561 Shares 6682 views

Jak założyć e-mail na „Android”. Szybkie sposoby ustawienia e-mail w telefonie

Artykuł szczegółowo opowiada o tym, jak skonfigurować pocztę na „Android”. To wszystko wpływa najbardziej popularne wśród członków WNP usług pocztowych. Dzięki tej informacji, można szybko skonfigurować skrzynkę w telefonie.

Jak założyć „Yandex” -almost na „Android” ze zintegrowanym oprogramowaniem: instrukcja

Dostosuj Yandex-mail do „Android” Istnieje kilka prosty i zrozumiały sposób: za pomocą narzędzia ze sklepu z aplikacjami, lub użyć zintegrowanego „e-mail”. Aby rozpocząć proces synchronizacji, urządzenie powinno mieć połączenie z internetem.

Oto krótki tutorial jak skonfigurować pocztę na „Android” przy użyciu oprogramowania firmware dla smartfonów. Aby rozpocząć ustawiania adresu „Yandex”, wykonaj następujące czynności:

  1. Zlokalizuj menu smartfonu standardowym narzędziem, które jest odpowiedzialne za e-mail. Jest absolutnie w każdym smartfonie, który działa w systemie operacyjnym „Android”. Należy zauważyć, że w różnych wersjach systemu Windows to narzędzie nazywa się inaczej.
  2. Aplikacja obsługuje standardowe usług email Yandex, podobnie jak większość innych usług pocztowych. Wpisz swój adres e-mail i wybrać hasło. Kliknij „Dalej”, aby kontynuować.
  3. Wybierz typ protokołu konta. Protokół POP3 pozwala na dostęp do absolutnie wszystkich swoich listach do „Yandex” Konto serwera. Protokół IMAP można dostać nie tylko wszystkie swoje e-maile z serwera Yandex, ale także można zapisać wszystkie swoje działania nad nimi.
  4. Następnym krokiem będzie automatycznie wystawiać smartfon wszystkie niezbędne ustawienia.

Konfiguracja Poczta Poczta na „Android”

Powyższa instrukcja jest odpowiednia do ustawiania wszystkich popularnych usług pocztowych, w tym mail.ru. Ale jeśli chcesz korzystać z oprogramowania firm trzecich, patrzeć na najlepszy program do synchronizacji z poczty „Meyl.ru”.

MailDroid programu. Mail – klient z najbardziej przyjemny interfejs użytkownika spośród wszystkich zgłoszonych programów. Aplikacja obsługuje Mail.ru. usług Korzystanie z tego narzędzia, użytkownik może posortować wszystkie przychodzące wiadomości e-mail. Istnieje możliwość wyboru tematów. Program zapewni łatwe instrukcje jak skonfigurować pocztę na „Android”.

skrzynek pocztowych Gmail i Sync "Rambler"

Aby synchronizować Gmaila, firma „Google” opracowała program, który jest standardowy zestaw oprogramowania do jakiegokolwiek „Android” -smartfona. Jest bardzo wygodny w użyciu. Jeśli masz wiele problemów z tym programem, możesz ustawić skrzynkę odbiorczą użytkową przez Gmaila. Skanuje w tle skrzynce wysyłając użytkownikowi natychmiastowe powiadomienie.

Jeśli nie jesteś w stanie synchronizacji poczty e-mail „Rambler” standardowej metody, która jest określona w akapicie pierwszym zastosowaniu art Set Profi Mail. Jest to dość popularny poczty narzędzie w programach android-rynku. Aplikacja oferuje płatne i bezpłatne wersje. Istnieje możliwość synchronizacji z dużą liczbą usług pocztowych, w tym tych z Yandex. Program działa w tle natychmiast powiadamia użytkownika o nowych wiadomościach.

Połączenie „Yandex” za pomocą programów innych firm

Program K-9 Mail – narzędzie open source, który jest bardzo popularny wśród użytkowników Androida. Pobierz K-9 Mail jest całkowicie darmowe. Na „Yandex” -almost aplikacja jest stabilna, bez żadnych błędów. Konfiguracja poczty zajmuje minimalną ilość czasu. Aplikacja posiada ładny i przyjazny interfejs.

Tak więc, po rozważeniu wszystkich powyższych metod synchronizacji poczty z urządzeniem, teraz wiesz jak skonfigurować pocztę na „Android” i będzie mógł wybrać najbardziej odpowiednie ustawienia opcji. Opisane metody są odpowiednie dla wszystkich Android urządzeń.