736 Shares 1722 views

Jak przejść do rejestru systemu Windows, a to, co jest dla przeciętnego użytkownika?

Wielu użytkowników PC nie zawsze myśleć o tym, jak pracuje ich komputer. Czasami to sprowadza się do systemu operacyjnego, a nawet każdy z „żelaza” out of order, ponieważ użytkownik trud zbadania „jak to działa”, ale celowo lub przypadkowo usunięte niezbędnym dla funkcjonowania pliku komputerowego lub folderu systemowego. Często chodzi o ważnych rzeczy jak rejestru Windows. Ten artykuł będzie mówić o tym, co to jest i jak go do rejestru.

W rzeczywistości, rejestr systemu Windows jest dobrze zorganizowany i systematyczny baza danych, która przechowuje pełną informację na temat specyfikacji i ustawień systemu operacyjnego. Dlatego też, jeśli użytkownik komunikuje się z komputerem do ciebie, to nie jest konieczne, aby zapytać, jak udać się do rejestru i na pewno nie warto nic w tej zmiany rejestru, lub usunąć. Rzeczywiście, właśnie z powodu tej Zdezarchiwizuj liście, nie jest jasne dla przeciętnego użytkownika, systemu operacyjnego i może stabilnie sterować pracą komputera osobistego. Te same użytkownicy, którzy nie boją się eksperymentować i uwierzyć w siebie, w rejestrze mogą być bardzo pomocne w dostrajania OS i doskonałe narzędzie dla systemu Windows. Ale do tego trzeba zrozumieć, co rejestru, jak iść do niego, a także mieć świadomość, że każda pomyłka w tej liście może doprowadzić do prawdziwej katastrofy, aw najgorszym całkowicie wyprowadzić komputer z akcji.

Jednocześnie absolutną zdolność zaleta do czynienia z rejestru jest to, że pozwala użytkownikowi łatwo być w stanie dostosować szereg parametrów, które przy pomocy standardowych narzędzi systemu operacyjnego nie może być edytowany. Teraz przejdźmy do pytania, jak iść do rejestru Windows. I można to zrobić na kilka sposobów.

Najprostszym sposobem – jest wywołać okno poleceń „regedit” za pomocą „Otwórz” w menu znanego każdy użytkownik „Start”. To samo menu jest łatwo aktywowany przez naciśnięcie przycisku na klawiaturze klawisz Windows «» (to przedstawia legendarną skrzynki windose) Po uruchomieniu tego polecenia w interfejsie rejestru jest wyświetlana za pomocą którego z nim i uczynił wszystko dalszych prac. Ale istnieją alternatywne sposoby rejestracji połączenia.

Zobacz rejestr jest możliwe i przez folderu, w którym zainstalowany jest system Windows. Aby to zrobić, znajdź folder z folderu systemowego Windows o nazwie System32, a następnie uruchomić rejestru używając «» Config plik. Ale jest o wiele łatwiejsze do zainstalowania jednego z narzędzi, śledzenia wydajności komputera, i mogą dostrajać systemu operacyjnego. Takie programy mogą nie tylko znacząco zmienić rejestr, ale także uzyskać dobre wskazówki, jak w pełni wykorzystać to prawo. I to nie musi zmagać się z pytaniem, jak udać się do rejestru i które z jej usług mogą być wyłączone, a które nie powinny dotykać wcale.

Jednym z najbardziej popularnych programów do pracy z rejestrem i dostrajanie „systemów operacyjnych” są narzędzia «Oberon», «» Registry siewników i „PowerTools”. Należy również zauważyć, że nie wszystkie z tych programów są w stanie pracować ze wszystkimi wersjami systemów operacyjnych. Na przykład, aby pracować z rejestru systemu Windows, wielu użytkowników znaleźć najbardziej wygodny program «XP Tweaker». Jednocześnie, najnowsze wersje powyższych programów są idealne do pracy z nowym «Vista” i «Seven».

Szczególną uwagę należy zwrócić na wszystkich użytkowników, jaką zamierza usunąć z rejestru. Chodzi o to, że wiele usług i wpisy w rejestrze są w jakiś sposób związane z pracą innych jednostek operacyjnych, a ich usunięcie może prowadzić do katastrofalnych rezultatów. Dlatego zanim zaczniesz eksperymentować z rejestru, pożądane jest, aby zawsze zachować swój dziewiczy kopię.