556 Shares 6117 views

Jak zdobyć głównego na „Android 4.4.4”

Dość zabawny usłyszeć stwierdzenia przekonało mężczyznę, który niedawno stał się dumnym posiadaczem nowego urządzenia mobilnego, że nigdy nie będzie instalować aplikacje, aby uzyskać uprawnienia dostępu administratora. W większości przypadków, to idzie trochę czasu i pilnie strzeżone przez gadżet jest nie tylko rutirovan ale mocno ustawiony. Oczywiście, w tym przypadku mówimy o systemie „Google” zamiast iOS. Jaki jest główny na „Android 4.4.4”, a także każda inna wersja?

Coś, co nie każdy wie

Wiele osób uważa, że system operacyjny z „Google”, który otrzymał nazwę dźwięczny „Android” to coś zupełnie nowego, coś na rynku nie było.

W rzeczywistości, jest ona oparta na popularnym w pewnych kręgach „Linux”, który działa w oparciu o jądro tzw maszyna wirtualna „Java”. Nietrudno się domyślić, że niektóre funkcje podstawowego „przeniesiony” rozwiązanie systemowe dla urządzeń mobilnych. W szczególności, co się stało z prawami dostępu do niektórych części napędu. Tak więc, w celu zapewnienia integralności i bezpieczeństwa, użytkownik pracuje w trybie normalnym, nie wolno wprowadzać żadnych zmian w strukturze plików katalogu głównego. W obrębie każdego gadżetu jest napęd flash, który zawiera system operacyjny. Jeśli właściciel chce zmienić coś w tych wewnętrznych sekcji, musi najpierw uzyskać uprawnienia root „Android 4”, który otwiera tę okazję. Wszystko to dotyczy wszystkich wersji, od najstarszego do najnowszego 6,0. Członkowie „Linux” jest bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tej funkcji. Teraz jednak, konieczne jest, aby zrozumieć i właściciele „Android” -gadzhetov.

ukryte możliwości

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że aby dokonać zmian w systemie ogólnie nie jest wymagane. Jednak tak nie jest. Okopowe prawa „Android 4.0.4” można usunąć „extra”, według właściciela aplikacji. Należą fabryczne linki do różnych sklepów; optymalizacja, uszkodzenia, z których więcej niż dobry (Battery Doctor); niewygodne klientów poczty, i tak dalej. Nie tylko zajmują cenną przestrzeń dysku, ale również często rozpocznie się automatycznie, działa „w tle” i, w konsekwencji, zużywa część mocy obliczeniowej.

Korzeń na „Android 4.4.4”, oprócz powyższego, umożliwia poprawnie uruchomić większość programów antywirusowych, a ważne jest, aby pracować z programem Kopia zapasowa Titanium, które mogą ocalić niestandardowych aplikacji i ich danych, przywracania, jeśli jest to konieczne.

Niuanse uzyskania prawa dostępu użytkownika root

Operacja ta, niezależnie od wersji systemu operacyjnego, w oparciu o instalacji specjalnym pliku – exploit, odblokować wymaganych funkcji, w rzeczywistości, dostarczając użytkownikowi z uprawnieniami administratora, jeśli zwracamy się analogią z Windows. Taki plik i zainstalować program może być postrzegany przez niektórych jako zagrożenie dla systemu antywirusowego, ze wszystkimi jej konsekwencjami. Dlatego coraz na root „Android 4.4.4” ochrony powinny być ostrożnie off.

Często zdarza się, że próba korzystania z nowej wersji programu rutirovaniya prowadzi do negatywnego wyniku, ale poprzedni doskonałą pracę. Na tej funkcji należy zawsze pamiętał.

Po uzyskaniu praw dostępu dzięki zastosowaniu oficjalnych aktualizacjach otrzymanych „OTA” do powstrzymania, a w niektórych przypadkach późniejsze problemy z wydajności urządzenia.

Trwałe usuwanie aplikacji systemowych, a nawet „ekstra” nie powinno być. Im lepiej do „zamrożenia” w użyciu zapasowa Titanium. W tym przypadku można zawsze powrócić do pierwotnego stanu systemu, aby przywrócić menu ustawień fabrycznych. Jednakże, „Droga” nie można usunąć w ten sposób.

Na koniec należy podkreślić, że czasami próbują rutirovaniya prowadzi do konieczności migać urządzenie, przywracając jej wydajność. Procent „szczęśliwców”, którzy mają podobny stało, dość małe, ale one istnieją.

instrumenty

Podjąwszy, aby uzyskać główny na „Android 4.4.4”, konieczne jest, aby określić kolejność, w jaki sposób rozwiąże zadania. Tak więc, jeśli masz oficjalny firmware dla programu Flash narzędzie, które składa się z pliku Recovery.img można migać wersję niestandardową (rzemieślników stworzony specjalnie dla tego urządzenia). Następnie, przytrzymując rocker głośności i przycisk zasilania, przejść do powłoki „rekaveri” i użyć go do zainstalowania wstępnie umieszczony na SuperSu.zip plików karty SD. Po ponownym uruchomieniu komputera, gadżet będzie rutirovan.

Poniższa metoda – użycie programu KingRoot. Musisz podłączyć bezprzewodowy dostęp do Internetu, zestaw określony program i uruchom go. Jeżeli wniosek zostanie znaleziony w sieci dopuszczalne wykorzystać rutirovanie będą produkowane. Użytkownik musi tylko kliknąć dwukrotnie przycisk potwierdzenia. Wszystko inne jest automatyczna. Z wynikiem negatywnym, można spróbować i Root360 KingoRoot, którego stosowanie nie różni się od powyższych programów.

Kolejny mocny procesor, o której warto wspomnieć – to Framaroot. Po instalacji trzeba wybrać tryb SuperSu i którekolwiek z proponowanych metod. To jest w porządku, jeśli nie odgadnąć, za pierwszym razem – jeśli algorytm jest wyzwalany komunikat o udanych rutirovanii z prośbą o ponowne uruchomienie komputera. Dostęp do internetu nie jest wymagana dla Framaroot.