469 Shares 4101 views

5 najlepszych cech systemu Windows 10 dla przedsiębiorców

Praktycznie wszystkie firmy na świecie jest obecnie możliwe zaangażowanie firmy w high-tech środowisku – nawet firmy prywatne są podawane za pośrednictwem komputerów, ponieważ stało się niezwykle łatwe. Wiele procesów są zautomatyzowane i te, które nie zautomatyzować, są tak wygodne, jak to możliwe, aby zarządzać. Każdy rodzaj działalności ma swój własny program, który może przyciągnąć uwagę, ale warto zauważyć, że istnieje również oprogramowanie, które jest uniwersalne. A mówiąc o powszechności, warto zauważyć, że nowy system operacyjny Windows 10 to doskonała platforma do prowadzenia działalności gospodarczej (co nie może pochwalić się Windows 8). Jeśli wiesz, że Twój komputer będzie działał działalności gospodarczej, to należy zdecydować się na wersję profesjonalną „windose 10”, jak to ma pewne zalety w biznes planie, w porównaniu z normalną wersją.


przejście

należy rozpocząć bezpośrednio z przejściem ze starego systemu do nowej wersji. Tutaj warto zwrócić uwagę na fakt, że „Vindous 10” różni się od swojego poprzednika w lepszy sposób, ale nie można powiedzieć, że różnice te mogą powodować dyskomfort w czasie transformacji. W wielu biurach, komputer z „siedem” lub „w ósmej wersji systemu operacyjnego od nowa – i nigdy nie widziałem silny spadek wydajności. Ponadto, gdy proces adaptacji zostanie zakończona, wydajność wzrasta poważnie, jak nowy system operacyjny jest idealnie nadaje się do biznesu. Jego możliwości są znacznie szersze, a warto zauważyć, że niektóre elementy są naprawdę imponujące – to o nich i zostaną omówione dalej.

zawsze na bieżąco

Starsze wersje „windose” stopniowo przestają otrzymywać aktualizacje – XP zazwyczaj dłużej naprawy Microsoft, odpowiednio, nie będzie w stanie uzyskać aktualizacje, lub dostać klucze do ochrony systemu i tak dalej. Co do „Siedem”, system jest wciąż dość istotne, ale nadal nie można uzyskać wszystkie te same funkcje, co będzie „dziesiątki”. Jeśli stale aktualizować. A biorąc pod uwagę jego nowości, aktualizacje są bardzo często, a system jest stale coraz lepiej, co czyni go jeszcze bardziej wygodne i wydajne. Kiedy przychodzi do domowego komputera, nie może odgrywać ważną rolę, ale jeśli jest to komputer biznesu w miejscu pracy, efektywność w tym przypadku jest kluczowym czynnikiem.

Cortana

Nowy system operacyjny został uruchomiony niezwykle użyteczną i funkcjonalną usługę o nazwie Cortana, który służy jako budzik, minutnik, remayndera, jak również wielu innych rzeczy. Ściśle mówiąc, Cortana – to Twój osobisty asystent, któremu można powierzyć część swoich zadań skonfigurować go tak, że będzie przypominać o ważnych wydarzeniach, rozesłał niezbędnej korespondencji i tak dalej. W zasadzie, to będzie bardzo trudno opisać wszystkie cechy tej usługi, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że jest stale aktualizowana. Ale robił to OS jest idealne do celów biznesowych, ponieważ faktycznie zastąpić pełnoprawnym pracownikiem swojego systemu operacyjnego bez utraty jakości.

bezpieczeństwo

Inny wielki plus tego systemu operacyjnego jest przez poziom zabezpieczeń. Dotyczy to absolutnie wszystkie aspekty, począwszy od przechowywania plików i udostępnianie pomiędzy pracownikami a kończąc na dostępie ludzi do komputerów. Po pierwsze, można zarezerwować dla każdego z pracowników do konta przy użyciu nazwy użytkownika i hasła, które będą przechowywane w bezpiecznym miejscu w chmurze Microsoft. Ale jeśli masz bardziej zaawansowanego systemu na komputerach, takich jak kamery i skanery linii papilarnych, poziom ochrony może zostać dodatkowo zwiększona. A potem nie można się martwić o tym z plikiem firma coś się dzieje.

wielu ekranów

W poprzednich wersjach systemu operacyjnego wsparcia dla wielu monitorów została wykonywany jest na najwyższym poziomie – w celu zapewnienia, że działają one normalnie, konieczne było zainstalowanie dodatkowego oprogramowania, dokonać korekt, i tak dalej. W przypadku „10 windose” wszystko staje się znacznie prostsze i bardziej dostępne dla każdego użytkownika – można natychmiast połączyć dowolną liczbę monitorów do korzystania z nich w dowolnej kolejności i wszelkie priorytety. Do tej pory, z tym, ta wersja nie ma problemów z systemem operacyjnym. Dlatego też, jeśli chcesz podłączyć wiele wyświetlaczy, aby uprościć pracę i zwiększyć wydajność, można to zrobić natychmiast i bez żadnych problemów. Więc zrobić w każdym przypadku warto zastanowić się, jak wdrożyć w biurze nowego systemu operacyjnego – i nie zapomnij, że wersja profesjonalna nadaje się do tego zadania jeszcze lepiej.