276 Shares 1786 views

Rozwiązanie: „w pamięci urządzenia Za mało miejsca.” Google Play i jej błędy

Instalując na swoim gadżecie wiele zastosowań codziennie, grozi do czynienia z problemem, który ma wpływ wiele już. „Za mało miejsca na urządzeniu” – Google Play może pewnego dnia dać mu wiadomość. Co robić? Przedstawimy Ci kilka technik, aby rozwiązać ten problem.

Przestrzeń dyskowa

Zanim przejdziesz do lektury artykułu, upewnij się, że Twój gadżet w ogóle pozostały puste miejsca. Być może po prostu nie zauważył informacje brzmiało całą pamięć urządzenia.

Aby to zrobić, przejdź do menu głównego telefonu. Następnie wybierz „Ustawienia”. Po tym, spojrzeć na linii „pamięć” i tapnite na nim. okno otworzy się przed tobą, w którym grafika pojawi się przed tobą całą pamięć w telefonie. Po tym, masz dwie opcje, jak radzić sobie z problemem Google Play „Za mało pamięci …”.

  1. Czyszczeniem. Wystarczy usunąć stare i niepotrzebne dane. Przenoszenie zdjęć i filmów, którzy chcieliby zapisać na komputerze. Czyste aplikacje nieużywane przez dłuższy czas.
  2. domyślny wpis. Jeśli masz gadżet ma dodatkową kartę pamięci, która ma dużo miejsca, można po prostu zmienić pozycję „show” i określ wymiennych pamięci jako podstawowej. Telefon będzie pobrać i zainstalować aplikacje już na nim, zamiast wypełniania wnętrza.

Jeśli wszystko sprawdzone i pamięć w urządzeniu jeszcze w obfitości, ale Google Play mówi, „Out of memory”, jak poprzednio, to prawdopodobnie jest jakiś wewnętrzny błąd. Spróbujmy sobie z tym poradzić.

delikatny sposób

Pierwszą rzeczą, którą trzeba usunąć tymczasowe pliki aplikacji. „W pamięci urządzenia Za mało miejsca” – Google Play daje ten komunikat jeśli bufor osiągnął limit. Pomimo faktu, że ilość danych przechowywanych w pamięci aplikacji, nieograniczona, awarie mogą wystąpić po przekroczeniu pewnej liczby.

Przejdź do ustawień i przejść do „Aplikacje”. Dotknąć Google Play na liście i wpisz go. Zatrzymać program i usunąć dane i pamięć podręczną. Taką samą procedurę należy powtórzyć dla użytkowego Google Service Framework.

Po wszystkich wykonanych operacji ponownie uruchomić urządzenie. Czasami może być konieczne, aby usunąć wszystkie aktualizacje Google. Odbywa się to w tym samym menu jak usunięcie pamięci podręcznej. Jeśli cała procedura nie pomoże, przejdź do następnej metody.

Aby zresetować telefon

Następnie metoda obejmuje kilka technik. Fakt, że to stwierdzenie nie pasuje do wszystkich. Jesteś niezwykle użyteczne tak zwane prawa korzeniowe.

Tak więc, jeśli komunikat: „w pamięci urządzenia Za mało miejsca” – Google Play daje go w swoim gadżetem, można spróbować przywrócić wszystkie dane tymczasowe w pamięci.

  • Aby to zrobić, trzeba wejść w menu inżynieria devaysa. Aby to zrobić, należy wyłączyć telefon całkowicie, a kiedy go włączyć, naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przycisk zasilania i głośności (+). Musisz pozycję „wipe partycji cache”. Stamtąd przejdź do „Advanced”. Ostatnią rzeczą, którą trzeba – to „Wipe Dalvick Cache”. Następnie zrestartuj gadżet, a następnie przetestować.

Jeśli ta metoda nie pomoże, nie masz wyboru, ale aby przywrócić wszystkie ustawienia do ustawień fabrycznych. Istnieją dwa sposoby, aby to zrobić.

  • Przejdź do ustawień telefonu. Wybierz "Backup & Reset". I chcesz nam wybrać „Reset”. Telefon powróci do stanu pierwotnego, jak to było od razu po zakupie.
  • Jeśli nie można uruchomić gadżet (zapomniałeś hasła, na przykład), można użyć ponownie menu inżynierskiego. Tylko że tym razem będzie trzeba kliknąć „Wipe danych” lub „Factory Reset”.

wniosek

Niezależnie od tego, którą drogę wybrać, aby rozwiązać ten problem, należy przestrzegać wszystkich zasad bezpieczeństwa. Powrót do tej pory, jeśli coś pójdzie nie tak, zawsze można przywrócić stan pierwotny.

Jednak podczas korzystania przywrócić ustawienia fabryczne, należy zachować ostrożność. Po przywróceniu z kopii zapasowej wszystkie problemy można wrócić, a nie będziesz znowu z klasyfikacją „Za mało miejsca na urządzeniu.” Google Play będzie musiał być zresetowane.