589 Shares 5243 views

Wielki Mur – Hover opinie mówią same za siebie

Chińskiej marki Great Wall – jeden z najdłuższych na rynku rosyjskim. W 2011 roku firma wydała nowy model – Hover H5. Ten samochód jest wersja luksus dość dobrze znana w Rosji, Great Wall Hover, przeglądy, który jest zawsze dodatnia. Urządzenie ma nowy design, wygląd zewnętrzny, ulepszone wnętrze oraz dwa mocniejsze silniki. W przebraniu SUV zmniejszyła brutalności, a naprzeciwko jest trochę jak w H5 Teraz pojazdów Mazdy. Za nowy zderzak, drugą klapy tylnej, a także nowych opraw oświetleniowych. Nowy zestaw zwiększyły całkowitą długość urządzenia prawie 3 cm, a szerokość – centymetra.

Aktywowanych H5 pojazd może być wyposażony w silnik benzynowy o pojemności 2,4 litra, przy wydajności 136 KM lub turbodiesel pojemności 2 litrów w 150 „koni”. Oba silniki są agregowane w standardzie 5-biegowa manualna, natomiast wersja diesel jest dostępny z 5-biegową automatyczną.

Ceny dla chińskiego SUV się w przedziale od 700 do 825 tysięcy rubli. Najdroższe to akcesoria najwyższej półki Great Wall Hover H5 diesel, przeglądy, które, nawiasem mówiąc, jest bardziej pozytywny niż odpowiedniki z silnikiem benzynowym. Pomimo faktu, że Chińczycy są stale podnoszą swoje produkty, przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnych cen, problemy z jakością pozostają. Fit części ciała jest dalekie od ideału: luki zbyt duża, czasami nierówna. Pokrywa bagażnika ma zamknąć z wielkim wysiłkiem. Są też inne, mniejsze, ale denerwujące wady.

Salon stał reprezentacyjny i trochę bardziej wygodne, zmieniła tapicerki krzeseł i sufitu. Na kierownica pojawiła przyciski telefon i radio. Pouczające i stał się zestaw wskaźników. muzyka konwencjonalny zastąpiony dogodnym zrusyfikowanych system multimedialny z ekranem dotykowym i systemem audio głośniki teraz nie grzechotka podczas dodawania objętości.

Jednak nie wszystkie tak gładko. Szczegóły twardego plastiku nie zawsze jest dobrze dopasowane do siebie, uszczelniania włosie, uchwyt wiszący support wałek lędźwiowy, komputer pokładowy bez unoszą się, a klimatyzator był nieskuteczny w upale. Z widocznością porządku: cienkich słupków, imponujące lusterka zewnętrzne i lusterko kamera z Parktronic ułatwiają manewrowanie SUV. Dobre rzeczy i pojemność, ponieważ Great Wall Hover H5 z pewnym komfortem mogą pomieścić 5 osób i cały swój bagaż. A jeśli poszerzyć tylne siedzenia, chiński SUV przestaje prawie do domu na kołach.

W ruchu Najedź przyspieszony i przyspieszenie Stony trwa około 13 sekund. Podwozie pojazdu jest też, że to urządzenie nie jest przeznaczone do szybkiej jazdy. SUV mocno swingujące na nierównym bruku, ciało się trzęsie wszystkie dziury, kierownica jest pozbawiony treści informacji i poleceń sterowania samochód reaguje z opóźnieniem.

Ale jest to niezbędne, aby przesunąć w dół z asfaltem jak obraz zmienia się dramatycznie. W Hover wiele narzędzi do przezwyciężenia offroad: potężna rama, ciągła tylną oś, duże koła i zawieszenie przenosi innych. Nieprzenikniona zawieszenie SUV niematerialną jakość dróg i liczbę uderzeń: przesunąć wąwozu, PIT lub wspiąć się na wysoki krawężnik – dla Hover to łatwizna. SUV jest gotowy do przyjęcia i „kąpieli w błocie”, najważniejsze – nie iść do frank bagna. To właśnie z tych cech Great Wall Hover opinie pomocne, ponieważ, jak wszyscy wiemy, Rosja nie może pochwalić się ich dróg.

Jaki jest werdykt? Samochód jest tkana sprzeczności: jest odpowiedni sprzęt, jednak nierówny jakości, odpowiedni potencjał, ale niskim poziomem komfortu, dobry przekroju, lecz słaba silnika. Samochód jest dostępny nie jest to pierwszy rok, w Great Wall Hover pozostają dobre ze względu na niską cenę i całkowitego braku konkurencji, które mogą konkurować z kursorem na ich właściwości konsumpcyjne. Co o Great Wall Hover opinie mówią same za siebie, wystarczy spojrzeć na niego.