566 Shares 4794 views

Dodatek "Get systemu Windows 10" – usunąć. Jak usunąć powiadomienie „Get systemie Windows 10”

Po opublikowaniu najnowszych systemów operacyjnych „» systemie Windows 10, wszystkie komputery w oparciu o «Siedem» i powyżej, podłączonych do Internetu został automatycznie zainstalowany mały narzędzie o nazwie GWX, oferując użytkownikowi modernizacji istniejącego systemu. Ale to nie było wszystko pasuje. Ale w zasobniku systemowym pojawiła się ciągle „wisi” „Get ikonę systemu Windows 10”. Usuń samo zgłoszenie i komponenty, które spowodowały jego wygląd, to jest dosyć proste. Rozważmy podstawowe i proste techniki.

Przypomnienie o „dziesiątkach” ustawienie w zasobniku systemowym: co to jest i dlaczego jest tam?

Przed przystąpieniem do problemu jak usunąć ikonę „Get systemu Windows 10”, należy rozważyć przyczyny jego wygląd.

W tym przypadku nie może być kilka. Jest prawdopodobne, że użytkownik początkowo po rejestracji na stronie internetowej Microsoft postanowił spróbować nowych „systemów operacyjnych” w pracy. W rzeczywistości, po utworzeniu konta lub za pomocą istniejącej instalacji nowego systemu jest to, że użytkownik jest pierwszy w kolejce, aby pobrać pakiet instalacyjny.

Z drugiej strony, gdy system jest Aktualizacje automatyczne systemu Windows od wersji 7, po zainstalowaniu wszystkich wymaganych pakietów i aktywnym GWX Service (Get system Windows 10). W tym przypadku też nie jest nieustannie wisi przypomnienia „Get systemu Windows 10”. Jak usunąć? System Windows 7, na przykład, oferuje jedne z najważniejszych decyzji. Natychmiast, możemy zauważyć, że jest to dość proste, a użytkownik nie będzie musiał „wejść” w rejestrze systemu Windows lub edytować ustawienia zasad grupy. Jak to się mówi, wszystko jest dużo bardziej prozaiczna.

Jak usunąć powiadomienie „Get systemie Windows 10” z widocznej części zasobnika systemowego?

Więc najpierw analizujemy najprostszy sposób na pozbycie się uciążliwego ikony. W tym przypadku, trzeba kliknąć na przycisk z ikoną trójkąta w zasobniku systemowym, aby wyświetlić ukryte ikony.

Teraz jest niewielka. Usuń ikonę „Get systemu Windows 10” w zwykły przeciągnij go do ukrytych powiadomień. To wszystko. Jednak warto zastanowić się, że ta metoda jest odpowiednia tylko dla bardzo ikonę, która jest wywoływana, nie paskudztwo. Będzie to po prostu ukryte, ale gdy przychodzi czas kolejka pobrać dystrybucję i instalację systemu, zostanie on ponownie uruchomiony i wyśle ostrzeżenie.

Ustawianie obszaru powiadomień

Ikona „Get systemie Windows 10” mogą być usunięte, a drugi, przynajmniej prosty sposób. Aby to zrobić, trzeba dostosować elementów wyświetlanych w obszarze powiadomień.

W tym celu kliknij prawym przyciskiem myszy na pulpicie i wybierając Properties, która jest następnie przejść do ustawień parametrów. We wszystkich tych usług zostaną określone okno pop-up, które są już dopuszczone do wydawania powiadomienie o szczególnych działań i możliwych działań związanych wyświetlania wiadomości.

W tym przypadku usługa znajduje GWX i po prostu wybrać ikony ukrywa. Po tym, zapisać zmiany. Ale znowu, ta metoda usuwania ikonę usługi nie jest nieaktywne, ale po prostu ukrywa, podobnie jak w pierwszej wersji. Wraz z nadejściem okresu serwisowego instalacja rozpocznie się automatycznie.

