611 Shares 9171 views

Jak korzystać z Windows 8? Aktywacja systemu Windows 8

Dzisiaj możemy stwierdzić z pewnością, że korporacja „Microsoft” zachowało swoją obietnicę w sprawie nowego systemu operacyjnego. Po tym wszystkim, Windows 8 poczyniła pewne interfejs w porównaniu do systemu Windows 7 lub wcześniejszych wersjach. Dlatego bardzo ważne jest, aby zrozumieć, w celu korzystania z systemu Windows 8.


Warunki korzystania z Windows 8

Każdy użytkownik ma pewność, że po prostu będzie radzić sobie z każdym „Microsoft” system operacyjny od firmy, ale w tej wersji systemu Windows jest znacznie bardziej skomplikowana. Po tym wszystkim, nawet w pierwszym etapie nie ma problemu z ekranu blokady.

W rzeczywistości, w rozwiązywaniu tego problemu nie ma trudności. W celu usunięcia z ekranu blokady, wystarczy nacisnąć klawisz spacji na klawiaturze i kółka myszy do przewijania w górę. Jeśli zainstalowany monitora z ekranem dotykowym, wszystkie manipulacje mogą być przeprowadzane z palca. W wyniku takiego działania, na ekranie pojawi się menu, które będzie pozwalają na wejście do systemu operacyjnego. Ale przed tym musisz wybrać login i hasło zostały wprowadzone podczas instalacji systemu Windows. Należy zauważyć, że proces ten jest uważany za łatwy, tylko jeśli nie używasz Windows 8 rosyjsku.

Innym problemem, który często wychodził przez użytkowników to podstawowa nawigacja. Jak każdy wie, że system operacyjny zaczyna się od nowa i ulepszony interfejs Metro. Jest przez to przy starcie pojawiają się jasne płytki, które pasują do konkretnego zastosowania. Aby przewinąć listę programów, które zostały zainstalowane podczas uruchamiania systemu operacyjnego, należy użyć kółka. Z przewijanie ikon ruszy w górę lub w dół. Oczywiście można również użyć przycisków klawiszowych do wykonywania takich manipulacji. W razie potrzeby, przenieść do innego menu, naciśnij klawisz Home lub End. Aby powrócić do strony głównej, wystarczy użyć przycisku Windows.

Skróty klawiaturowe w Windows 8

Oczywiście, to jest bardzo ważne, aby zrozumieć, jak korzystać z systemu Windows 8, więc wskazane jest, aby pamiętać, skrótów klawiaturowych, które często napotykają w systemie operacyjnym. Jak ze wszystkimi wersjami Windows, Win klucz jest odpowiedzialny za pojawienie się menu.

Jeśli chcesz, aby szybko wyświetlić wszystkie aplikacje, które zostały zainstalowane, należy nacisnąć kombinację klawiszy Win + Q. Po wciśnięciu Win + F, użytkownik może rozpocząć wyszukiwanie plików. Kiedy trzeba otworzyć panel sterowania, wystarczy do kluczy zaciskowych Win + I.

Ale to nie wszystkie kombinacje, które korzystają z systemu operacyjnego Windows 8. Należy zauważyć, że język w tej wersji jest przełączany za pomocą klawiszy Win + Spacja.

Pobierz sterownik niepodpisany

Dzisiaj żaden system operacyjny nie będzie działał bez zainstalowanych sterowników. Dlatego bardzo ważne jest, aby zainstalować wszystkie niezbędne składniki. Najczęściej, gdy kierowca jest ładowany do systemu Windows 8 System wyświetla komunikat o błędzie informujący, że niektóre problemy. Z reguły jest to konsekwencją tego, co zostało załadowane sterowniki, które nie są podpisane cyfrowo. To z tego powodu ważne jest, aby dowiedzieć się, jak zainstalować niepodpisane sterowniki w postaci systemu Windows 8 system operacyjny.

