295 Shares 9135 views

Jak „Android”, aby wyczyścić pamięć podręczną na różne sposoby?

Bez względu na to, jak duże mogą posiadać pamięć tabletu nowatorskie, prędzej czy później staje zatkane z wszelkiego rodzaju niepotrzebne pliki. Dlatego przed każdym posiadaczem takiego gadżetu jest dość logiczne i uzasadnione pytanie o sposób, aby wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki do „Android”? Po przeczytaniu tego artykułu dowiesz się, jak to zrobić na kilka różnych sposobów.

Dlatego istnieje potrzeba, aby usunąć plik?

Przed rozpoczęciem zrozumieć, jak „Android” , aby wyczyścić pamięć podręczną, trzeba starać się zrozumieć, co oznacza ten termin, a dlaczego nie ma takiej potrzeby. Bufor systemu – nie jest niczym innym jak zestawem wideo, obrazów, tekstu i inne pliki pomocnicze są odpowiedzialne za większość poprawnego wyświetlania strony w przeglądarce internetowej.

Z pewnością wiele osób zainteresowanych, zarówno na „Android”, aby wyczyścić pamięć podręczną, wielokrotnie zwracał uwagę na fakt, że potrzeba trochę czasu, aby załadować stron internetowych. Czasami ten proces przebiega szybko, a czasem trzeba było czekać dość długo. Im więcej korzystasz z Internetu, tym większa liczba plików przechowywanych w pamięci podręcznej urządzenia. Z jednej strony, pozwala zaoszczędzić ruch internetowy. Z drugiej strony – nie jest to kwestia o celowości przechowywania dużych ilości niepotrzebnych plików, z których wiele nigdy nie mogą być stosowane.

To samo z gier i aplikacji. Wszelkie działania lub osiągnięcia są przechowywane w pamięci podręcznej, a nie jest jasne, co do gromadzenia danych, jeśli użytkownik chce pozbyć się nudnych gier lub aplikacji.

Czyszczenie za pomocą wbudowanych narzędzi

Przed zarówno „Android”, aby wyczyścić pamięć podręczną, należy zrozumieć, że możemy korzystać z takich działań. Konieczne jest, aby powiedzieć od razu, że takie manipulacje pozwalają rozwiązać kilka poważnych problemów. Czyszczenie dostępnej pamięci przyczynia się do znacznego przyspieszenia całego systemu.

W każdym nowoczesnym urządzeniu, działa na systemie operacyjnym Android, istnieje specjalna funkcja, która pozwala pozbyć się niepotrzebnych plików. Aby go użyć, Ustawienia otwarty gadżet, przechodząc do „Memory”, przejdź do zakładki „buforowane dane”. W wyniku tych czynności, użytkownik zostanie poproszony, aby zwolnić pamięć z niepotrzebnych plików. Po kliknięciu „Ok” zostanie oczyszczony. Jednakże, powinno być zrozumiałe, że zbyt częste powtarzanie tego algorytmu można uszkodzenie systemu.

Jak przeprowadzić gruntowne czyszczenie urządzenia?

Ci, którzy nie wiedzą, jak „Android”, aby wyczyścić pamięć podręczną, z pewnością będzie się zastanawiać, co można zrobić z resetu fabrycznego. To będzie całkowicie wyczyścić urządzenie, usuwanie z niego wszystkiego, co zostało napisane po przejęciu. Aby pozbyć się wszystkich zbędnych plików można uzyskać w ustawieniach gadżetów i tam znaleźć zakładkę „Prywatność”. Po tym, użytkownik może jedynie nacisnąć przycisk „Reset” i zrestartować urządzenie.

Pozbycie się zbędnych plików za pomocą programów innych firm

Ci, którzy są zainteresowani, jak wyczyścić pamięć podręczną na tablecie ( „Android” w tych devaysakh ustawione dość często) będzie zaskoczony, gdy zdał sobie sprawę, że można to zrobić za pomocą specjalnego oprogramowania. Prace wszystkich „czyszczących” jest oparty na tej samej zasadzie. Dlatego użytkownik musi otworzyć odpowiedni program i systemem analizy pamięci, poczekaj znaleźć pliki na raporcie, z którego można się pozbyć. Aby rozpocząć usuwanie konieczność aktywacji dane czyszczenie cache.

Jedną z głównych zalet korzystania z tych narzędzi można uznać, że od razu wskazać, jakie konkretne ilość pamięci zostanie wydana w wyniku pozbycia buforowanych plików.