563 Shares 2213 views

Przegląd hatchback "Svift Suzuki"

Subcompact hatchback „Svift Suzuki” ukazał się w ostatnim czasie na rynku krajowym, ale w tym krótkim czasie udało mu się wygrać dużą popularnością wśród naszych kierowców. Co najciekawsze, nowość posiada szeroką gamę silników, a cena nie jest tak niska. Pytanie – dlaczego „Svift Suzuki” w taki popyt na rynku światowym? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dowiesz się z tego artykułu.

powierzchowność

Pojawienie się hatchbacka jest sporo do czynienia z globalnym giganta auto – „Mini Cooper”. Cóż, jeśli spojrzeć na „Swift Suzuki” w profilu, to jest w ogóle możliwe, aby pomylić go z brytyjskiego przemysłu cud samochodu: posiekaną dachu płaskiego układu, tylny spoiler, światła hamowania, krótkie zwisy, płaski kaptur i nawet podobny kąt tylnych drzwi. Pojawienie nowość naprawdę wygląda jak „Mini”, ale jednocześnie nie należy zapominać, że „Suzuki” jest kilka razy tańsze naglamurennogo „Cooper”, a to naprawdę jest to ogromny plus.

salon

A jeśli nie nowość w coś podobnego do „brytyjski”, a mimo to ma wiele markowych „żetonów”. Jednym z nich jest to, że kierowca może dostać się do wnętrza bez użycia kluczyka. Dzięki systemowi elektronicznej jednostki natychmiast reaguje na pęku kluczy, który jest w kieszeni właściciela, i automatycznie otwiera drzwi dla niego. Jeśli chodzi o wnętrze, został zaprojektowany dla ludzi, którzy cenią sobie przede wszystkim komfort. Oczywiście, wiele różnych systemów elektronicznych i „sztuczek” nie jest tutaj, ale wciąż komfortowy fotel kierowcy, mały, 3-ramienna kierownica ze sterowaniem audio, znajdujących się obok przycisków i kontroli klimatu sprawiają, że podróż naprawdę wygodne. Jeszcze dotyczące ergonomii poważne uwagi na autoEXPERT powstało.

"Suzuki Swift" – Specyfikacje silnika

Pojazd początkowo zaopatrzony w silnik benzynowy, który ma pojemność 92 koni mechanicznych i objętości roboczej 1.3 litra. Nawiasem mówiąc, silnik „Suzuki Swift” rozpoczął również bez klucza. Funkcja ta może pochwalić się prawie brytyjskim „Mini”. Dzięki ciężkiej pracy inżynierów-opiekunów, jednostka ta jest bardzo cicha, dobrze, w kabinie jego szum nie jest słyszalny. I jest wyposażony w pięć-kroku „mechaniki” lub „automatyczne”. Ale co tam są różne silniki mogą być wszystkie takie same, „Svift Suzuki” jest dość oszczędny pod względem zużycia paliwa. Do „setki” 92-moc silnika pochłania maksymalnie 8,7 litra benzyny w cyklu mieszanym.

cena

Minimalny koszt nowego hatchbacka „Svift Suzuki” rozpoczyna się od znaku 560 tysięcy rubli. Za tę cenę nabywca otrzyma sterowanie elektrycznym kierownicy, klimatyzacja, podgrzewane lusterka i fotele oraz szyb. Najdroższe urządzenia, wyposażone w sprzęt audio przyciskami sterującymi na kierownicy, a także własnego stopu zamontowanych na felgach będzie kosztować nie mniej niż 640 tysięcy rubli.

Jak widać, mimo że hatchback ma wystarczająco dużą wartość dla atrakcyjnej konstrukcji i wygodnej kabiny wyższej cenie można mu odpuszczony.