824 Shares 4423 views

Teatr „Fest”, adres Mytishchi, repertuar teatr, zdjęcia i opinie

W 2013 roku sukces teatralny „Fest” w Moskwie obchodził swoje 25-lecie. W tym teatrze profesjonalnych aktorów i utalentowanych reżyserów zachwyci publiczność wspaniałe występy.


Mytishchi Dramat i komedia „Fest”

Reżyser spektaklu próbuje repertuar rozszerzył stale. Na przykład, w dniu 10 lutego 2017 Premiera rozpoczęła „Sirano De Berzherak”, który zagra Czczony Artysta Federacji Rosyjskiej Dmitrij Polanski. Większość kwiecie na scenie to ogromny sukces, a na pewno ta premiera nie będzie wyjątkiem.

W teatrze, dyrektorem artystycznym jest Igor Shapovalov i reżyser – Igor Sokolov. Oba – utalentowani ludzie. Dyrektor teatru, jak szara eminencja: scena nie jest widoczna, ale jest bezpośrednio związane z sukcesu instytucji.

Podstawa teatrze „Fest”

Początkowo istniała jako student teatralnej agitkruzhok Uniwersytetu Leśnictwa. Ale w 1988 roku teatr „Fest” (Mytishchi) przez los dostaje status zawodowy. Jego pokój trupy otrzymał po zakończeniu „Chips” w połowie lat 90-tych. Opustoszałe miejsce, gdzie wcześniej mieścił się kino „ojczyźnie”, był domem dla młodego wówczas festovtsev – ciepłą i pewność w jego przylgnięcia do teatralnej twórczego losu.

Każda pora roku teatr jest teraz wykonuje ponad 20 występów w domu, w miejscowości Mytischi. Znana firma teatr i poza regionem moskiewskim. Ona idzie na długiej trasie całej Rosji, krajów bałtyckich, Niemiec, Białorusi, Izraela i innych.

Teatr zawsze otrzymała znaczące wsparcie z podawaniem Mytischi Komitetu Miejskiego.

Widzów reagować z ciepłem i podniecenia inscenizacji ulubionych artystów. Po tym wszystkim, nawet wtedy, gdy budynek teatru spłonął, ludzie nadal oglądać swoje ulubione grę z kulturą miejską na dom sceny.

Urzędnicy miejscy próbowali jak najszybciej przywrócić komfortowe scenie i garderoby dla aktorów potrzebne. To jest „rury ogień, woda i miedziane” znanych artystów teatru z pierwszej ręki.

ministrowie Melpomene

Bez dyrektora artystycznego wyjątkowej odporności i talentu Igor Shapovalov taki wspaniały teatr nie mógłby istnieć. To właśnie on zaproponował pomysł w 1984 roku, aby stać się kreatywny zespół i ustawić niezależnie dzieła wysokim stylu literackiego na scenie.

Wszystkie 14 osób, które są w jego zespołu studenckiego otrzymał po zakończeniu Wydziału Leśnego Uniwersytetu aktorskiej w 1990 roku w tym samym tempie – doświadczony reżyser i pedagog Semenu Barkanu.

A w 95-m ukończył już zebrane jeden, profesjonalnie przygotowany przez grupę teatralną. I pod kierunkiem wiernych i silnego ducha kuratora – Igor Shapovalov, zaczęli ich ciężką karierę, a nawet dostał budynek, który rząd komunalnych został przywrócony i przygotowywane dla potrzeb teatru. Było to tuż po jednym z występów z udziałem szefa dzielnicy Mytishchi – Anatolij Astrahov.

Kiedy obchodzimy 25. rocznicę słynnego Region Moskwa „Fest” (teatr, Mytishchi), plakat zawierał wszystkie znak dla podniesienia zespołu, zaczynając od najlepszego debiutu. Najlepszy dramat, tak kochany przez publiczność – to „Pod niebem Paryża”, który jest jednym z najstarszych w repertuarze trupy, „pomysł”, wystawiając sztukę przez Michaiła Bułhakowa.

W 2015 roku była to premiera spektaklu „Wśród gości w jego koszulce” D. Charmsa. Ta praca – również przedmiotem dumy zespołu. Po tym wszystkim, wiele nowoczesnych teatralnych widzów zazwyczaj mają w swoim repertuarze przynajmniej jedno działanie opiera się na tej wyjątkowej plakatu. Nie tylko dyrektorem artystycznym, ale w ogóle cała firma jest bardzo kochający i nowoczesny dramat, i klasyczny. Dlatego festovtsev teatr, z pełnymi szacunku uczestników można wymienić Melpomena muzę.