Należy natychmiast zauważyć, że ładowanie z tych składników może prowadzić do poważnych konsekwencji, które będą miały wpływ na wydajność całego systemu operacyjnego.

Pierwszym krokiem jest, aby zainstalować niepodpisane sterowniki, należy wyłączyć weryfikację podpisu cyfrowego. Można to zrobić za pomocą linii poleceń. Aby to zrobić, wystarczająco przepisać: shutdown.exe / P / O / F / T 00. Następnie komputer ponownie uruchomiony.

Po otwarciu strony głównej, można zobaczyć rozszerzoną listę opcji startowych. To tutaj trzeba znaleźć Troubleshoot znak i kliknij na nią.
Następnie wybierz opcję Zaawansowane startowy, po czym otwiera kolejną listę poleceń. Należy kliknąć na napis Ustawienia startowe, a następnie kliknij przycisk Uruchom ponownie. Gdy komputer uruchomi się ponownie, otwórz menu, który przedstawia całą listę opcji startowych. Spośród wszystkich imion, aby znaleźć element, który jest w stanie wyłączyć sprawdzanie. Należy zauważyć, że konieczne jest, aby wybrać klawiszy 7. W wyniku takiego działania systemu Windows zostanie załadowany w trybie, który pozwala na ładowanie niepodpisanych sterowników.

Aktywacja systemu Windows 8

Dzisiaj, przed użyciem Windows 8, musisz aktywować ten produkt od firmy „Microsoft”. Dla tych celów, oferuje szeroką gamę bardzo różnych programów, ale najlepiej jest wybrać 7TW8AIOT programu.

Ta aplikacja zostaje „łączyć”, który jest w stanie wykonać kilka różnych funkcji. Wśród najbardziej popularnych są:

  • Aktywacja Windows 8;
  • kopii zapasowych plików aktywacji;
  • Wyłącz wybrany interfejs.

Oprócz tych funkcji, program jest w stanie wykonywać inne procesy. Aby rozpocząć aktywację systemu operacyjnego, należy uruchomić aplikację – a procedura zostanie włączony automatycznie. Należy zauważyć, że program szuka własnego serwera KMS do aktywatora.

dla Windows

Po aktywacji Windows 8 będzie gotowy, można zainstalować wszystkie możliwe programy. We współczesnym świecie istnieje sporo produktów, które mogą być uruchamiane na tym systemie operacyjnym. Ale to nie znaczy, że trzeba zaśmiecać komputer. Najlepiej jest stworzenie naprawdę przydatny program dla Windows 8. Oto niektóre z nich.

  • OpenWith wzmocniona. Ta aplikacja jest w stanie zastąpić standardowych okien Otwórz ". Warto zauważyć, że to narzędzie ma w swoim arsenale wielką listę przydatnych i wygodnych funkcji.
  • System Windows Explorer 8.x zbrojeniowych Tweaker. Również bardzo ciekawy program, który pozwala dostosować pasek nawigacyjny.
  • Windows Ultimate Tweaker. Aplikacja ta pozwala na ustawienie Windows 8.

W uzupełnieniu do tych narzędzi, istnieje szereg przydatnych aplikacji. W związku z tym, każdy użytkownik musi je wybrać dla swojego komputera.

Wyłączenie Windows 8

Wiele osób rozumie, jak korzystać z Windows 8 na końcu pracy w obliczu innego problemu, jakim jest wyłączyć komputer. Wynika to z faktu, że tradycyjne metody, zwykle nie stosuje się do systemu operacyjnego. Najczęściej komputer po standardowych środków do zamykania przechodzi w tryb uśpienia. Dlatego bardzo ważne jest, aby zrozumieć w tym procesie.

Aby wyłączyć komputer z systemem Windows 8, należy wykonać następujące manipulacji. Pierwszą rzeczą, którą trzeba wnieść kursor myszy na górnym rogu z prawej flanki. Otwiera okno, w którym trzeba nacisnąć „wybierz Opcje” i „Off”.