787 Shares 5785 views

„Msvcr100.dll” File – gdzie rzucać i jak zainstalować?

Jeśli komputer ma MSVCR100.dll, można łatwo uruchomić na problem prowadzenia wielu aplikacji i programów. W takich przypadkach, komputer będzie podać tylko jedno ostrzeżenie – okno błędu i nic innego się wydarzy. Jak sobie z tym poradzić?

automatycznie

Błąd MSVCR100.dll występuje wtedy, gdy komputer nie jest w pełni zainstalowany dystrybucji Microsoft Visual C ++ Redistributable. Jeśli masz problemy z plikiem trzeba przejść do oficjalnej strony Microsoftu i pobrać stamtąd wersji 2010 (Microsoft Visual C ++ 2010).

Pamiętaj, że musisz pobrać odpowiednią wersję dla głębokości OS bitowym lub w przyszłości, możesz mieć problemy z innymi składnikami.

Aby dowiedzieć się, która wersja jest zainstalowana na komputerze PC, kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonie „Mój komputer”, a następnie kliknąć przycisk „Właściwości”. W sekcji "System" sub-zlokalizować "Typ systemu". Nie będzie napisany nieco.

Dzięki tej metodzie nie trzeba szukać odpowiedzi na pytanie „Pobrałem MSVCR100.dll gdzie wyrzucić?”. Wystarczy tylko zainstalować pobraną dystrybucję, reszta dzieje się automatycznie.

ręcznie

Jeśli masz problem, ale w chwili obecnej zainstalowanych programów Microsoft Visual C ++ 2010, najprawdopodobniej, plik został uszkodzony lub usunięty wirus. Można ponownie całkowicie ponownie zainstalować pakiet, ale nie zawsze jest to możliwe, aby prędkość internetu. W takich przypadkach trzeba go pobrać osobno MSVCR100.dll. Gdzie wyrzucić, opowiada prostą logikę.

Wszyscy pracownicy biblioteki znajduje się w tym samym folderze. Aby go znaleźć, przejdź do folderu system „Windows”. Istnieją dwie opcje MSVCR100.dll placement. Gdzie wyrzucić?

  • W pliku systemu operacyjnego 32-bit powinien być „kij” w folderze system32.
  • Powinien to być system operacyjny 64-bitowy msvcr100.dll rzucać nie tylko w system32, ale w syswow64.

Jeśli nie pomoże

Jeśli wersja z ręcznym MSVCR100.dll nie pomogło, a komunikat informujący, że komputer nie MSVCR100.dll, nadal pojawiają się, spróbuj wykonać następujące czynności. Jeśli używasz zestawu niskiej jakości systemu operacyjnego, nie może sam podjąć nową bibliotekę. Aby zarejestrować nowy system plików, musisz wykonać następujące czynności.

Otwórz menu „Start” i wpisać „regsvr MSVCR100.dll” do linii poleceń. Jeżeli komputer będzie przysięgać przez zespół, użyj „regsvr32 MSVCR100.dll” format. Następnie uruchom ponownie komputer.

Jeśli błąd MSVCR100.dll nadal wyświetlany, usuń pakiet oprogramowania Microsoft Visual C ++ przez „Dodaj lub usuń programy”. Czyszczenia rejestru z CCleaner i ponownie zainstalować wszystko. Jeśli nie działa, sprawdź kwarantanny antywirusowego. Prawdopodobnie plik został zablokowany. W takim przypadku należy usunąć go w całości, łącznie z kwarantanny i usunąć blokadę. Po tym, po raz kolejny, ponownie zainstalować C ++.

Co trzeba pamiętać

Podczas pracy z MSVCR100.dll Należy pamiętać, że jest to plik systemowy iw związku z tym są związane ze sobą pewne ryzyko. Ci więc zanim zapytasz: „? Ściągnąłem MSVCR100.dll gdzie wyrzucić”, należy upewnić się, że zrobiłeś wszystko poprawnie.

  • Pobieranie plików i dystrybucji wyłącznie z oficjalnej strony „Microsoft”. Nawet jeśli używasz nielicencjonowanych „osi”, tak się nie stało, ale można zaoszczędzić swój komputer przed wirusami.
  • Dla różnych systemów operacyjnych wersje wymagają różnych rozkładów. Bądź ostrożny bitu.
  • Należy również pamiętać, aby ustawić MSVCR100.dll na kontrolę komputera z systemem XP, należy pobrać wersję Microsoft Visual C ++ 2010 i za „Siedem”, a później operacyjny Microsoft Visual C ++ 2012 systemów.
  • Przed zainstalowaniem podejrzane pliki w rejestrze, należy zawsze zachować swoją poprzednią kopię, na wypadek, gdyby coś poszło nie tak, jak planowano.
  • Zainstalować oprogramowanie antywirusowe na komputerze nie jest już do czynienia z sytuacjami, gdzie znajdują się pliki systemowe zostaną utracone.
  • Po każdej operacji na instalację / aktualizację oprogramowania uruchom ponownie komputer w trybie normalnym. Pozwoli to zachować innowacji i zapobiec utracie niezapisanych danych.