Jak usunąć aktualizację „Get systemie Windows 10”: najprostszy sposób

Ale oto, co zrobić, jeśli użytkownik ma takie same „siedem” lub „osiem” dla własnych powodów, nie chcą produkować uaktualnić system? Może ona początkowo nie podoba, sądząc po opiniach użytkowników może, użytkownik po prostu przyzwyczaić się do jego „poniekąd” i nie chcą niczego zmieniać, ale nigdy nie wiemy.

W tej sytuacji usługa „Get systemie Windows 10” eliminują konieczność korzystania z funkcji aktualizacji systemu. Fakt, że jest on zainstalowany na komputerze jest aktualizacja.

Idź do centrum aktualizacji systemu przy użyciu standardu „Panel sterowania” i spojrzeć na zainstalowanych pakietów (kliknij poniżej po lewej). Pożądane jest, aby posortować według nazwy, a następnie znaleźć aktualizacje dla numeru KV3035583. To jest nasza pożądana usługa GWX.

Teraz na opakowaniu trzeba kliknąć prawym przyciskiem manipulatora (mysz), zadzwoń usuń polecenia (odinstalować) i potwierdzić działanie. Warto powiedzieć, że jeśli system automatycznej aktualizacji jest wyłączona, ikona nie pojawi się nigdy. Jednak wielu użytkowników preferuje automatycznie otrzymywać aktualizacje dla wersji, a nie fakt, że KV3035583 pakiet nie zostaną ponownie pobrane. Oczywiście, takie podejście jest aktywna usługa GWX ponownie.

Wyłączenie ponownej instalacji aktualizacji

Teraz zobaczmy, jak można uniknąć instalacji pakietu, należy zainstalować usługę. Jak usunąć powiadomienie „Get systemu Windows 10” w takiej sytuacji? Prosta.

Zasada nie jest dać pakiet do instalacji systemu, lub prościej, aby całkowicie wyłączyć. Nie będzie trzeba przeprowadzić ręczne wyszukiwanie dostępnych aktualizacji, a następnie znaleźć wszystkie te same feralnego pakiet usług GWX. Teraz na linii z nazwą pakietu należy użyć prawym przyciskiem myszy i wybierając drużynę ukrycia.

Po tym, nie tylko ikona zniknie, ale można zainstalować niezbędne aktualizacje dla systemu. Usługa oferuje umożliwiają instalację „dziesiątki”, użytkownik nie będzie przeszkadzać bardziej niż kiedykolwiek.

wniosek

Jak widać, ikona (usługa) „Get systemu Windows 10” usunięcie nie jest tak trudne. Jak stało się jasne, pierwotnie „tuzin” Top wersje takie jak Vista i XP nie jest zainstalowany (nie jest to po prostu pod warunkiem). Więc właściciele takich systemów ma nic się martwić.

Powstaje pytanie, jak dokładnie można wyłączyć powiadomienia o instalacji systemu Windows 10? Jest oczywiste, że jeśli instalacja „dziesiątki” nie mają robić, należy używać dwóch metod, aby odłączyć instalację dodatku Service Pack. Ale jeśli użytkownik nadal gromadzą się, aby zainstalować nowy system w przyszłości, należy stosować dwie pierwsze metody, po prostu ukryć stałym przypomnieniem.

Ale co z powyższych opcji zaproponował, aby wybrać i używać jako głównego działania, jest to prywatna sprawa każdego indywidualnego użytkownika. I jak widać, nic skomplikowanego w którejkolwiek z metod nie jest, i poradzi sobie z tym zadaniem, dowolny użytkownik, nawet z minimalnym poziomem wiedzy i umiejętności, zwłaszcza, że ani zmiany konfiguracji systemu, ani angażować się w klawiszy edycyjnych i rejestrze systemowym lub innych parametrów usług administracyjnych sprawa ta nie jest konieczna.