Stałe firma

Teraz teatr ma 28 aktorów. Podstawą trupy tworzyły bardzo zdesperowanych 14 absolwentów Instytutu Leśnictwa, którym udało się pozostać razem, mimo wszystkich trudności na drodze. Wszyscy ci ludzie lubią iść na scenie, aby zachwycić publiczność z jego gry.

w towarzystwie młodych i kreatywnych ludzi jest tam również. Młodzi aktorzy – przyszłość instytucji jak Teatr „Fest” marki nie jest w stanie zredukować prędkość poruszania się do przodu z rozwojem. Najprawdopodobniej w przyszłości, tylko zdobywał doświadczenie i znaleźć nowych utalentowanych artystów.

Około 30 produkcjach – to inicjatywa młodych talentów. Młody aktor Philippe Efimov otrzymał stypendium rządu miasta dla nowego projektu młodzieżowego „SashBAsh. Wieczny post „na produkcie w wierszach poety Aleksander Nikołajewicz Bashlacheva. F. Efimov otrzymał stypendium od szefa dzielnicy Mytishchi. Drugi najmłodszy stypendium był Dmitry Skotnikov dla inscenizacji niezwykły spektakl „Pocałunek władzy” na podstawie historycznej sztuce amerykańskiego dramaturga Jamesa Goldmana „Lew w zimie”.

przywódcy

Dyrektor teatru „Fest” nadal jest Igor Sokolov, który, nawiasem mówiąc, w swoim wolnym czasie, a nawet farby umieszcza je w Mytishchi galerii. dyrektor artystyczny trupy – ten sam Igor Shapovalov, za który wielu znakomitych produkcjach. Szef trupy – Dmitrij Polanski, teatr artysty – Irina Titorenko. I wiele innych osób odpowiedzialnych za skoordynowanej pracy przedsiębiorstwa i błyskotliwej grze.

Igor Shapovalov trzymał pracowników w ciągu roku i prawie tak gorąco płomieniach twórczych pomysłów, a także ponad 25 lat temu.

Urodził się w 1960 roku w Kazaniu. Był przywódcą młodzieżowego teatru amatorskiego w Instytucie Leśnictwa; to on uderzył swoją drogę w świecie rzeczywistym zespołem profesjonalnym teatrze. Wyreżyserował takiego dramatu w jego już utworzyło teatru jak: „Trudno być Bogiem” (na podstawie powieści braci Strugackich), „zapomnieć Herostrates” (wspólnie z nauczycielem Semenom Barkanom); W 2002 roku wyreżyserował spektakl „plaga na obu waszych domach” (G. Gorin), i wiele innych dzieł swego włączone do repertuaru teatru „Fest” (Mytishchi). Ponadto, również odgrywa ważną rolę w wielu z tych produkcjach, w roli głównej, a to zaszczytne Artysta Federacji Rosyjskiej.

Festiwal "Moscow Nights"

Festiwal w Mytischi „Moskwa Nights” została założona w 2003 roku. On jest międzynarodową, w ciągu lat swojego istnienia, udało się uzyskać status forum najlepszych teatrów w Rosji i za granicą.

W październiku 2016 roku odbyła się na 5 miejscu w festiwalu rzędu, gdzie rola jury słynęli krytycy teatralni. Po zakończeniu trupy były przyznawane w takich nominacji:

 • najlepszy aktor pierwszy plan (sekundy);
 • najlepsza aktorka pierwszy plan (sekundy);
 • Najlepszy reżyser;
 • Najlepsze wykonanie małego formie;
 • Najlepsze wykonanie dużej formie, et al.

Dla Mytishchi teatru, ten festiwal ma wielkie znaczenie. Było to szczególnie ważne dla trupy „Fest” zdobył główną nagrodę w nominacji „najlepsze wykonanie małej formie.”

Może następnym razem festiwal z romantycznym i znaczącej nazwie „Moskwa Nights” będzie zapraszać uczestników z różnych miast i krajów. Po scena może pokazać występy nie tylko w języku rosyjskim, ale również w innych językach. Na przykład, w 2016 roku był teatr Hiszpanii – Atalaya Teatro, aw 2007 – Teatr L'Enfumeraie z Francji wykonane z konkurencją.

Goście w teatrze

Mytishchi Teatr zawsze chętnie gospodarzem twórczego gościa. Wiele znanych aktorów przyszła mówić do publiczności Mytishchi. Raz na wizytę do mieszczan przyszła słynna piosenkarka Joan Bichevskaya ZSRR.

