509 Shares 1124 views

Jak wpisać do rejestru w systemach operacyjnych Windows?

Rejestr C w Windows tylko zaawansowanym użytkownikom znajome z komputerem. Wynika to tylko z faktu, że zwykły użytkownik musi iść do niego nie. Rejestr systemu Windows – specjalnej bazie danych, zbudowane w sposób hierarchiczny, zawierają ważne informacje dotyczące systemu operacyjnego i programów. Ten typ definicji daje się Microsoft jest zaangażowany w rozwój systemu Windows oraz powiązanych programów. Jak wpisać do rejestru i rozwiązać jakiś problem postawił przed nim? Ale wszystko po kolei.

Rejestr przechowuje dane na podstawie których system Windows działa prawidłowo. Na przykład, dane, takie jak zbieranie profilu użytkownika ustawień komputera, informacje o programach, które są zainstalowane, typów plików, które są otwierane przez tych samych programów, a ponadto wszystkie ustawienia folderów są również przechowywane w bazie danych. Teraz już rozumiem, co ogromne ilości informacji, które zawiera w sobie, jak ważna jest klarowność jego wypełnieniem. To dlatego, że dokonał błędnej sposób zmiany mogą wpłynąć na śmiertelnie cały system operacyjny, aż do jego całkowitego zaniku, dla zwykłych użytkowników komputerów, aby wejść w rejestrze nie ma sensu. Ale dla tych, którzy nadal chcą spojrzeć na ten problem, będziemy kontynuować. Jak wpisać do rejestru, aby zmienić jego parametry? Więcej na ten temat później.

Tylko jedno uruchomienie systemu operacyjnego zapewnia, że występują tysiące zapytań do rejestru. I musimy zrozumieć, że podczas pracy przy komputerze jest liczba zgłoszeń rośnie! W celu zapewnienia sprawnego przebiegu procesu, twórcy zoptymalizowany dostęp do bazy danych ze względu na fakt, że niektóre z jego bloków są przechowywane w pamięci RAM. Znana jest mieć większą pojemność niż dysk twardy. Jak wpisać do rejestru w systemach operacyjnych Windows? Jest to dość proste zadanie, ale korekta punktów bazowych powinny być na podstawie pełnego zaufania w swoich działaniach.

Instalacja oprogramowania ustawień systemowych aktualizacji, należy zmienić parametry jednego folderu – prowadzi to wszystko, zmiana lub usuwanie wpisów w rejestrze, czyli praca z listy trwa przez cały okres funkcjonowania komputera. Dlatego to podstawa – jest to jeden z najbardziej centralnych miejsc, które zapewnia system operacyjny.

W celu wejścia do rejestru, trzeba otworzyć narzędzie „Run”. Można to zrobić poprzez menu „Start”. W małym oknie wpisz słowo „regedit”, a następnie pojawi się windose rejestru. Jest on podzielony na kilka miejscowych osiedli, każda gałąź zawiera informacje z różnych obszarów systemu operacyjnego. Na przykład, jedna zawiera informacje o zarejestrowanych zbiorach, drugi składa się z informacji odnoszących się do profilu użytkownika powinna zawierać wszystkie ustawienia parametrów sprzętu komputerowego. Z grubsza, jaki rodzaj podziału jest odpowiedzialny za to, co można uzyskać poprzez proste przełożenie słów wejściowych , które pojawiają się w tytule gałęzi.

Jeśli ustawisz na temat edytowania rejestru, należy zachować ostrożność: jeden zły ruch i system operacyjny może się nie powieść. Dlatego kilka razy pomyśleć, zanim coś zmienić. Mam nadzieję, że ten artykuł pomógł odpowiedzieć na pytanie: „Jak wejść do rejestru”.