pracę, stał Akademicki Teatr Komedii. Akimov w jego ukochanego miasta Leningradu (St. Petersburg).

Chwała nie jest długo czekać

Po zaledwie sześciu latach ciężkiej pracy Leo Milinder dowiedział się, co to znaczy być ulubieńcem publiczności. Jego umiejętności aktorskie zauważyli w sztuce „The Shadow”, który był zaangażowany w inscenizacji się Nikolai Akimov.

Od 1948 roku, tradycja została doprowadziły do zorganizowania wielka uroczystość na cześć bohatera każdego dnia roboczego w teatrze. Zdarzenia te są poważne, przygotowane wcześniej, i pokazał, że najlepsze pokoje. Wraz z Aleksiejem Savostianov i Leonid Leonidow Leo Milinder był autorem takich celebracji „skecze” przez wiele lat.

Praca w telewizji

Leo Milinder, którego biografia jest gęsto przeniknięte sztukach teatralnych, wielokrotnie pojawił się także w telewizji. Pierwszy obraz z jego udziałem, który widział publiczność, stał się dramat „Barwne historie.”

Następnie udział w dziewięciu filmach, aw trzech aktor wyraził rolę innych. Szczególnie udany był jego rola w "Masz tylko jeden" filmów (1993) "Winter Cherry 3" (1995) i "Narodowy Security Agent" (2001).

Niezbyt udane życie osobiste

Milinder miał rzadką charyzmę i subtelny, inteligentny humor. W każdej firmie, znalazł się w centrum uwagi, szczególnie przyciąga kobiety. Zdolność pięknie żartować, a tym samym zachować się odpowiednio odziedziczone Leo Milindera swojego ulubionego wnuka pomysłowy i uroczy prezenter telewizyjny Ivan Urganta.

Milinder był żonaty w życiu pięć razy, a na koniec jeszcze zostawić w spokoju. Był zbyt kochliwy, ale szlachetnym człowiekiem. Każdorazowe rozwód wszelka własność Leo zostawił żonę. Jego syn Andrzej w poszukiwaniu szczęścia rodzinnego poszedł w ślady ojca: był też kilkakrotnie żonaty. Ale wnuk Iwana po krótkiej próbie życia rodzinnego jako student od wielu lat jest w szczęśliwym małżeństwie z jego towarzysz utrwalaniu koleżanki Natalii.

Małżeństwo, które Iwan Urgant zawdzięcza swój wygląd

Lev Milinder i Nina Urgant żonaty będąc jeszcze studentem. Ich małżeństwo trwało zaledwie cztery lata. Po urodzeniu syna Andrzeja (ojciec Iwan Urgant) żyli razem przez rok. Po opuszczeniu praktycznie żadnego kontaktu, ale zawsze mówił ciepło od siebie.

Do końca nie wiadomo, dlaczego nazwa estońskiej Urgant Nina przeniosła się z mężem. Istnieją spekulacje, że w tym czasie była bardziej popularna niż jej mąż, więc rodzina wybrała bardziej głośne nazwisko.

Nina Urgant była naprawdę utalentowana aktorka. Podczas swojego życia, udało jej się zagrać ponad 50 ról filmowych. Wielu pamięta ją rolach drugoplanowych w filmie „Tiger Girl” i A co najważniejsze „Ostrożnie, babciu!” – w filmie „The Railway Station białoruskiego” i „matki i macochy”.

Śmierć i wieczna pamięć

Lev Milinder zmarł w 2005 roku Międzynarodowego Dnia Kobiet. Utalentowany aktor, zawsze pełen wszelkiego rodzaju pomysłów, aż do śmierci pracował niestrudzenie. Nawet wtedy, gdy jego stan zdrowia zaczął szybko opuścić, nie miał czasu, aby być traktowana – przez całe życie, bez śladu, poświęcił się sztuce.

Pokora i dobroć, wdzięk i subtelne poczucie humoru wykonane faworyta tego człowieka wśród swoich kolegów. Życie dało LVU Maksimovichu wielu lojalnych przyjaciół, którzy pamiętają go na długie lata. Współczesnych miłośników teatru i kina, niewiele, niestety, pamiętam utalentowanym aktorem Leo Milindera.

Dziś jednak mało kto będzie pamiętał dziedziczona od dziadka humoru, szybki dowcip i charyzmy aktora i prezentera telewizyjnego Iwan Urgant. Większe uznanie osiągnęła również syn Leo Maksimovic Andrey Urgant. Wydaje się, że informacja genetyczna w rodzinie ma duży wpływ.

Andrey Urgant – znany aktor i prezenter telewizyjny dzisiaj. Na liście programów, w którym grał rolę gospodarza, to: „Spotkania z Moss”, „Twelve” i „Egoist”. Jego aktorstwo bardzo cenione, oglądać film „Okno do Paryża”, „Voronin”, „Obsessed” i „Moja rodzina jest szalona.”

W pamięci kolegami Leo Maksimovic Milinder był dowcipny, rodzaj i nieskończenie utalentowaną osobą, ale dla tych, którzy kiedykolwiek rozważa przekształcenie jego działania, jest on zapamiętany jako wielki mistrz swego rzemiosła. I chociaż większość Lew Michajłowicz już nie żyje, jego talent mieszka z synem i wnukiem, i może rozciągać się do następnego pokolenia.