A w 2017 roku, 28 lutego występ artystyczny z okazji rocznicy poetę Vadim Żuk. Poeta wydał 5 książek poetyckich, i, najwyraźniej, jego twórczość nadal rozwijać. Aktorzy teatru zagra na przedstawieniach etap jubileuszowych. Jak każdy scenarzysta, Vadim Żuk inscenizacja jego sztuki będzie najbardziej wspaniały prezent od kolegów artystów.

najlepszy dramat

W teatrze „Fest” (Mytishchi) przez 28 lat pracy już prowadzone wiele występów. Obecnie istnieje ponad 30. Oznacza to, że każdy aktor jest rozplanowany na scenie, a w latach wspólnej pracy odkrywa talenty tych ludzi.

Wśród tych produkcjach są znane:

 • "Małżeństwo" – spektakl N. V. Gogolya.
 • „Orka” Tołstoja.
 • „Zabójstwo Gonzagi” N. Yordanov.
 • „Bat” – na podstawie operetki Johanna Straussa.
 • "Myśl" przez L. Andreev.
 • "Małżeństwo Bal'zaminova" Ostrovsky.
 • "Inspektor" I. S. Turgeneva, reżyser – I. Hvatskaya.
 • „Romeo i Julia”. W Szekspira.
 • „Kiss władzy.” D. Goldman.
 • „Pod niebem Paryża” – Kalman operetki.
 • „Violet Montmartre” i inne.

A także w teatrze widzowie uwielbiają oglądać komedię gejów Claude Magnier – „Oscar”. Ta wspaniała komedia znana jest wszystkim, a jednak znowu i znowu chcą szczerze śmiać się z bohaterami.

Podmioty takie podmioty "Fest" teatr Igor Bondarenko Tatiana Polyanskaya i Haprov S., A. Barsukov, Osipov et al.

Oraz w spektaklu „Solntseliky” opartego na sztuce wielkiego Michaiła Bułhakowa „Cabal hipokrytów” w pełni zaangażowany całą firmę.

Kolejny pokaz dla młodego pokolenia – jest stworzenie dyrektora Ekateriny Korabelnik – „ożenić później umierają wcześnie” Premiera odbyła się w kwietniu 2015 roku. Sednem pracy wydajności Edward Radzinski. To historia-spowiedź zagmatwane kobieta, która kocha człowiek zdesperowany i sprzeczne. Rola aktorki kobieta bawi Ludmiła Lobanova.

Człowiek, który postanowił połączyć swój los z taką kobietą, być trudna droga. Odgrywa swoją rolę Farid Halyapov. A rola charakterze zbiorowym, przedstawiających głosów, odgrywa Igor Kalagin. Wszystkie trzy z nich mają tytuł zaszczycony artystów regionu Moskwie i grać w spółce w 1989 roku po ukończeniu Wyższej Szkoły Teatralnej Shchepkin.

Teatr „Fest” (Mytishchi) prezentuje się jako centrum rozrywki i kultury, która jest równie zadowoleni zarówno dzieci jak i dorosłych.

Teatr „Fest” dla dzieci

W Nowym Roku święta nie są zapomniane teatru „Fest” i rozrywki dla dzieci. Dla miłośników sztuki i młodych rodziców umieścić bajkę „bałwanki szkolnych” (w oparciu – opowieść A. Usachev) i na okruchy – 3 lata – „Boże cuda na skraju lasu” bajka

Do formułowania projektu, dawcą radości dzieciom, wręczył nagrody dla wiodącego aktora nominalna D. Polyansky, który jest również jednym z liderów.

ceny biletów

Ile jest wizyta w teatrze „Fest” (Mytishchi)? Ceny biletów zależą gdzie gra i to, co w rzeczywistości, wydajność zostanie dostarczona; jak długo to będzie trwało. Na głównych bilety na scenie są droższe – od 400 do 900 rubli. Na scenie kameralnej cenie – od 550 do 780, a dla dzieci są takie ceny – od 300 do 500 rubli.

Jak dostać się do teatru

Ci, którzy nie byli w teatrze, nie zaleca się go przegapić. Gdzie to jest? Dzięki nowoczesnej GPS, aby znaleźć obiekt jest prosta: teatr „Fest” (Mytischi), adres: ul. Shcherbakova, 6a, Moscow region, Mytischi.

Aby się tam dostać, można wziąć taksówkę – to przyniesie bezpośrednio do przystanku, który jest nazywany – „”, „Teatr” Fest Pamiętaj, aby odwiedzić to wyjątkowe miejsce, nie pożałujesz.