141 Shares 2960 views

Jak zrobić jogurt w multivarka, proste recepty

W ostatnich latach coraz bardziej popularne Multivarki. Już wiele gospodyń domowych dostaje pomocnika w kuchni, a nie żal o to, bo może to być gotowane absolutnie wszystko, nie biorąc w małym lub żadnym uczestnictwa. Wytwarzanie jogurtu multivarka był wyjątkiem. jakiś Modele gadżetów kuchennych nawet mieć funkcję o takiej samej nazwie.

Jogurt naturalny odgrywa jedną z najważniejszych ról w organizacji prawidłowej i zbilansowanej diety. Codzienne korzystanie z niej pomaga wzmocnić system odpornościowy, wzbogaca organizm wapnia i białka, które są niezbędne do budowy komórek. Jogurt naturalny jest niezastąpiony dla tych ludzi, którzy oglądają ich liczby.

Jak zrobić jogurt w multivarka? To bardzo proste! Zwłaszcza jeśli jest najcenniejszym jest przycisk z funkcją automatycznego gotowania. Na przykład, jogurt multivarka „Redmond” otrzymuje się w sposób następujący: mleko i słoik kwas, doprowadza się do temperatury pokojowej, miesza się ze sobą, po czym dodaje się cukier, ułożona na kubki i wysyła je do multivarku. Po uruchomieniu programu Auto rozpocznie proces mleka zakwaszenie, co powoduje 6-8 godzin, aby dostać jogurt domowej roboty.

Jeśli urządzenie nie ma takiego systemu, na pytanie jak zrobić jogurt w multivarka staje się coraz bardziej pilna. Ale nie martw się, nie ma wyjścia z tej sytuacji. Proces gotowania przeprowadza się w trybie „Temperatura topnienia”, „kilka”, „ogrzewania”. Każdy tryb ma własną specyficzną charakterystykę temperatury, a tym samym czas trwania końcowego produktu będzie się zmieniać. W obecności funkcji „Multipovar” jest ułatwione, ponieważ Tutaj można wybrać czas i temperaturę, która będzie odpowiadała przepis.

Jak zrobić jogurt w multivarka nie zna każdą gospodynię. A ci, którzy wiedzą, nadal nie zawsze uzyskać pożądany rezultat. Grudki, płatki, nadmiar serum i niejednorodność struktury produktu mleczarskiego – wszystko to pogarsza wynik końcowy, i sprawia, że zastanawiam się: co nie zostało zrobione prawda? Oto kilka powodów, dlaczego jogurt nie może być skuteczne:

  • Ważną rolę odgrywa jakość mleka: niektórzy producenci skąpić na jego produkcji, przez dodanie suchego analogowych lub tylko wodę.
  • Zastosowanie do wytwarzania gotowanego mleka.
  • Ważną rolę odgrywa jakość zaczynu. Zazwyczaj trzeba spróbować kilku gatunków.

Wiele osób zastanawia się, jak zrobić jogurt w multivarka z suplementów, ponieważ nie każdy lubi traktować kwaśne mleko (zwłaszcza dzieci). Aby smak bardziej zróżnicowane, można dodać sok z naturalnego smaku lub kakao. Aby przygotować jogurt z kawałkami owoców rozdrobnione owoce dodaje się do gotowego produktu. Niektórzy lubią go w orzechach jogurt, kawałki suszonych owoców, orzechów kokosowych – kwestia gustu i osobistych preferencji.

Jeśli Twoje multivarka żaden tryb „Jogurt” w misce ze słoików na pewno dodaje się wodę. Ponieważ proces gotowania jest dość długi – 6-8 godzin, to jest bardzo wygodne, aby pozostawić urządzenie do pracy w nocy. W tym przypadku będziesz zawsze przygotowany świeży produkt zdrowe dla pełnego śniadania.